Módne dámske bundy - fotografie z najlepších a štýlových modelov

Donedávna ženy nosili blejzre len zriedka, pretože tento odev bol výlučne mužskou vecou. Spočiatku ženy nosili sako len na vytvorenie podnikateľského štýlu. A teraz ani jeden šatník módy nemôže robiť bez bundy.

Existuje mnoho modelov, z ktorých každý odkazuje na konkrétny obraz a štýl.

Módne odtiene 2017

Všetky klasické farby zostali v trende. Je čierna, sivá, biela, hnedá. Avšak, v lete chcete niečo farebné a svetlé.

Preto dizajnéri pridali do svojich zbierok blejzre jasných žltej, modrej, ružovej, smotanovej a červenej farby. A aj v letnej móde budú odtiene oranžovej, olivovej a svetlej horčice.

Všetky dámske bundy - nový 2017 s geometrickou potlačou. Sú to prúžky, bunky alebo vzory. Nemali by mať prísny vzhľad. A aj v trende zostane kvetinová potlač.

Klasické a monochromatické bundy sa najlepšie používajú na obchodný štýl. A pre každodenný život dávajú prednosť bundám s ornamentom.

Módne bundy dĺžka

\ t

V tejto sezóne bude najkratšia verzia bundy najmodernejšia. Na pódiu sa predstavili dámske bundy z roku 2017 rôzneho strihu. Ako z jednoduchých tkanín a obvyklých foriem, tak aj z vážených návrhov.

Tvar rukávu je hitom roku 2017. Tu návrhári stelesnili všetky svoje plány. Niekto si myslel, že rukávy nie sú vôbec potrebné, aleNiektorí dizajnéri jednoducho skrátili rukáv alebo mu dali neštandardný tvar.

Pre milovníkov rokoka alebo baroka boli prepustené modely s baterkami. Odrážajú viktoriánsku éru.

Vojenský štýl

\ t

Na minuloročných módnych prehliadkach bol vysledovaný štýl konkrétnej éry. Ale tento rok je opak pravdou. Módne bundy a bundy 2017 môžu odrážať akékoľvek storočie. Vojenský štýl je pozorovaný v strihu, ako aj v prvkoch dekorácie.

Bundy s výšivkou

\ t

Okrem výtlačkov geometrických tvarov je toto leto v móde výšivka. Môže byť umiestnená v ktorejkoľvek časti bundy. Môže slúžiť ako hrana alebo môže byť s ňou ozdobená celá bunda.

Existuje mnoho fotografií módnych dámskych bundy s výšivkou, ako aj s kamienkami, kamienkami. Zdalo sa, že pridali, aby mali viac odlišností od mužských štýlov.

Módne bundy pod pásom

\ t

Takáto vec vždy vyzerá elegantne a neodolateľne. Každá dievčina v takejto veci bude vyzerať veľmi štýlovo a roztomilo.

Pás nie je len doplnkovým prvkom, ktorý slúži na krásu. Môže napraviť chyby postavy a zdôrazniť zásluhy.

Dámske sako

\ t

Návrhári sa rozhodli vrátiť sa k móde tento rok.bunka. Pomôže to realizovať veľa elegantných alebo odvážnych obrázkov.

Hlavnou vecou je vybrať správne oblečenie pre neho a doplniť potrebné príslušenstvo. Tieto bundy sú relevantné na jeseň 2017.

Klasická bunda

Klasika v roku 2017 sa používa len na podnikový imidž. Najviac módne možnosti budú predĺžené blejzre modrasté alebo čierne. Strih tejto bundy bude vybavený ozdobnými vreckami. Látka pre krajčírstvo je vybraná hustá a vysoká kvalita.

Najčastejšie v takýchto modeloch je podšívka zo saténu. V letných štýloch však môže chýbať. V tejto bunde budete vždy vyzerať elegantne. Tento model je určený hlavne pre pracovný čas, takže ramenné ramená sú často našité do ramien.

Štýl Vintage

Pre romantické osoby pripravili dizajnéri blejzre vo vintage štýle. Materiál na šitie je zvolený pevne, doplnený o:

  • čipky;
  • sako;
  • hrany;
  • s priehľadnými prvkami;
  • pruhy;
  • payetka.

Módny Blazer materiál

Bundy pre ženy v móde 2017sú vyrobené z keprového, bavlneného materiálu. Na večerný čas sa pod šatami nosí bunda z brokátu alebo taftu. V každodenných dňoch je lepšie nosiť bundy z ľahkých tkanín a s rôznymi odtlačkami.

V každom ročnom období je trendová džínsová bunda vždy v trende. Nie je to prvý rok, kedy je populárny u módy. Nosia sa šaty a nohavice. Tento typ bundy je možné nosiť s akoukoľvek obuvou. Či už je to tenisky alebo vysoké topánky na podpätku.

Fotografie módnych dámskych bundy