Maska pre suchú tvár - foto masky na vytvorenie zdravej, nádhernej a sviežej pleti

Svetlovlasí majitelia svetlých ružových tvárí zvnútra sú považovaní za prvé krásy.

Biela tvár s ťažko viditeľnými pehami, elastické tváre, jemný krk - takto vyzerá suchá koža až 20 rokov.

Nevyžaduje príliš veľkú starostlivosť, ale aby sa takýto stav v budúcnosti zachoval, aby sa predĺžila mládež, mal by sa postarať o výživu a hydratáciu.

Pomôžu vám výživné, vyhladzujúce, hydratačné masky, ktoré sa nakupujú v špecializovaných predajniach.

Týždenná maska ​​pre suchú tvár doma, ktorá sa jednoducho vykonáva doma, je dobrým zvykom.

Ako predĺžiť mladosť

Suchá koža sa vyznačuje slabou tvorbou kožného mazu, preto sa na povrchu vytvára tenký ochranný film, ktorý nie je úplne v súlade s funkciou stanovenou prírodou.

Suchá koža bez náležitej starostlivosti je náchylná na predčasné starnutie a včasnú tvorbu mimických vrások.

Príčinou nadmernej suchosti je: \ t

  • nedostatok vlhkosti;
  • nedostatok vitamínov;
  • použitie antibiotík;
  • gastrointestinálne ochorenia.

Pocit tesnosti je pre majiteľov suchých tvárí známy. Takáto koža patrí do citlivej skupiny, koža netoleruje náhle zmeny teploty, často odlupuje a zapaľuje v zime.

Akné vyrážky chýbajú, ale u takýchto osôb sa cievna sieť objavuje častejšie.

Suchá koža potrebuje starostlivú a pravidelnú starostlivosť, mala by začať od veku najneskôr 25 rokov. Pri poruchách starostlivosti sa objavujú sčervenanie, odlupovanie, predčasné vrásky.

Okrem každodenných hygienických obradov je preto potrebné zapojiť sa do kozmetických postupov, ktoré zvlhčujú, vyživujú, chránia.

Jednoduché recepty masiek na suchú pokožku sa vyrábajú na báze rastlinného oleja, kyslej smotany, tvarohu, medu s prídavkom 1-2 kvapiek vhodných éterických olejov.

Lieky sa aplikujú každý druhý deň, aby sa napravili poškodenia kože, raz týždenne, aby sa zachoval tón.

Riadne používanie masiek doma

\ t

Postup uplatňovania domácich masiek pozostáva z týchto krokov: \ t

Pripravte si samotnú masku. Používajte čisté riady, zbierajte prísady z určeného receptu.

Vykonajte činnosti uvedené v príručke. Vyčistite si tvár a krk. Mäkký peeling uvoľní pokožku od nečistôt, odumretých buniek, čo spôsobí, že postup bude účinný a užitočný.

Pripravenú hmotu naneste na vyčistenú pokožku. Čelo, krk opatrne prikryte v smere línií pokožky, bez toho, aby došlo k pretiahnutiu alebo deformácii. Obal s obrúskom, ak je takýto úkon vyžadovaný na predpis. Na udržanie vyhradeného času, zvyčajne 15-20 minút. Opatrne odstráňte masku.

S vatovým tampónom namočeným v odvare trávy opatrne odstráňte zmes. Obrátiť postup: vzlietnuť proti smeru kožných línií.

Dôležité! Keď sa objavia nepríjemné pocity, ako je pálenie, brnenie, silná tesnosť, masku okamžite odstráňte.

Je lepšie skontrolovať zložky predpisu alergie pred použitím masiek.

Simple House Ideas

Hydratačné masky na suchú pokožku sa vyrábajú na bylinných odvaroch.

Nalejeme vriacou vodou 1 polievková lyžica. lyžicu lipových kvetov, vezmite 100 ml vody, nechajte vychladnúť na izbovú teplotu po dobu 45 minút, kmeň.

Prevezmite 1. st. lyžica infúzie vápna, nasekané ovsené vločky, olivový olej. Dôkladne premiešajte, pridajte 3 kvapky Retinolu. Zmes sa udržiava počas 15 minút.

Z uhoriek a. \ Tkyslá smotana z bieliacej masky pre suchú pokožku.Zmiešajte 1..lyžicu kyslej smotany alebo jogurtu s polovicou strúhanej uhorky.

Naneste hmotu počas 12 minút, opláchnite vápenným odvarom, osušte mäkkou handričkou, naneste krém.

Na základe múky sa pre suchú tvár vyrába výživná maska.Mixér porazil 1 polievková lyžica.lyžica olivového oleja, 1 lyžička medu, vaječný žĺtok v silnej pene.

Potom, naďalej poraziť, pridajte 1 polievková lyžica.lyžicu múky.Uchovávajte penu po dobu 30 minút, opatrne odstráňte vysušené vrstvy, pokožku nerozťahujte.Navlhčite bylinkovým čajom.

Majonézová maska ​​pre veľmi suchú pokožku tváre odstraňuje v zime peeling a podráždenie.

Pripraví sa 1 žĺtok, 1 polievková lyžica.lyžicu olivového oleja, kvapkanie vhodné základné.Zložky sa zahrejú na telesnú teplotu.Vyčistite tvár micelárnou vodou, zabránite jej vysychaniu, rozotrite teplý olej a nezabudnite na krk.

Druhým krokom je použitie žĺtku na olejovanú pokožku čistými rukami.V kruhovom pohybe, jemne, bez tlaku, trieť žĺtok až do bielej.Nechajte uschnúť 20-30 minút.

Malý vzletkúsky, bez poškodenia pokožky.Navlhčite vápenný odvar, krém nie je možné aplikovať.

Maska na suchú pokožku pred vráskami je vyrobená z olivového oleja, tvarohu, medu, s pridaním kyslých jabĺk, hrušiek alebo bobúľ.Všetky sa 1 polievková lyžica.lyžicu, okrem medu.

Rozdrviť tvaroh, ovocie, maslo do stavu kyslej smotany, pridať lyžičku medu, mierne zohriať.Zakryte čistú tvár, dokonca aj pery a miesta okolo očí.Držte 15-20 minút, jemne opláchnite odvarom z vápna.

​​

Pamätajte: potraviny prichádzajú nielen zvonku, ale aj zvnútra.Pite veľa vody, jedte racionálne, choďte do postele pred polnocou a vaša pleť bude vždy šťastná.

Foto možností masiek pre suchú tvár

]

)

.240)

Video