Módna farba vlasov v roku 2017 - to bude relevantné po celý rok + 147 fotografií

Moderné kaderníctvo sa mení tak rýchlo ako svetová móda. K dnešnému dňu existuje viac ako desať druhov módnych farbív, ktoré pomáhajú zobraziť všetky ženské krásy.

Módne trendy vo farbe vlasov 2017 sú prítomnosťou veľkého počtu prameňov rôznych farebných paliet, ktoré pri vizuálnom skúmaní vyzerajú dosť nezvyčajne.

V tomto materiáli sa zbierajú všetky novinky z tejto sezóny.

Svetové trendy v oblasti módneho sfarbenia

Akú farbu má móda v roku 2017? Táto otázka zaujíma mnoho žien.

Hlavná požiadavka na rok 2016 bola považovaná za prírodnú krásu, ktorá bola zdôraznená niekoľkými prvkami zvýrazňovania alebo farbenia. Výsledným obrazom bol plynulý prechod hlavnej farby na jasnejšie oblasti.

Účes bol celkom jednoduchý a romantický. V roku 2017 sú tieto trendy stále v móde.

Hlavnú farbu vlasov predstavujú intenzívnejšie a hlbšie farby. Najobľúbenejšie je:

 • tmavohnedá;
 • pšenica;
 • sunny blond.

Každá farba sa vyberie na základe externých údajov. V niektorých prípadoch, svetlý odtieň ideálne kombinuje s opáleným telom a tmavými očami.

Najmodernejšou farbou roku 2017 sú všetky odtiene svetlohnedej farby. Táto paleta dodá vášmu obrazu prirodzenosť. Pre mladšiu generáciu sú jasnéa bohaté farby: zelená, ružová, červená, modrá a fialová.

Pre blondínky je najlepšie zamerať sa na sfarbenie gradientu alebo zvýraznenie. Hlavná vec v tejto veci, pozorovať hladký prechod z koreňov vlasov až do konca. Výsledkom je ľahká nedbanlivosť a mnohostranná farba, ktorá nenechá nikoho ľahostajného.

Zvýraznenie vlasov na fotografii z roku 2017 jasne ukazuje odporúčaný prechod od začiatku rastu k zóne špičky.

Ombre farbenie je stále v dopyte, ako to bolo pred niekoľkými rokmi. Hlavná výhoda tejto techniky spočíva v nenápadných prameňoch odlišného odtieňa pozdĺž celej dĺžky. Výsledkom je, že obraz ženy vyzerá ženskejšie a sofistikovanejšie.

V roku 2017 bude najobľúbenejšia farba vlasov všetky odtiene popola. Obrázok je celkom tajomný a kreatívny.

Hollywoodske hviezdy uprednostňujú farbenie vo forme hladkých prechodov, ktoré zdôrazňujú ich tvorivú povahu.

Módne trendy tmavých tónov

\ t

Medzi sýtejšou farbou bude hlavnou tendenciou bežného roka tmavá čokoláda. Je určený pre odvážnejšiepovahy.Tento odtieň je ideálny pre každú brunetku.Pridáva do obrazu druh nadšenia.Krásny make-up vám umožní zvýrazniť všetky prírodné krásy tváre.

Tmavá farba má niekoľko odtieňov:

 • čierna káva;
 • 99) gaštan;
 • tmavé kakao.

Jasné poznámky môžete pridať pomocou zvýraznenia ombr alebo tenkého zvýraznenia.Na zjemnenie celej saturácie tmavej farby môžu byť červenkasté pramene, ktoré sa nachádzajú v oblasti špičiek.

Kalifornské vrcholy vo vinárskych tónoch pomôžu vytvoriť luxusný vzhľad.Na slnečnej farbe budú nádherné vrcholy, ktoré dodajú farbe všestrannosť.

Balayazh sa považuje za veľmi populárne sfarbenie.Táto technológia je nerovnomerná aplikácia náterov na špičkách.Výsledkom je plynulý prechod z tmavšej farby na svetlejší odtieň.

Toto sfarbenie si najčastejšie vyberá mladšiu generáciu, ktorá uprednostňuje romantický a nežný obraz.

Nasýtená čierna sa nepovažuje za módny odtieň.Väčšina žienradšej prejsť na jasnejšiu paletu.

Hlavnou výhodou tejto voľby je jej univerzálnosť.Vyzerá skvele v jarnom aj zimnom období.

Skutočné farby a odtiene roku 2017

Ako už bolo uvedené vyššie, všetky neprirodzené farby postupne vychádzajú z módy.Blonďatá s miernym odtieňom žltej farby by sa v roku 2017 nemala používať.Aké farby sú pre dievčatá najrelevantnejšie v tomto roku?Patrí medzi ne:

 • ashen;
 • perlovo;
 • ľahká pšenica;
 • biely piesok;
 • 156) gaštan;
 • Blonde.

Tlmená paleta bohatých farieb pomáha pridať vášmu obrazu jas.Nevyberajte kyslé a jadrové farby.

Bledoružový a fialový odtieň je najmodernejším trendom v tomto roku.Fotografie módnych farieb na vlasy 2017 rokov odrážajú všetku krásu a prirodzenosť hotového obrazu.

Fotografie módnej farby vlasov v roku 2017

]

)

)

236)