Módne dámske topánky - čo nosiť a aké farby v trende + foto

Dámske topánky s podpätkami sú klasické topánky, ktoré zostávajú na vrchole popularity od sezóny k sezóne. Tvar päty, ponožky, farebná schéma a ďalšie aspekty obľúbenej dámskej obuvi sa menia, ale podstata zostáva rovnaká.

Topánky na podpätku by mali byť v šatníku každej ženy a prednostne niekoľkými spôsobmi: na prácu, na prechádzky a večierky. Zvážte, čo by malo byť módne dámske topánky 2017.

Aktuálne trendy v sezóne

Glamour, šľachta a luxus - všetci títo dizajnéri sa spojili v novej kolekcii obuvi roku 2017. Tiež odborníci pracovali na sláve, aby topánky čo najpohodlnejšie. Ak sa chcete pozrieť na 100%, je nepravdepodobné, že bude spravovať jeden pár. Rôzne štýly a formy nenechajú nikoho ľahostajného.

Stojí za zmienku, že obuv je dôležitým prvkom pri vytváraní obrazu. Pre vizuálnu oboznámenosť, článok prezentuje fotografie módnych dámskych topánok v aktuálnej sezóne.

Na otázku, ktoré topánky sú teraz v móde, môžeme bezpečne odpovedať, že klasika je vždy v móde. Topánky štandardného tvaru v neutrálnych odtieňoch budú vždy vhodné. Aj pre klasický štýl perfektné čierne topánky "loď" s predĺženým prstom.

Vysoký podpätok opticky predlžuje nohy, čím je postava štíhlejšia. V tomto ohľade mnoho dievčat v snahe o krásu preferuje veľmi vysoké podpätky.

Ak si vyberiete topánky na prácu,Je lepšie dávať prednosť modelom s výškou päty 7-8 centimetrov. Pre topánky, ktoré sa nosia s večernými šatami, môže byť päta vyššia.

V tejto sezóne sú módne svetlé, farebné a farebné topánky. Červená, modrá, fialová, zelená, oranžová - všetky tieto a ďalšie farby sú skvelé pre štýlové topánky súčasnej sezóny.

Farebné topánky sa stanú bohatým akcentom a okrem letného vzhľadu. Budú dokonale kombinované s bielym, svetlým alebo monofónnym oblečením v pastelových farbách.

Aj na vrchole popularity sú topánky s jasnou potlačou: kvety, motýle, puntíky a iné vzory.

Ak ste fanúšikom jemných odtieňov, potom je v tejto sezóne pokojný rad topánok v týchto farbách: levanduľa, svetloružová, obloha modrá, mäkká zelená. Tieto odtiene vyzerajú skvele na topánkach z pravej kože alebo semišu.

„Divoké“ a „dravé“ výtlačky sú späť v móde. Imitácia hadí kože alebo krokodíla bude veľkolepou výzdobou.

Pre fanúšikov neobvyklých topánok si môžete vybrať pôvodnú farbu vyššie uvedených výtlačkov.

Napríklad leopard v ružovej, alebo fialová koža hada. Dizajnérom sa odporúča, aby sa nebáli robiť rozhodnutie v smere nezvyčajného štýlua experimentovanie so spôsobom.

Krása a pohodlie

Dokonca aj tie štýlové dámske topánky by mali byť pohodlné. Každé dievča povie, že krása vyžaduje obetu a po dni päty a päty vytí nohy pre únavu. Takýmto nepríjemným následkom sa dá vyhnúť, ak zvolíte optimálnu výšku päty a použijete špeciálne stielky, ktoré zmierňujú napätie v nohách.

Značková obuv - záruka komfortu a zdravia chodidiel. Nesprávne zvolená obuv môže viesť k vážnym a nepríjemným následkom. Prírodnú úlohu budú zohrávať aj prírodné materiály.

Vysoko kvalitný materiál nebude trieť nohu, zanecháva bolestivé kurie oká a mozoly, vzhľadom na vysokorýchlostný rytmus moderného života, veľa dievčat trávi takmer celý deň na nohách.

Aby sme mali čas dokončiť všetky naše plány a zároveň vyzerať skvele, môžete dať prednosť topánkam na nízkej úrovni. Topánky bez päty môžu byť tiež módne a štýlové.

Moderné predajne obuvi ponúkajú obrovský výber obuvi na nízkom behu, takže aj tie najnáročnejšie ženy módy sa určite oceniavoľba.

Klasické lode s neutrálnymi farbami musia byť v šatníku. Tieto topánky budú harmonicky kombinované s mnohými odevmi. Sú vhodné na prácu a na prechádzku s priateľmi alebo romantický deň.

Ak chcete, aby sa vaše topánky stali jasným akcentom na váš štýl, môžete si vybrať farebné, jednoduché modely. Lakované topánky sú veľmi populárne v tejto sezóne.

Fotografie módnych dámskych topánok