Módne kombinézy 2017 - nezvyčajné kombinácie pravidelného oblečenia + 104 fotografií

Je nepravdepodobné, že by kombinézy niekedy opustili módne trendy, 2017 nie je výnimkou.Ešte nenarodila dievča, ktoré odmieta kúpiť kombinézu.Koniec koncov, existuje ich nespočetné množstvo variácií - od športových módnych džínsových kombinéz až po nemoderné - erotické.

Aká je jeho výhoda?Samozrejme, pohodlie, jednoduchosť výberu jednej veci, absolútne nestojí za premýšľanie o kompatibilite hornej a dolnej časti, väčšina dievčat je presvedčená, že kombinéza zdôrazňuje všetky kúzla, ktoré sú k dispozícii.Nepochybne v šatníku je nepostrádateľná vec.

Rez a modely 2017

Návrhári v zbierkach 2017 priniesli najmodernejšie kombinézy pre ženy.Rôzne príjemné prekvapenia, kombinézy šijú takmer pre všetky akcie.

Kombinézy nie sú špeciálne odevy alebo uniformy na dlhú dobu, strih nie je obmedzený na rovné čiary, vrecovitý tvar, môže prevýšiť najluxusnejšiu vec v jeho jedinečnom prevedení.strana, ktorú budete akceptovať s furorom.

Na prácu v kancelárii, na pracovné stretnutie, na módne letné kombinézy na pláži a dokonca aj na pláž môžete nosiť kombinézu.v športovej hale.Výber dôvodu nosiť kombinézu, musíte si vybrať štýl, strih a tkaniny výrobkov.

Dizajnéri Mugler, Genny dopĺňajú svoje modely veľkým počtom výrezov.Alebo možno bude len jeden?Tisíce variácií, výrezy pre každý vkus.

Nohavice v kombinéze sú dosť rôznorodé: zúžené, rozšírené, presne rovnébez prebytku. Dĺžka nohavíc bude závisieť od strihu modelu, či už bude veľmi krátka, dlhá alebo kolená, vyberiete si.

Najodvážnejšie dievčatá si môžu dovoliť kombinézu s jasnými odtlačkami vrátane známeho leoparda. Rôzne farby, dekorácie so všetkými druhmi dekoratívnych maličkosti, kamienky, gombíky, luky, volániky, atď nemôže, ale radovať sa.

Štýl podnikania

Chcete byť viac konzervatívni, obleky v obchodnom štýle sú to, čo potrebujete. Najčastejšie sú vyrobené z monochromatických materiálov (upokojujúcich tónov) založených na konzervatívnom strihu, maximálnej dĺžke, menej často na kolene.

Nezabudnite sa starať o výber topánok, pre tento štýl kombinéz najlepšie vyhovuje klasickej verzii. Neutrálna, pokojná farba, všetky známe topánky - člny, alebo členkové topánky. Nohavice rovné, zúžené.

Večerné kombinézy 2017

Prioritou pre vydavateľskú alebo večernú verziu je montáž kombinézy. Otvorené späť, početné kusy, tečúca tkanina s brilantnou textúrou, všetky tieto funkcie môžu vášmu obrázku dodať špeciálnu eleganciu.

Ak z nejakého dôvodu potrebujete, aby bola vaša kombinéza menej odhaľujúca, môžete vždy použiť sveter, šatku, bolero, tiež luxusnú ukradnutú šatku alebo šatku. Večer by mal byť sprevádzaný topánkami s podpätkami. Textúrovaný pás, ktorý zodpovedá vašej kombinéze, pomôže dokončiť elegantný vzhľad.

A tiež štýl športu

Nezáleží na tom, kde ste zvyknutí na šport, v halebuď na čerstvom vzduchu.V módnych kombinéze na leto, bude každé dievča cítiť pohodlne, najmä ten, kto nie je ľahostajný k rysom jej postavu.Vaša túžba skryť alebo naopak zdôrazniť vlastnosti vašej postavy s ľahkosťou pomôže rôzne možnosti kombinézy.

Pri výbere imidžu v športovom štýle si predstavte jednoduchú textíliu, ktorá nevyžaduje špeciálne ošetrenie, vrátane vášho obľúbeného džínsovníka.Topánky pre také šaty, vyberte nízku pätu, pre voľný krok plochá podrážka.Krátke modely kombinézy sú ideálne pre outdoorové aktivity v krajine.

Tkaniny pre kombinézy do roku 2017

V prípade letných modelov používatelia používajú ľahké a príjemné oblečenie.telo tkaniny, ako je viskóza, bavlna, s prídavkom syntetických vlákien, syntetických látok je potrebné pre pevnosť výrobku, a aby váš outfit váhal menej.

Hodváb je ďalším trendovým trendom v kombinéze tento rok v lete.Táto tkanina ľahko dáva obraz romantiky.

Jedna vec je však hodváb - tkanina je veľmi klamlivá, leží na tele, jemne sa k nej pridŕža a prináša všetky naše vydutia verejnosti.Táto možnosť je umožnená dievčaťu s dokonalými formami, alebo veľmi odvážne pri výbere oblečenia.

Koža a lesklé materiály tiež zostávajú relevantné.Pamätajte, že brilantná textúra opticky dopĺňa ďalšie centimetre.Výber tejto možnosti počas montáže si musíte vyzdvihnúť v zrkadle.A tiež venovať pozornosť praktickosti a všestrannosti, veci na prvom mieste by mali byť pohodlné.

Rozhodnuté o kúpe kombinézy?

Pamätajte:

Hlavná vec pri nákupe je montáž.Zaobchádzajte s ňou zodpovedne.Kde je úlovok?Veci sa šijú podľa noriem, vaše individuálne anatomické vlastnosti sa neberú do úvahy, dĺžka kroku alebo výška kroku sa nemusia zhodovať s vašou veľkosťou.

Keď sa nasadzujú, pozrite sa, kde je línia ramena, nemala by visieť dole alebo výstrih zaostáva.Uistite sa, že si sadnete (v rôznych smeroch) opatrne, zatiaľ čo musíte cítiť slobodu, švy by sa nemali natiahnuť a obmedzovať vaše pohyby.

Noha by mala tiež pohodlne sedieť, otestovať ju s pokrčenými kolenami, overaly bez ohľadu na to, čo to je,Nemali by ste silne viazať svoje pohyby.Ale nepreháňajte to, príliš veľa slobody nie je potrebná, výnimkou sú baggy modely s rezomúplne zadarmo.

Aké sú nevýhody kombinézy, podľa nášho názoru je to len jeden - nepohodlie pri odstraňovaní v prípade prirodzených potrieb.Fotografie módnych kombinéz nájdete na všetkých stránkach lesklých časopisov.

Fotografie módnych kombinéz pre rok 2017

​​

]