Mesiac manikúra: nový 2017-2018 rok.150 fotografií možností moderného dizajnu!

Klasika je módna vždy a vo všetkých smeroch.Klasické možnosti manikúry nie sú výnimkou.Francúzsky je stále v dopyte medzi módy.Ale s trochou nuansy v podobe neobvyklého a zaujímavého dizajnu.

Lunárna manikúra sa stala najobľúbenejšou v tomto roku, na fotografii sú znázornené jeho najmodernejšie trendy, s ktorými sa mnoho žien teší.Okrem tradičných klasických variantov kombinácie bohatej červenej alebo prírodnej béžovej farby sú možné rôzne odvážne a farebné experimenty.Profesionálni manikéri však odporúčajú kombinovať pastelové farby s kontrastnými farbami.

Medzi farebnou paletou lakov prevládajú pokojné farby: sivá, tmavá čerešňa, béžová alebo ľahká čokoláda.Je ideálnou voľbou pre kancelársku prácu, okrem toho vyzerá elegantne vo všedné dni aj cez víkendy.Áno, nemali by ste byť prekvapení, kancelársky planktón niekedy tiež spočíva a relaxuje, takže sa môže potešiť nádhernými a zaujímavými kombináciami.

Technológie tvorby manikúry sa budú neustále zlepšovať, objavia sa originálne myšlienky a spôsoby ich vytvárania.Experimentujte s krytom mesiaca, kombinujte laky rôznych textúr a dekoratívnych prvkov.Napríklad lesklé a matné farby, svetlé odtiene a lesklá fólia.Ako urobiť mesiac manikúru veľkolepé a jedinečné, povedzte náš článok.

Použitie vzoru

Maľovanie rôznych manikúrových krytín sa stalo módnou a aktuálnou dekoráciou,Obrázok sa vyberie pre každý prípad individuálne. Použitie samolepiek alebo aplikácií, ktoré sa v súčasnosti vyskytujú v rôznych druhoch, vyzerá veľmi pôsobivo. Originálne dokončenie obrazu bude módna mesačná manikúra s kresliacim vzorom.

Pomocou rôznych dekoratívnych doplnkov môžete ozdobiť prakticky všetky druhy nechtového umenia, ako sa vám páči. Dnes sú 3D obrazy veľmi módnou dekoráciou pre manikúru. V podstate sa luky používajú na jeho vytvorenie, vďaka čomu prsty získavajú roztomilé koketovanie a štýl.

Kvetinové vzory na povrchu nechtu vytvárajú auru výnimočnosti a romantiky, okrem toho samotné kvety sú elegantne umiestnené na mieste obvyklého kosáčika. Vyzerá obzvlášť harmonicky so šatami alebo šaty z ľahkých tkanín. Okrem toho, trend popularity kvetinových vzorov bude v dopyte a miloval veľa na nejakú dobu.

Použitie upokojujúcich tónov

Nemenej populárnou myšlienkou dizajnérov je použitie jemných farieb lakov alebo gélov. Napríklad, ružové, modré, fialové, atď tóny. Ich kombinácie môžu byť rôzne: buď s rôznymi odtieňmi rovnakej farby, alebo ich kombinácia v pároch. V prvom prípade to môže byť kombinácia bohatých fialových a jemne levanduľových kvetov. V druhej, mäty a žltej, modrej a ružovej, a tak ďalej.V oboch prípadoch, dizajn krytu je veľmi jemný a ženský, ktorý bude ideálne skrášliť aj mladé dievčatá.perá, ale tiež neporušuje dodržiavanie úradného kódexu.

Na základe vašej žiadosti môže majster ozdobiť manikúru v oblasti diery dúhovými kamienkami alebo extravagantnými vzormi, na jednom prste alebo na niekoľkých, ktoré určite pritiahnu pozornosť tých istých módy alebo dokonca silnejšieho pohlavia.

Používanie jasných farieb

Mnoho moderných žien miluje svetlé farby v mesačnej manikúre. A je plne podporovaný návrhármi. Ale nezabudnite, že zatiaľ čo chyby náteru alebo malé triesky sú celkom dobre viditeľné v dôsledku intenzity použitej farby. V tomto ohľade je lepšie dať prednosť gélovej poľskej manikúre, ktorá vďaka kvalitnej práci sprievodcu bude pokračovať dlhšiu dobu a nebude vyžadovať komplexnú korekciu.

Najobľúbenejšie farby mesačnej manikúry z roku 2018 sú: modrá, žltá, zelená. Neodporúča sa ich však zakrývať dlhými nechtami. Viac harmonicky, tieto tóny sú vhodné pre označenie otvoru, zároveň je lepšie aplikovať červenú, ružovú, oranžovú alebo fialovú na okraj nechta.

Používanie kamienkov

Jedinečnosť je hlavným rozdielom medzi každou ženou módy, takže každý by mal mať svoju vlastnú chuť. Lunárna manikúra v tomto ohľade nie je výnimkou. Hoci je sama o sebe celkom elegantná, ale nezostala bez jej časti dekorácie.

Lunárna verzia náteru vyzerá skvele na nechtoch rôznych dĺžok: na dlhých, nasýtené farby pôsobia pôsobivejšie a na krátkych - svetlých,pretože tmavé tóny vizuálne skracujú dĺžku.Hollywoodske hviezdy dnes radšej pokrývajú nechty s kontrastnými farbami.

Maximálna zrozumiteľnosť čiary prechodu farieb je jednou zo základných požiadaviek lunárneho krytu.A vôbec nie je potrebné, aby sa diera s iným tónom, môžete jednoducho ozdobiť všetkými druhmi výzdoby vo forme kamienkov alebo brilantné inklúzie.Ale stojí za to zvážiť situáciu a iné okolnosti.

Dizajnérske umenie neil art

Vášeň pre módne novinky je nepochybne dobrá a moderná, ale nezabudnite, že v prvom rade by mali byť nechty v tvare.objednávky.Vankúšiky na nechty a nechty musia byť starostlivo spracované tak, aby ich otrasy alebo rany neostali v ich očiach, pretože nie sú dobre upravené.Koniec koncov, s veľkým dizajnom manikúra to všetko stáva príliš viditeľné.

Na to, aby dievčatá netrpeli neustále s otázkou dĺžky nechtov, znovu pripomíname, že manikúra mesiaca je úžasná na nechtoch akejkoľvek dĺžky, dokonca aj na krátke.Ale hrúbka úsmevu a dizajnu závisí od pôvodného tvaru a veľkosti nechtu.

V tvare nechtu nie sú žiadne špeciálne tabu.Oválny tvar nechtovej platne miluje hladkosť a ľahkosť ohybov.Avšak,Ak ste fanúšik hranatých tvarov, stačí zaobliť rohy na okraji.

Tvar úsmevu si môžete vybrať podľa svojho želania.Pre klasickú verziu je vhodný hladký ohyb, pre Hollywood, trojuholníkový formát alebo dvojitý obrys (alebo polmesiac).Obrysy diery môžu kopírovať vlastnú veľkosť mesiaca alebo byť o niečo väčšie v závislosti od konfigurácie nechtu.Hlavnou vecou nie je preháňať to, aby ste sa nedostali príliš groteskne.

Pokrytie nechtov sa stáva čoraz obľúbenejším, pričom kombinuje lunárne a francúzske manikúry, tzv.V ideálnom prípade bude vyzerať na dlhých alebo stredne dlhých nechtoch, pretože vizuálne robí nechty kratšie.

Nadchádzajúce trendy v manikúre

V trende nadchádzajúcej sezóny budú existovať jasné vzory v etnickom štýle, kvetinových melódiách a mierovom štýle militarizmu.Nový dizajn manikúry ovplyvní význam farieb a samozrejme tvar nechtovej platne.Všeobecne platí, že očakávaný ohňostroj raznotsvetiya a dizajnér pojmy!

Fotografie manikúry mesiaca

)

  • ]

    ​​

    221)

    .)

    .253]