Módne dámske džínsy 2017 - praktickosť a odvážny dizajn + 126 fotografií

Akákoľvek moderná móda nevynechá možnosť aktualizovať svoj šatník zakúpením nových džínsov.Tieto nohavice sú vhodné pre absolútne akýkoľvek štýl (šport i biznis), hlavná vec je, že ich skombinujete s inými prvkami šatníka a vyberiete si vhodný štýl.

Ženy si tieto nohavice vyberajú vzhľadom na ich praktickosť a všestrannosť, ako aj pohodlie a pohodlie pri nosení.Na fotografii módnych dámskych džínsov môžete vidieť, že každý model sa líši v rôznych štýloch a farbách.V tejto sezóne, aktuálna kolekcia mladých klasický strih s vysokým pasom.

Sloboda v štýle

Každá dievčina, ktorá drží módne trendy, sa zaujíma o otázku:Aké džínsy móda v roku 2017?

Najobľúbenejší je model voľného priameho strihu s roztrhnutými hranami, vyrobený z ľahko opotrebovaného materiálu.Vyzerajú rovnako dobre s teniskami a topánkami na vysokom podpätku alebo s topánkami a temnou blúzkou je teplá volejbalová bunda.Blúzka s rozšíreným rukávom nepokazí celkový vzhľad "roztrhaných" džínsov.

Už viac ako jednu sezónu zostávajú trendom úzke dámske roztrhané džínsy, vďaka ktorým je ženská postava štíhlejšia.Nože s drážkovanými kolenami, nepravidelne narezanými hranami, alebo dokonca vytrhávanie nití sú veľmi dôležité.Rozsah farieb je dostatočne široký:

 • čierny;
 • svetlomodrá;
 • sivá;
 • čokoláda;
 • Burgundsko;
 • nazelenalý odtieň.

Svojim dekorom je možné diverzifikovať pomocou kamienkov, kresieb a aplikácií. V trende kovové šperky: plakety, opasky, reťaze, ozubené kolesá a hady. Je tiež módne nosiť džínsy s takzvanými „náplasťami“, ktoré môžu byť vyrobené z kože alebo iného kontrastného farebného materiálu.

V tomto roku získava na popularite gradientový dizajn - keď sa farba postupne mení z tmavého na svetlé.

Univerzálnym vzhľadom sú rifle z džínsov, to znamená rovný strih, ktorý sa hodí na akýkoľvek typ postavy. Úspešne sa kombinujú s akýmkoľvek štýlom (klasickým aj športovým), pás nohavíc sa dá znížiť, to znamená, že sa zníži na boky.

Zvlnené nohavice opäť s dôverou vstúpili do módnych kolekcií, pričom so sebou priniesli blúzky a košele so širokými rukávmi. So športovým štýlom je vhodné nosiť svetlice s teniskami av klasickej verzii - topánky na podpätku.

Krátke nohavice-svetlice môžu byť úspešne vyrobené na vlastnú päsť, odrezať staré džínsy rovnakého typu a zanechať neohnuté hrany.

Treba však mať na pamäti, že šírka spodnej časti nohavíc by nemala byť širšia ako objem bokov, inak by nohavice poškodili tvar.

Trend sezóny „roztrhaný“

Dámske roztrhané džínsy mnoho rokov neopúšťajú prvé pozície zo zbierok profesionálnych módnych návrhárov. Akékoľvek hrbole, diery, odreniny a nezostrihané vlákna sú vítané.

Návrhári prekvapujú každý rok novýmirôzne modely a kombinácie štýlov:

 • takmer pánske denimové nohavice so širokými nohami a hrubým strihom;
 • klasická verzia, ozdobená neopatrnými otvormi a bez lemovania;
 • džínsy, členkové, so zakrivenými hranami.

Svetlý dekor trochu odlišuje módne dámske džínsy v roku 2017 od predchádzajúcich zbierok.Môžu byť prúžkované, v klietke alebo so zaujímavými zložitými vzormi.Aby sme nevyzerali smiešne, je rozumné kombinovať honosné zdobené džínsy s monotónnymi pokojnými košele a svetre.

Rifle na obrázku

Je dôležité, aby džínsy boli nielen módne a štýlové, ale tiež zdôrazňovali výhody a skrývali možné nedostatky ženskej postavy:

100)
 • Pre dievčatá s nadmernou úplnosťou sú prijateľné rovné nohavice tmavých odtieňov, ktoré skryjú široké boky a zadok.Vysoký pas pomôže vyzdvihnúť ďalšie centimetre.
 • Tenké dievčatá si môžu ľahko dovoliť svetlé džínsy s vysokými pásmi a boky.
 • Pri výbere džínsov treba brať do úvahy výšku.Skrátené chudé modely budú vyhovovať majiteľom vysokých, s dôrazom na štíhlosť postavy.Dievča strednej výšky odporúča klasické džínsy.
 • Nie je žiadnym tajomstvom, že dĺžka džínsov by sa mala dostať do stredu päty.modelskrátené nohavice perfektne sedia na štíhlych dievčatách, zdôrazňujúc ich ženskosť a krehkú postavu.
 • Pri výbere modelov džínsov vyrobených z elastickej tkaniny je potrebné vziať do úvahy, že by mali byť menšie o jednu veľkosť, pretože pri nosení (doslova v priebehu niekoľkých hodín) bude naťahovací materiál sedieť na obrázku.
 • Modré alebo modré džínsy sa považujú za klasické.
 • Stereotyp, ktorý by žena mala nosiť len sukne a šaty, bol v minulosti veľmi vzdialený, môžete sa správať rovnako ako ženský v dobre zvolených džínsoch, ktoré môžete nosiť azima a leto.

  V šatníku každej mladej dámy musia byť aspoň nejaké odvážne moderné nohavice!Nestačí však nosiť tie džínsy, ktoré sú módne - musíte si ich vybrať podľa svojho individuálneho štýlu, postavy a nezabudnite vziať do úvahy vašu náladu!

  Fotografie módnych dámskych džínsov 2017