Manikúrový dizajn - štýlový a veľmi krásny dizajn (100 fotografií)

Dizajn nechtov ako nezávislého smeru kozmetológie sa začal používať v módnych salónoch v poslednom desaťročí a získava čoraz väčšiu popularitu predovšetkým vďaka zlepšeniu technológií zdobenia, budovania a meniacich sa foriem.Kvalitné a ľahko použiteľné materiály môžu tento proces premeniť na vzrušujúci koníček.

Rovnako ako u všetkého, čo sa týka ľudského vzhľadu, manikúra je ovplyvnená módou: moderný dizajn určuje návrat k prirodzenosti, a teda pohodlie.V priemysle spracovania nechtov sa to odrazilo v návrate k domácej manikúre a navyše si predĺžené nechty zachovali určitý výklenok.

Postupne obdĺžnikové klince vychádzajú z módy a dávajú prednosť hladkým zaobleným alebo oválnym tvarom, na ktorých vyzerajú monochromatické hladké laky a zložité vzory s objemovými prvkami.

Manikúrová technika

Francúzska manikúra je pomerne široký pojem pre navrhovanie krátkych a dlhých klincov rôznych tvarov: so zaoblenými rohmi, orientovanými smerom k stredu alebo štvorcovými čiaramiokrajov nechtov.Charakteristickým znakom je aplikácia bezfarebného laku na celý povrch nechtu a ťahanie okraja kontrastnými bielymi otvormi.

Relatívne nedávno sa zmenilo kreslenie diery v základni nechta, čo zmenilo obvyklý dvojfarebný kontrast hore nohami.Táto odroda sa nazýva mesačná manikúra.

Naprieko vonkajšej jednoduchosti, príprave nechtov pre francúzsku manikúru a samotný postup si vyžaduje trpezlivosť a nahromadené zručnosti. Namiesto akrylových lakov, ktoré zvyšujú hrúbku nechtov, sa na trhu objavil gelový lak na báze prírodnej živice, ktorý pod vplyvom ultrafialových lúčov stvrdne a vytvorí trvanlivý film. Táto inovácia, ktorá sa tiež nazýva šelak, viditeľne uľahčila aplikáciu komplexných vzorov na nechtoch.

Pri manikúre s rýchloschnúcimi gélovými leštidlami sa ľahko fixujú dekoratívne prvky, ktoré v miernych množstvách dodajú štýlový vzhľad každodenným a slávnostným modelom.

Vysokokvalitné laky rôzneho farebného spektra výrazne uľahčili technológiu aplikácie šablónových výkresov, ktorá sa nazýva razenie. Špeciálne dosky pre kreslenie vzorov môžu byť tvorivo použité v rôznych kombináciách.

Pri zdobení nechtov maľbami používajte štetce, ihly a iné nástroje, používa sa lepenie niektorých plôch a viacvrstvová aplikácia rôznych farieb. Komplexnejšie odrody takejto manikúry môžu byť považované za 3D a vodné nechty.

Módne trendy

Medzi novinkami manikúry v roku 2017 patrí veľkolepá a fascinujúca olejová manikúra, ktorá sa podobá na rozvod benzínu na vode. Tento efekt sa vytvára rôznymi spôsobmi pomocou šablón, trením a inými metódami miešania farieb.

Fotografia ukazuje iné experimenty s textúrou manikúry,umožňuje vytvoriť efekt pokrčený striebro, rozbité sklo alebo mramor.

LuckyÚčinky

Krásny a originálny dizajn možno vykonať doma pomocou lakov s rôznymi špeciálnymi efektmi.Okrem lakov svietiacich v tme, ktoré sa už stali nepostrádateľným atribútom kozmetiky pre mládež, sa na trhu objavili laky, s ktorými môžete získať manikúru s efektom mačacích očí.Špeciálne zloženie môže tiež pôsobiť popraskaním, pri ktorom vznikajú chaotické pruhy.

Laky s prísadami vytvárajú na nechtoch náhodnú kozmickú krajinu.Tam sú tiež priesvitné laky so závojom efekt.Používajú sa posledná vonkajšia vrstva, upevňujúca vzor.Mäkké manikúrové kŕdle sa stávajú ďalším módnym trendom.

Všetky tieto fascinujúce vzory môžu inšpirovať experimenty so súbormi odevov a obuvi.To je presne ten prípad, keď záchod môže začínať manikúrou, ktorá bude stylisticky podriaďovať všetky ostatné časti šatníka.

Zrkadlové alebo chrómové laky na nechty sú určené na večerné nosenie.To je skromný doplnok k farbe oblečenia, to ide dobre s každou sadu šperkov, aschopný jemne zdôrazniť svoju krásu.

Konštrukcia akrylového prášku a účinok cukru je metóda vytvárania hromadného povlaku na nechte alebo jeho časti. Táto najjednoduchšia technológia spočíva v tom, že je potrebné ju rovnomerne prikryť práškom alebo pred nanesením vzoru aplikovať vzor so špeciálnym lakom s účinkom cukru.

Zdobenie kamienkami a mikrobitmi

\ t

Tento tradičný trend tiež prešiel určitými metamorfózami. Po prvé, príslušenstvo sa objavilo na krátkych nechtoch, a po druhé, vzory sa stali jednoduchšími a vyzerali úplne v štýle príležitostného, ​​ako aj v etnických a subkultúrnych modeloch.

Priehľadné guľôčky a malé perly sú v móde. Nechty môžu byť tiež zdobené tenkými kovovými platňami, gumovými figúrkami, škrupinami.

Použitie veľkej trblietky - trblietky na vytvorenie mozaiky, ktorá pokrýva celý povrch nechtu, je ďalšou inováciou v dekoratívnej manikúre.

Fanúšikovia pôvodného prístupu robia manikúru so špeciálne vysušenými rastlinami, perím atď. Osobitnou oblasťou je textilná čipka, ktorej fragmenty sú upevnené na nechtoch sčíry lak.

Dizajn s krúžkami

Kombinácia umeleckej manikúry s krúžkami a iným príslušenstvom je nemenným pravidlom pre všetkých profesionálnych dizajnérov, ale zdá sa, že nové trendy menia prstence od samostatných produktov najeden z dekorov.Nosia sa na horných falangách prstov a ozdobený klinec, priamo pri krúžku, sa stáva jeho organickým pokračovaním.Existujú aj dizajnové modely, v ktorých je celá ruka predmetom dizajnu s pomocou manikúry, tetovania a šperkov.

Druhy výkresov

Pre začínajúcich dizajnérov je najvhodnejšou technológiou ťahanie bodov.Tento typ maľby sa nazýva hrach.Môžu pokryť celý povrch nechtu, robiť diery a rôzne vzory, kombinujúce dve alebo viac farieb laku.

Ďalším základným prvkom sú pruhy, ktoré môžu byť umiestnené vertikálne, horizontálne alebo diagonálne.Ich sofistikovaný vzhľad - cik-cak, sa široko používa v čiernobielych riešeniach.Štvorce a kosoštvorce sa môžu stať nielen prvkami etnických vzorov, ale aj vytvárať zaujímavé vizuálne efekty, ktoré sú súčasťou módnej manikúry.

Novým trendom sú viacfarebné pruhy v štýle ozdoby, hocia zubaté čiary.Môžete vytvoriť presné repliky týchto náramkov na nechty, zdobenie je s doplnkovým príslušenstvom.

Kvetinové ornamenty možno natierať štetcom alebo použiť hotové samolepky, ktoré ich kombinujú smonofónna manikúra, kamienky. Štylizované kvety sa tiež používajú na vytvorenie konvexných vzorov.

Ozdoby orientálneho štýlu možno považovať za zložitú rozmanitosť kvetinových vzorov. Stávky s odrodou, môžu byť vykonávané a na transparentnom základe, a to v dvoch farbách, av multi-farebné varianty. Takáto neuveriteľne krásna manikúra môže byť presnou kópiou vyšívaných alebo maľovaných artefaktov.

Vo svojej voľnejšej rozmanitosti, etnické suvenírové kresby s použitím symbolov a špecifických farieb nevychádzajú z módy. K nim pribudli nové manikúrové vzory - štylizované zvieracie výtlačky vyrobené v prirodzených farbách pávieho peria, leoparda, tigra, krokodíla a hada vzorov.

Foto design manikúra