Módne blúzky 2017 - najnovšia kolekcia jar-leto (123 fotografií + video)

Blúzka je jednou z najobľúbenejších položiek pre dámsky šatník.Toto oblečenie sa vyznačuje univerzálnosťou: je možné ho kombinovať s takmer všetkými ostatnými prvkami a zároveň prijímať jedinečné súbory.

Vo svojich nových zbierkach dizajnéri nenechali tento základný prvok šatníka bez pozornosti.Porozprávajme sa o štýlových aktualizáciách blúzok 2017 ao tom, čo ich nosiť, aby boli štýlové a krásne.

)

Krajkové blúzky

Čipka je jedným z hlavných trendov tejto sezóny.Je zaujímavé, že z večerného vzhľadu sa zmenil na každodenný a dokonca aj kancelársky luk.Čipka dodá vášmu obrazu nehu a eleganciu, zdôrazní ženskosť a krásu.

Tieto modely môžete kombinovať s nohavicami, legínkami a džínsami, sukňami.Hustá čipka dokonale zapadne do biznis obrazu a ľahšie a transparentné možnosti sú ideálne pre vytvorenie romantického a večerného luku.

Skutočné blúzky

Pri pohľade na fotografiu módnych blúzok 2017 môžeme konštatovať, že košele si stále zachovávajú svoju popularitu.Obmedzené, prísne, sú ideálne pre obchodné ženy.Avšak, košele nesmie byť len kancelársky kus oblečenia.

Dizajnéri vo svojich zbierkach ponúkajú skôr neštandardné modely: transparentné, voľné, so zvodným výstrihom v oblasti dekoltu, vyrobené z lisovaných tkanín.

Štýlová asymetria

Asymetrické blúzky - nová módnaTrend sezóny 2017. \ t Sú zastúpení mnohými dizajnérmi. Asymetria našla svoj výraz v rôznych líniách ramien, viacúrovňových vzoroch a rezoch, ako aj v nerovnom leme. Jedná sa o veľmi štýlovú a modernú verziu blúzky.

Aplikácia môže byť veľmi odlišná v závislosti od farby, hustoty tkaniny, tlače atď.

Treba však pripomenúť, že pri výbere takéhoto šatníka treba mať na pamäti, že bude dominovať celému súboru, takže spodná časť by mala byť obmedzená.

)

Blúzky s lukom

Predtým bola blúzka s lukom vnímaná len ako vec oficiálneho štýlu, ale v roku 2017 návrhári navrhujú prehodnotiť tento prístup. V móde neobvyklé tkaniny, vlastné luky a odvážne kombinácie.

Na zriedenie „správneho“ obrazu môžete pridať blúzku s lukom s vecami opačného štýlu. Napríklad si môžete vyzdvihnúť džínsy alebo šortky a pridať luku s nízkymi podpätkami.

Nezabudnite, že luk vykonáva funkciu dekorácie, takže si vyberte príslušenstvo čo najjednoduchšie.

Módne dámske blúzky z priehľadných tkanín

\ t

Sito a priehľadné tkaniny sú jedným z najzákladnejších trendov tohto roku. Priehľadné blúzky nájdete takmer vo všetkých zbierkach.rôzne farby, tvary, s rôznymi ozdobnými prvkami.

Transparentné blúzky v tejto sezóne, je žiaduce vybrať monochromatické, svetlé farby a dekoratívne vzťahy by mali byť ponechané stranou. Spodná bielizeň by mala mať rovnakú farbu ako vybraná blúzka. Musíte kombinovať tieto modely s džínsy, nohavice alebo ceruzkou sukňu.

Sú vhodné len pre vlastníkov ideálnej hodnoty, pretože akékoľvek chyby budú viditeľné cez priehľadnú tkaninu.

Baskické modely

Baška je detail, ktorý pomáha postave vyzerať štíhlejší. Teraz sa tieto modely stali jedným z hlavných trendov.

Módne blúzky pre ženy s baskičtinou sú schopné zapadnúť do každodenných a obchodných lukov.

Modely s otvoreným chrbtom sú ideálne na večerný večer. To bude vyzerať dobre túto možnosť v súbore s ceruzkou sukne alebo rovné nohavice a topánky na vysokom podpätku.

Ale nosiť takéto veci s legínkami je nežiaduce: bude to vyzerať ako príliš krátke šaty.

Blúzky s dlhým strihom

Tieto modely sú v tomto roku veľmi relevantné. Môže to byť tunika svetlatkaniny zdobené čipkou alebo výšivkou alebo varianty s rovným alebo mierne rozšíreným strihom a trojštvrťovým širokým rukávom.

Mnohí dizajnéri sa obrátili k folklórnemu štýlu: model „Carmen“ teda prišiel do módy - voľná blúzka s vreckom na hrudi a malými rukávmi baterky.Vyzerá dobre s chudé nohavice a sukne.

Viacvrstvové blúzky

Tieto modely používali mnohí slávni dizajnéri vo svojich zbierkach.Volánky, stupňovité lemy, volánky - všetky tieto prvky zdôraznia ženskosť a eleganciu postavy.

Ale takéto blúzky budú vyzerať skvele na dievčatách s ladným tvarom, pretože vrstvenie im pomôže skryť niektoré nedokonalosti postavy.Je dôležité zabezpečiť, aby spodná časť súboru bola jednoduchá a neodporovala hornej časti.

Módne blúzky plné

Pri výbere možností pre dievčatá s oblými tvarmi pre každý deň sa odporúča vybrať si modely z matných tkanín.

, návleky na lucerny;

  • dáma s figúrkou „jablko“ bude vyhovovať modelom s oválnym výstrihom, s dôrazom na pás alebo bez prsníkov;
  • obrázok presýpacích hodín bude vyzerať dobre v nasadenej blúzke.
  • Asymetrické vyzerá dobrepretiahnuté blúzky a tuniky v kombinácii s legínkami, chudými nohavicami a topánkami na vysokom podpätku.

    Je zrejmé, že blúzka je nenahraditeľným kusom oblečenia pre každú ženu. Dievčatá, ktoré vedia, ako šiť, sa môžu pokúsiť vytvoriť svoj vlastný svetlý a jedinečný obraz pomocou vzorov módnych blúzok.

    Pokúste sa ísť nad rámec obvyklých kombinácií, najmä preto, že to módne trendy doslova vyžadujú. Ak sa vám stále zdá, že je ťažké si vybrať sami, preštudujte si prezentované fotografie módnych blúzok na leto.

    Fotografie módnych blúzok 2017