Maska na kvasinky - správna výživa pre mladú a zdravú kožu + 62 fotografií

Kvasinky sú nielen vynikajúcou zložkou na vytvorenie voňavého, vzdušného pečiva a chutného chmeľového piva. Výrobok sa používa s veľkým úspechom v populárnych receptoch krásy.

Presnejšie, kvasinky sú často nepostrádateľnou zložkou pri vytváraní masiek na tvár a vlasy.

Kvasinkovú tvárovú masku na akné osloví majiteľov problematickej pokožky a ženy s vyblednutou pokožkou určite ocenia kvasinkovú tvárovú masku na vrásky.

Zloženie kvasiniek

\ t

Produkt z kvasníc možno skutočne nazvať jedinečným, pretože jeho pôvod nepatrí ani do rastlinnej, ani do živočíšnej povahy.

Kvasinky sú výsledkom ľudského rastu hubových mikroorganizmov.

Kvasinky majú mimoriadne pozitívny vplyv na pokožku, pretože v nich je veľa živín: \ t

  • minerály obnovujú imunitu kože a zadržiavajú vodu v bunkách, čo je nevyhnutné na udržanie tónu a odstránenie suchej pokožky;
  • aminokyseliny a antioxidanty prispievajú k normalizácii mazových žliaz a k obnoveniu tvorby kolagénu, čo je dôležité v boji proti vráskam;

  • vitamíny B, D, E, H, C a PP potrebné na epidermu zlepšujú krvný obeh a vyživujú bunky chýbajúcimi prvkami, čím sa zlepšuje farba a tón pleti;
  • výrobok obsahuje fosfolipidy - látky potrebné na obnovu pokožky a zdravébunkovej práce.

Z týchto dôvodov je maska ​​na kvasinky užitočná na vyblednutie pokožky.Pravidelné používanie tohto nástroja pomáha zbaviť sa väčšiny vrások, akné a začervenania, ako aj urobiť z pleti sviežejší a zdravší tón.

Rada.Starostlivosť o tvár by sa mala začať čo najskôr, bez čakania na výskyt hlbokých vrások na tvári a ochabnutosti.

Užitočné vlastnosti

Kvasinky sa vyrovnávajú s rôznymi nedostatkami všetkých typov pleti:

  • Baktérie podporujú účinné čistenie a zužovanie pórov, čo je dôležité pre obnovenie normálneho stavu.funguje mazové žľazy.
  • Huba má protizápalový účinok na akné a akné.

  • Kvasinky v maske dokonale zvlhčujú suchú pokožku a prispievajú k ďalšiemu zadržiavaniu vlhkosti v koži.
  • Výrobok dobre zvyšuje zvlhčovaciu schopnosť ostatných zložiek masky a pomáha hlbokému prieniku látok do buniek epidermy.

Pravidelné používanie masiek s kvasinkami pomáha dosiahnuť matný jednotný tón pleti.PotomVýsledok nechce používať špeciálne nástroje na skrytie zápalov a tónového tónu.

Rada. Na zachovanie účinnosti sa odporúča zmeniť prídavné komponenty masky každých niekoľko aplikácií a vybrať ich v závislosti od typu pokožky.

Recepty na tvárovú masku kvasiniek

\ t

Stojí za zmienku, že masky na báze droždia nie je možné skladovať. Masky na tvár kvasiniek doma možno ľahko a rýchlo pripraviť. Odporúčaná frekvencia používania nie je viac ako dvakrát týždenne.

Masky proti starnutiu

\ t

Anti-Aging Yeast Face Mask redukuje vrásky a robí pleť pružnejšou.

V odmernej nádobe rozpustite 50 g živých kvasiniek tak, aby sa získala krémová konzistencia, pridajte 25 g ražnej múky. Nádobu pritiahnite potravinovým filmom a ponechajte na dennom zvýšení objemu na teplom mieste.

Pripravte čerstvú cibuľovú šťavu 32 ml. Zmiešajte šťavu a 10 g kvasiniek, 5 g tekutého medu. Dobre premiešajte.

Zrieďte 10 g živých kvasiniek a približne pol pohára teplého mlieka. Nalejte mlieko do kvasinkových lupienkov.postupne, zamiešajte.By mal dostať trochu hrubú hmotu.

Kvasnicová maska ​​na vyblednutie pokožky je vhodná na použitie po 30 rokoch ako prevencia vzniku vrások.

Liečivé kompozície na problémovú kožu

Na boj proti tuku používajte citrón a proti suchu - kefír, kyslú smotanu a med.

Rozrieďte 25 gramov kvasiniek v slabom koncentráte peroxidu vodíka.Pri masážnych pohyboch.Opláchnite naplneným zeleným čajom.

Obličejová maska ​​na akné.15 g droždia sa rozpustí s 5 ml citrónovej šťavy.

Zjavný účinok masky sa objavuje už po druhej žiadosti.

Regeneračné masky

Pleť dokonale zlepšuje výťažky z citrusov.Je to citrón a grapefruitové šťavy, ktoré robia prácu dobre.

Na varenie stačí odobrať 20 gramov droždia a zriediť v 16 ml kyslej ovocnej šťavy.Nádobu so zmesou dajte na parný kúpeľ na 3-5 minút.Potom, čo môžete okamžite aplikovať na kožu.

Odporúčania na použitie

Pre lepšiu účinnosť sa odporúča pariť tvár nad odvarom byliniek počas 10-12 mesiacov.minút.Po naparovaní nemusíte tvár utierať ani si umyť - otvorené póry sa okamžite zatvoria.

Kvasnicová maska ​​pre suchú pokožku tváre musí mať tukové zložky a pre zložky na mastnú pleť.V tomto prípade kvasinky zvýšia vlastnosti ďalších zložiek.

Výrobok uchovávajte na koži dlhšie ako 15 minút - fungálne mikroorganizmy sú aktívne len štvrtinu hodiny.

Foto varianty tvárových masiek kvasiniek

\ t