Módne dámske pláštenky 2017 - 118 fotografií prvotriednych riešení

Každá žena a dievča v šatníku musia mať pláštenku. Takýto atribút oblečenia sa považuje za praktický nielen z vetra, ale aj pláštenka je neoddeliteľnou súčasťou módneho obrazu na jar a na jeseň. Pláštenka je typ oblečenia, ktoré si každé dievča môže vybrať, dokonca aj s plnou postavou.

Existuje obrovský výber štýlov pláštenky, od prísnych až po voľné. S pomocou plášťa, môžete skryť všetky chyby na obrázku, pri výbere modelov voľného alebo priameho strihu.

V každom ročnom období sa objavuje veľké množstvo módnych štýlov pláštenky, samozrejme, nie je potrebné kupovať si pláštenku každú sezónu, ale môžete si vybrať také modely, ktoré budú v každej sezóne v trende.

Štýlové dámske pláštenky by mali byť zdôraznené iným atribútom oblečenia, napríklad módnymi nohavicami alebo kabelkou.

Módne pláštenky 2017

V tejto sezóne dizajnéri prezentovali modely plášťov, zatiaľ čo strih zostane voľný, táto možnosť bude vyhovovať všetkým dievčatám bez výnimky. Pláštenka tohto štýlu ide dobre s džínsy, nohavice, sukne a dokonca aj krátke šortky.

Modely s golierom, ktoré boli v minulom roku relevantné, potešia tento rok aj pohlavný styk, takéto modely sú vhodné pre romantické dámy, robia dievčatá ešte viac ženskými.

V ideálnom prípade by mala mať žena vo svojom šatníku niekoľko plášťov, jeden by mal byťClassic, a druhý bude musieť nosiť s džínsy, možnosť je viac príležitostné.

Tohtoročná štylistická novinka opäť potešila dievčatá. Obchody budú obsahovať pláštenky s lichobežníkovým rezom, s veľkým lukom namiesto zdrhovadla. Jedná sa o čisto klasický model, ktorý si môžete obliecť do kaviarne pod krásnymi večernými šatami.

Niekoľko rokov sa plášte s ťažkou kovovou plaketou na páse nevyšli z módy. Model je dosť striktný, ideálny je kombinovať ho s prísnymi nohavicami alebo sukňou. Pláštenka s kapucňou pre ženy, nebude ľahké kúpiť v sezóne 2017, móda pre tento štýl sa postupne odchádza.

Jasné farby sú opäť v trende

Dizajnéri sa nezastavujú v klasických farbách oblečenia, v tejto sezóne sú relevantné pláštenky jasných farieb. Klasické pokojné tóny budú aj na pultoch obchodov, len nový strih. Bohatá žltá, mäta, nahá farba tento rok najrelevantnejšie. Módna dámska pláštenka 2017 uvedená na fotografii nižšie.

Na vrchole sezóny sú pršiplášte béžové alebo sivé s farebným okrajom v spodnej časti a svetlým lukom v strede. Tento dizajn stylisti opakovali spoliehať na módny dom v Taliansku. Nové položky v tomto roku budú vyrobené z prírodných materiálov, je to hrubá bavlna a hrubá bavlna.

Skutočné modely v roku 2017 s komplexným farebným ornamentom. Môže to byť biely plášť so zelenými listami, žltý plášť s farebnou abstrakciou, čierny s farebnými bodkami.Dievčatá budú musieť urobiť ťažkú ​​voľbu v smere konkrétneho modelu.

Dievčatá so zložitou postavou by mali zostať v monochromatickom plášti, väčšinou tmavom, ale štíhlom., svetlé osobnosti si môžu kúpiť niečo farebné a svetlé.

Aký materiál sa používa na módne plášte?

Najmodernejším materiálom na šitie plášťov v tomto roku budú džínsy s rôznymi odtieňmi od svetlobéžovej a modrej až po tmavomodrú a čiernu.Stylisti navrhli, aby pri šití boli viditeľné šijacie nite a musia byť svetlé, aby vynikli.

Biele stehy budú viditeľné na čiernom džínsovom kabáte, čím sa model stane ešte viac nezvyčajným.

Džínové módne dámske pláštenky budú mať tento rok stojaci golier.Ako upevňovacie prvky budú všetky rovnaké tlačidlá alebo pás.Dámska denim srsť na niekoľko rokov je považovaná za najmódnejšie, pretože je s džínsy, že taký kus oblečenia ide najlepšie.

Dámske letné kabáty budú vyrobené z hrubého šifónu a tenkej pleteniny rôznych odtieňov, od zlúčeniny ružovej až po hnedú.

Aj hrubý žakár bude v tomto roku módnym materiálom pre plášte, tkanina vyzerá extravagantne, draho.Nižšie sú fotografieMódne dámske plášte.

Stylisti boli pozvaní, aby obnovili klasiku storočia, aJe to relevantný materiál flanel.Tkanina je pozoruhodná, pretože je pomerne praktická, hustá.Tohtoročný flanel bude béžový a nahý.

Špeciálne pre uvoľnenie "out" v obchodoch bude jasné, lesklé modely, avšak tkanina je nepraktické, náročné na údržbu, ale perfektne sedí na dievčatá s štíhlu postavu,určené pre špeciálne príležitosti.

Pokiaľ ide o dekoráciu pláštenky v tomto roku, tak tomu tak nie je.Dizajnéri navrhli používať kamienky, kamene, kovové gombíky a tlačidlá čo najmenej, všetko by malo byť stručné a jednoduché.

Dámske zvrchníky väčších veľkostí sa opäť objavia v novej sezóne aj v rôznych farbách a štýloch.

Kožené plášte v novej sezóne opustia regály módnych obchodov, v minulej sezóne bol dopyt po takýchto veciach malý, takže odborníci odvážne navrhli alternatívy.

Klasické dámske pláštenky budú voľne strihané samostatným vkladacím pásom, golier je stále priliehajúci k móde.

Fotografie módnych dámskych plášťov 2017

)

]