Manikúrne mačacie oko - 110 fotografií exkluzívneho dizajnu.Nápady na gélový lesk!

Jedna z najlepších módnych variácií modernej manikúry je považovaná za techniku ​​mačacieho oka.Tento trend je populárny už niekoľko rokov.Je univerzálny a vhodný pre akýkoľvek obraz.Manikúrový gélový lak nie je márne milovaný a oceňovaný.Jeho špeciálne receptúry vám umožňujú vytvoriť náter, ktorý sa dlho drží na nechtoch.Vykonáva sa pôsobením magnetických vĺn.Účinok je ohromujúci a dodatočný dekor v tomto prípade nie je potrebný.

Návrhári odporúčajú používať malý akrylový prášok alebo niekoľko kamienkov v rohu nechtovej platne, aby sa vytvorila špeciálna možnosť pre oslavy a rodinné akcie.

Zoznámte sa s módnymi trendmi v roku 2017

V tejto sezóne majstri umenia majú tendenciu používať tmavšiu paletu farieb.Ak chcete byť vždy v trende, dávajte prednosť veľkolepé odtiene tmavo červenej.Neváhajte si vybrať zelenú alebo modrú.Perfektné riešenie by bolo čierne, tmavo hnedé, teplé ružové.Fialová, zlatistá s gaštanom a všetky druhy tónov čerešňovej alebo slivkovej stupnice vyzerajú skvele.

Populárne nápady na manikúru - dekorácie tvarovaním, flitrami, špeciálnym práškom, rôzne obrázky alebo kamienky.

Umelecká maľba na nechtoch

Skúsený majster s tenkým štetcom vytvára jedinečné majstrovské diela nail art.Rôzne geometrické ornamenty, zložité monogramy, origami štýlové obrazy, tematické kresby sú hodné ozdobymoderné módy.

Majstri často používajú túto techniku ​​- klince sú pokryté matným lakom a na vrchole dávajú obrázky pomocou priehľadného vrchu.Nízko-kľúčový obraz sa krásne leskne na slnku.

„Drip“ dizajn

V teplej sezóne si môžete bezpečne vybrať manikúru s mačacími očami s dizajnom.Urobte si to nie je ťažké, aj keď nemáte relevantné skúsenosti.

 • Vyberte odtieň a kryt.
 • Naneste matný vrch a osušte.
 • V náhodnom poradí urobte veľké kvapky pečiatkou.
 • Nechty sa sušia v špeciálnom svietidle, potom sa odkvapkávací vzor nerozšíri a nebude rozmazaný.

Viac možností nájdete tu https://fashionadvice.ru

Spektakulárne variácie "mačacieho oka" [[]]40]

Na zobrazenie tekutého kameňa na nechtových platniach sa používa iná technika.Účinok krásnych kameňov pomáha získať magnetický lak.Táto metóda bude vyžadovať nasledujúci postup činností:

 • Nanesením veľkej kvapky gélového leštidla sa vytvorí oslnenie, vysušenie.
 • Aplikujte veľkú kvapku vrchného náteru na objem a fixáciu.
 • Vzhľad ušľachtilého kameňa pomocou kamienkov, bujónov, odliatkov alebo iných dekorácií.
 • Oko modrej mačky s účinkom tekutého kameňa môže každého okúzliť.

Vložka s kamienkami

Tento skutočne kráľovský dizajn je neuveriteľne obľúbený u módy.Poďte hore so vzorom a položte ho na nechty.Pripravte si vopred niekoľko sád kryštálov, ktoré sa líšia farbou a priemerom.

Okrem toho sa tu môžu používať vývary.Alternatívnym riešením je kúpiť hotové ozdoby na vložku do nechtového umenia.

Mozaikové modulácie

Mozaikové nechty vám pomôžu urobiť nechty jednoducho as chuťou.Možno ho nájsť v obchode alebo si to urobiť sami.V druhom prípade vystrihnite mozaiku farebnej fólie.Aplikované miniatúrne štvorčeky vo forme ozdôb.

.Atraktívna manikúra "mačacie oko" s obrázkom je hodná dekorácia krásnej dámy.Zvládnutie maliarskej techniky nie je také zložité, ako by sa mohlo zdať.

]

Keď si druhýkrát povlečete nechty gélovým leštením, musíte nastaviť zvýraznenie.Vezmite kefu a nakreslite vzor.Ak chcete výsledok odstrániť, držte ruky v špeciálnej lampe na sušenie, vypnite obraz pomocou finálneho laku.Obľúbené obrázky zahŕňajú všetky druhy riadkov, kvetinové motívy a abstrakcie.

Dovolenka Design - Plaz Effect

\ t

Pôvodná textúra sa získa dvoma spôsobmi: gélovou farbou a brilantnou potlačou pomocou fólie. Top kvapkajúci top veľké kvapky. Je dôležité, aby vrchná konzistencia bola hrubá. Fixácia sa vykonáva v lampách na sušenie.

Mokrá manikúra

Brilantná novinka dáva veľa pozitívnych emócií. S "mačacie oko" klasické verzie gélu lesk vyzerajú úžasne. Sú schopní fascinovať a zaujať.

Aby sa vytvorili skutočné umelecké diela v nechtovom umení, dievča bude potrebovať špeciálnu UV manikúrovú súpravu, ako aj magnetické gélové leštidlá.

Na nechty naneste dve vrstvy čierneho laku. Oko mačky je na ňom umiestnené vo forme určitého vzoru. Zostáva nastaviť zvýraznenie a suché. Na opravu výsledku sa použije vrch.

Zbierka výkresov

Pozrite sa na fotografiu manikúry mačiek, ktorá je prezentovaná v klasických variantoch a novinkách. Vyberte si, čo sa vám páči viac: geometrická mozaika alebo oslnenie, vystavené v rôznych uhloch. Pri vytváraní komplexných obrázkov je dôležitéSamostatne vysušte každý prvok, potom sa krásny vzor nerozšíri.

Očarujúce samolepky

Posúvače alebo nálepky sa držia na nechtovej platničke rovnako ako kamienky. Ich úlohou je zdôrazniť a upozorniť na optické účinky mačacieho oka.

Vyberte si tému pre svoje nálepky. Môžu to byť všetky druhy kvetov, listov, motýľov a zložitých vzorov. Robiť manikúru, fantáziu a akýkoľvek z vašich plánov sa premietne do reality.

Gél na leštenie "mačacie oko" od popredných značiek

Materiály z KODI

V palete farieb nájdete viac ako 50 odtieňov. Všetky gélové leštidlá majú hustú textúru. Značka vyrába vysoko kvalitné výrobky a predáva ich za prijateľné ceny.

Z TNL

Materiály na nechty s hustou textúrou a vynikajúcou hustotou umožňujú získať hlbokú farbu. Získať bohatý odtieň umožňuje povlak v jednej vrstve. Zlaté nechty na nechty pôsobia obzvlášť pôsobivo na nechty.

Bluesky - gélové leštidlá s nezvyčajnými moduláciami

Zmes obsahuje niekoľko kovových častíc. Pri aplikovaní gélového leštenia na nechty sa dosahuje jemný výsledok s jemným leskom a účinky prepadu sú nedostatočne výrazné.

MASURA - súprava so základňou

Raz sa aplikuje značkový gélový lak. Táto možnosť je vhodná pre obchodné ženy, ktoré majú každú minútu na účte. S pomocou kovových častíc,obsiahnuté v kompozícii, je možné ľahko získať jasný obraz.Je však potrebné rýchlo pracovať s takýmito materiálmi, aby ste mali čas na ich vyschnutie a udržanie pásov v čistote.

Ak spojíte zručnosť, tvorivosť a vysoko kvalitné laky spoločne, výsledok sa vám bude páčiť.Brilantná hra vašich obľúbených odtieňov bude skvelá dekorácia na niekoľko týždňov.

Hlavnou vecou je správne vykonať techniku ​​náteru.Je ľahké to zvládnuť a každé dievča bude môcť robiť manikúru doma.Takže je ľahké byť iný a vytvárať viac a viac nových obrázkov.

Dokonca aj v každodennom živote vyzerá „oko mačky“ so svojou sebestačnosťou skvelo a pridáva obraz slávnostným dotykom.Pri vytváraní módnych lukov sa uistite, že dekoratívne prvky sú kombinované so všeobecným konceptom.

Fotografie oka mačiek manikúry

 • ​​
 • )

  .223]