Módne dámske košele 2017 - príklady trendov v každodennej móde + 116 fotografií

Košele ako veľmi pohodlný a všestranný kus oblečenia už dávno prešli z mužského šatníka na dámske, pričom tam zaujali silnú pozíciu.

Ak to bolo spočiatku typ striktne úradného oblečenia, dnes sa košele dajú nosiť nielen s obchodným oblečením, ale aj v každodennom živote, kombinujúc ho so sukňami, nohavicami, džínsami, šortkami rôznych štýlov, farieb a štýlov.

Rozhodli sme sa pomôcť našim čitateľom zistiť, čo sú dámske košele v tomto prehľade v móde.

Módne trendy 2017

Populárne predmetové časopisy a stránky zaplavili tisíce fotografií nových výrobkov dámskych košieľ pre každý vkus. Ako sa nestratiť v tejto rozmanitosti možností a vybrať si model, ktorý by bol „v trende“ a zdôrazňoval dôstojnosť postavy, skrývajúc nedostatky?

Pred analýzou štýlových trendov a pri pohľade na fotografie nových dámskych tričiek 2017 sa pozrieme na hlavné odrody tohto oblečenia.

Hlavné druhy dámskych košieľ

\ t

Neexistuje striktná klasifikácia košele, každý typ môže kombinovať rôzne typy a štýly ako také, čo vytvára nové a nové modely.

Napriek tomu sme sa snažili podmienečne identifikovať hlavné typy tohto nepostrádateľného oblečenia v šatníku každej ženy, ktoré zostávajú relevantné v aktuálnej sezóne:

 • klasické pruhy,
 • Kockované košele,
 • košele s výšivkou alebožiadosť,
 • džínsové košele,
 • krátke modely,
 • s plnými alebo rozšírenými rukávmi,
 • \ t
 • s jasnou potlačou,
 • priesvitný,
 • satén alebo hodváb,
 • s jasným prízvukom (luk, kravata, šatka, jabot, podlhovastý chrbát, vrecká na vkladanie) a ďalšie.

Ako vidíte, výber je obrovský a každá žena módy si môže vybrať pre seba ideálny model.

Ak hovoríme o farebných preferenciách dizajnérov, ani tu neexistujú žiadne obmedzenia: všetky farby zostávajú relevantné. Sú to odtiene červenej, žltej, modrej, zelenej, hnedej.

Nezabudnite na klasické farby - bielu a čiernu. Takéto modely môžu byť zahrnuté v každom obraze a sú štýlové a ženské. Populárne sú aj pastelové odtiene.

Košele s potlačou - nové alebo dobre zabudnuté staré?

Svetlá originálna tlač nezanecháva v tomto roku ani kolekciu dizajnérov. Dokonca zdobí klasické a kancelárske košele, nehovoriac o ostatných štýloch. Kresba zrieďuje obraz, prináša živosť a farby, zdôrazňuje model alebo sa stáva jeho hlavným zameraním.

Zaujímavým zistením boli farby „babičky“ alebo detské kresby na košeli. Takéto modely sú dokonale kombinované s džínsy, šortky a sukne, aby sa obraz zábavné a zábavné.

Pás zostáva menej populárny. To môže byť rôznych farieb a veľkostí, dokonca vytvárať celé vzory. Kvetinové, abstraktné, geometrické vzory tiež nezmiznú zo zbierok módnych návrhárov.

Okrem toho módne dámske košele zostávajú jedným z najvyhľadávanejších. Vyzerajú organicky ako na teenageroch s ich rebelským charakterom, tak na dospelých ženách, impozantné a farebné spektrum týchto modelov.

Ako vybrať správny model: tipy pre stylistu

Štýlové dámske tričko sa skutočne stalo trvalou a nepostrádateľnou rezidenciou ženského kabinetu. Ale aby sme v ňom vyzerali dokonale, organicky, pohodlne a prirodzene, mali by sme poznať niektoré pravidlá pre výber a kombinovanie tohto typu oblečenia.

Pochopenie účelu a účelu obrázka:

 • štýl kancelárskych priestorov - na prácu, štúdium, kde existuje obliekanie
 • večerná verzia - tu si môžete dovoliť transparentné tkaniny, hlboké zárezy, dekoratívne prvky v podobe kamienkov, lukov, volánkov a čipiek.
 • ležérny štýl - svetlé výtlačky, vlastné tkaniny, atď.

Výber správnej veľkosti. Nikdy nezanedbávajte montáž pred nákupom oblečenia. Veľkosť na štítku nie vždy zodpovedá, a vlastnosti postavy nemôže hrať k lepšiemu. Preto vám kovanie pomôže vybrať perfektnú veľkosť.

Výber "vašej" farby. Každá žena vie, v akej farbe vyzerá svieža a efektívnejšia a aké odtiene by sa mala vyhnúť. To isté platí aj pre výber košele.

Bez ohľadu na to, ako dokonale alebo na tomto modeli sedel na vašej postave, ak sa farba nehrá do vašej ruky, potom sa vo všeobecnosti obraz zmení a bez výrazu.

Nezabudnite na kompatibilitu s inými odevmi. Ak je bunda na vrchu, pod ňou by mal byť skrytý golier.

Nepreháňajte to jasnými akcentmi. Ak je farba košeľa chytľavá, ostatné časti obrazu by mali „mufľovať“, inak sa objaví „efekt papagája“.

Nenoste príliš dlhé tričko s minisukňou alebo šortkami. Potom sa zdá, že okrem nej nie je pre vás nič viac.

Pre zvyšok sa neobmedzujte: pohodlie dámskej košele spočíva v jej všestrannosti. Môže sa nosiť pod džínsy, sukne, nohavice, kombinézy, s bundou a bez nej, pre prácu a voľný čas, to znamená pre takmer všetky príležitosti. Hlavná vec je, že sa v ňom cítite príjemne.

Fotografie módnych dámskych tričiek 2017