Manikúra s kvetinami - 120 fotiek krásneho kvetinového dizajnu nechtov!

Ako viete, móda sa nezastaví a moderné trendy manikúry sa neustále vyvíjajú. Viac nedávno, sofistikované ženy z módy prednosť abstraktné vzory a ozdoby, a teraz dievčatá vybrať kvetinové vzory, ktoré pomáhajú zvýšiť náladu na ženu a ľudí okolo neho. Majte na pamäti, že pri aplikácii nail art sa oplatí sústrediť sa na ročné obdobie.

Jar naznačuje prítomnosť konvaliniek, tulipánov, konárov šeříkov, narcisov. Letné kvety patria harmanček, ruže, pivónia, zabudni-me-ne. V jesennej sezóne relevantné: aster, chryzantéma, dahlia. Zima, napriek svojej temnote, má chytľavé kvetinové motívy: jasne červené ruže alebo karafiáty.

Druhy manikúry

\ t

Farby manikúry v roku 2017 naznačujú krásnu čínsku maľbu, to znamená, že detaily sú priebežne ťahané jedným ťahom. Čínska exekučná technika je rozdelená do nasledujúcich typov:

  • saténová maľba;
  • pero;
  • vlnovité;
  • objemovo transparentný náter s prelamovaním.

Najjednoduchšie kvety sú reprezentované iba jednou z uvedených techník. Zložitejšie kresby naznačujú kombináciu niekoľkých techník.

Samozrejme, romantické sofistikované dievčatá si vyberajú jemnejšiu nádhernú manikúru, vyrobenú v klasickej bielej bunde. Jeden z nechtov (najčastejšie bezmenný) je maľovaný ružovým kvetom s bielym lemovaním a zelenými listami. Táto možnosť je zvyčajneradšej nevestu, harmonizovať ju s celkovým štýlom osláv.

Na fotografii manikúry s kvetmi je elegantné nechtové umenie zobrazené s ružovým odtieňom. Abstraktné kvety sú vykonávané na bezmennom a strednom nechte so sivým tónom. Hlavná technika je volumetrická, spojená s ostatnými. Ako doplnok, čarodejníci vytvoriť ruže vo formáte 3 D, ktoré apelovať na oko. Táto možnosť ide do absolútne akéhokoľvek obrazu.

Oválne a mandľové klince s bielym plášťom sú originálnym klasickým riešením. Dva nechty, zdobené jemnými ružovými kvetmi, dávajú manikúru zvláštny šarm.

Kvety sa vyrábajú pomocou čínskej maľby, ktorú najlepšie vykonáva skúsený profesionálny majster. Mimochodom, tento trend je vhodný kedykoľvek počas roka.

Odvážnejší charakter volí zelený hruškovitý gélový lak a bezmenný klinec je pokrytý lesklým čiernym lakom. Potom sa na ňu aplikuje veľký fialový kvet so zelenými listami a biely obrys. V strede sú umiestnené zlaté bujóny a na stredný klinec je položený rad perleťových kamienkov rôznych veľkostí.

Základy kreslenia

Ak chcete ušetriť peniaze a realizovať svoje fantázie, môžete si sami vytvoriť krásny kvetinový vzor. Najprv musíte nakresliť najjednoduchšiu rastlinu, bez jemností: okvetné lístky, sepály a tak ďalej. To znamená, že začať pracovať so zjednodušenýmmožnosť, bez toho, aby sa zamerali na techniky vykonávania a špeciálne nástroje.

Body sú najjednoduchším variantom realizácie.Okrúhle, identické okvetné lístky sa veľmi ľahko aplikujú kovovým hrotom.Táto zjednodušená verzia je vhodná pre každodennú manikúru pre krátke nechty.

Pokiaľ ide o manikúru v domácnosti, dostupné nástroje dokonale zapadnú: špáradlá a ihly, pretože sú najprístupnejšie a najvhodnejšie na použitie.Tenký hrot vám umožní natiahnuť kvapku laku do elegantného okvetného lístka, nakresliť malé body jadra, konárov a lístia.

Ak sa manikúra vykonáva v jednej alebo dvoch farbách, je vhodné použiť pečiatkovanie.Takže, lak na nechty sa aplikuje na špeciálnu šablónu, potom malá pečiatka ju prenesie na nechtovú platňu.Po získaní minimálnej zručnosti vychádzajú krásne jednoduché skladby.

Napriek tomu, že údaj bude mať rovnakú farbu, jeho tvar je prekvapujúco atraktívny.Výrobcovia ponúkajú množstvo rôznych možností pre pečiatky, ktoré vám umožňujú vykonávať jedinečný vzor.

Návštevou nechtového salónu vám pán vytvorí tie najskutočnejšie umelecké diela na nechtoch spomocou akrylového volumetrického tvarovania. Všimnite si, že tento typ sa zvyčajne používa na špeciálne príležitosti. Kompozície bielej a ružovej väčšiny jemných farieb dokonale zapadnú do manikúry na svadobnom obrade, ako doplnok kryštálov kamienkov alebo pozlátenia.

Kvetinová maľba je takmer jedinečná maľba, natretá tenkým štetcom. Môžu ich vykonávať len profesionálni majstri vo svojom odbore a majú skvelé skúsenosti. Prirodzene, táto práca sa vykonáva s gélovým lakom alebo špeciálnymi akrylovými farbami, ktoré pokrývajú hotovú kompozíciu vrchným náterom, čo umožňuje zaznamenávať výsledok po dlhšiu dobu. Táto práca však bude vyžadovať značné finančné náklady.

Nálepky na nechty sa týmto používajú, ak sa vyššie uvedené techniky nevyrábajú. Zvonka sa podobajú manuálnej metóde kreslenia obrazu a jednoducho sa lepia. Človek má len znížiť vyrezanú formu do obyčajnej vody a nalepiť ju na klinec, mierne ju stlačiť.

Najprv sa odporúča vykonávať snímky iba na dvoch klincoch z každej ruky.

Francúzsky s kvetinami

Moderná farebná manikúra zahŕňa buď hotový dizajn alebo hladký náter a jantár.

V trende dlhú dobu francúzska a mesačná manikúra, ktorá dopĺňa kvetinové motívy.

Môžete si vytvoriť základ klasickej bielej francúzskej bundy, zdobiť ju jemnými kvetmi: modrými, bielymi, béžovými, fialovými odtieňmi.Ak je francúzska manikúra jasná (červená alebo dokonca čierna), skvelé doplnkové sú aj svetlé okvetné lístky a kvetenstvo.Je možné ozdobiť len líniu úsmevu, ale samotný koniec nechta by mal byť širší.

Odborníci odporúčajú, aby sa na rôznych prstoch používali iba tie isté tvary kvetov a na zmenupoužiť rovnakú farebnú schému alebo rôzne farebné odtiene.Malé kvety vyzerajú lepšie v manikúre pre krátke nechty, pretože väčšie predmety iba vizuálne skracujú nechty.

V prípade dovolenky alebo zvláštnej príležitosti je vhodné používať dúhové kamienky a trblietky.Kreslenie len na špičke vám umožňuje upozorniť na krásny základný tón.

To znamená, že kvetinová manikúra je vhodná pre všetky príležitosti, stačí si správne vybrať tvar, odtieň a samotný základ.

Fotografie manikúry s kvetinami

149)