Manikúra s kamienkami - prehľad najlepších nápadov a nových produktov v roku 2017 (100 fotografií)

Model moderného dievčaťa, ako je zvyčajne reprezentovaný, má obraz úplne sebestačného zástupcu slabej polovice ľudstva.

Tento účinok sa dosahuje nielen vďaka dokonalému vzhľadu pokožky a vlasov, ktorých krása je dokonale zdôraznená pomocou prvkov oblečenia a šperkov.

Nehty si v tomto prípade zaslúžia osobitnú pozornosť, a to tie nové položky, ktoré ovplyvnili oblasť manikúry.

V súčasnosti sú veľmi populárne nielen rôzne odtiene svetlej palety, ale aj použitie kamienkov.

Táto odroda sa stala populárnou z mnohých dôvodov, pričom jedným z nich bolo vytvorenie manikúry s použitím podobných dekorácií pre akýkoľvek typ podujatia.A jednoduchosť tvorby v tomto prípade zohráva dôležitú úlohu.

Moderná dĺžka klincov s kamienkami z roku 2017

Voľba ich následného dizajnu spravidla závisí od dĺžky nechtovej platne, ale v súčasnosti je táto dĺžka populárna.mierne vyššie ako konečky prstov.

To neznamená, že dlhé nechty sa stali menej populárnymi.V tomto prípade je dôležité správne zvoliť formulár.

V súčasnosti je tento trend pravouhlý, s mierne zaoblenými rohmi, oválnym a mandľovým tvarom.Všetky ostatné odrody sú minulosťou.

Pokiaľ ide o pokrytie, Šelak je obzvlášť populárny ahoršie než trvanlivosť, vinylové laky. Stylisti po celom svete odporúčajú používať nasledujúce farebné odtiene:

 • burgundské;
 • slivka;
 • čerešňa.

Okrem vyššie uvedeného je však možné vytvoriť čiernu manikúru s kamienkami. Špeciálnu eleganciu možno dosiahnuť použitím kamienkov.

Štýlová manikúra s kamienkami a kameňmi

Osobitná pozornosť by sa mala venovať samotnému materiálu, ktorý sa používa na zdobenie a zdobenie nechtových platní - kamienkov. Podľa materiálu môžu byť:

 • kryštál;
 • sklo;
 • akryl;
 • plast;
 • zirkónium.

Druhá odroda môže mať strojový rez na fotografii manikúry s kamienkami alebo hranami, ktoré neboli podrobené špeciálnemu ošetreniu.

V súčasnosti sú kryštály Swarovski veľmi populárne a majú množstvo charakteristických vlastností. Napríklad tvar je väčšinou okrúhly a má patentovaný počet tvárí.

Používa sa výlučne materiál na získanie dekorácie - horská odroda kryštálu a spodná plocha je pokrytá špeciálnym filmom schopnýmodrážajú svetlo

V tomto tajomstve sú kamienky značkové, pretože ich lesk je veľmi podobný diamantovému lesku.

Podľa povahy textúry sú kamienky rozdelené na:

 • transparentné;
 • farba;
 • hologram.

Posledná možnosť, ktorá sa môže lesknúť v rôznych farbách, je obzvlášť žiadaná, a preto je vynikajúca na vytvorenie manikúry s kamienkami na krátkych nechtoch.

Francúzska manikúra s kamienkami 2017

Francúzska manikúra s kamienkami má bežnejší názov-francúzsky a táto odroda je tiež univerzálna. Faktom je, že taká manikúra je skvelá pre všetky typy nechtov a bude vynikajúcim dizajnovým riešením pred akoukoľvek udalosťou.

Samotná francúzska bunda je netradičnou verziou laku, ktorý natiera nechtovú platňu: biely lak sa aplikuje na krajnú časť a zvyšok je transparentný alebo bledoružový.

V tomto prípade je možné dosiahnuť určitú sofistikovanosť a jedinečnosť prostredníctvom použitia kamienkov.

Vhodné pre takúto manikúrudrahokamy širokej škály farebných riešení, s posledných niekoľkých rokoch, je obvyklé, aby ozdoby na prsteň.

Najvhodnejšie kamienky na manikúru

Tieto druhy šperkov sa zvyčajne používajú na vytvorenie určitého druhu imitácie drahých kameňov.Vzhľadom k reliéfnemu povrchu sa javí lesk.Ale protiľahlá časť má hladký povrch, ktorý umožňuje ich bez väčších ťažkostí.

Kruh sa považuje za tradičnú formu, ale aj iné odrody.

Pokiaľ ide o veľkosť, najlepšie je použiť najmenšiu možnosť, ktorá nepresahuje 5 mm.Farebné riešenia v tomto prípade môžu byť veľmi rozmanité, zatiaľ čo poskytujú príležitosť na vytvorenie najneobvyklejších kompozícií.

Dizajn nechtov s kamienkami v roku 2017

Pri vytváraní dizajnu je malý problém s usporiadaním kamienkov,Okrem toho, ťažkosti nie sú v tom, ako budú umiestnené, ale v ich priamej konsolidácii.

Kapitán musí zvýšiť presnosť a rovnomernosť pozície tak, aby konečné číslo nestratilo svoju príťažlivosť.Samotné umiestnenie by sa malo vykonávať výlučne na určenej hranici.

Nedávno sa stalo módnym izolovať celú nechtovú platňu jedného prsta.Táto možnosť však nie je vhodná pre krátke klince alebo pri vytváraní červenej manikúry.s kamienkami.

Myšlienky na krásnu manikúru s kamienkami sa môžu líšiť.Najbežnejšie možnosti dizajnu sú:

 • kvety - sú stále populárne;
 • 170) obrazy hmyzu, ako sú vážky alebo motýle;
 • nekomplikované geometrické tvary.

Prvé dva typy sú vhodnejšie na vytvorenie ružovej manikúry s kamienkami.Bez ohľadu na výber, hlavná vec je, že šperky boli s mierou.

Niekoľko dôležitých pravidiel pre prácu s kamienkami

Pri práci s takýmito klenotmi by sa malo dodržiavať niekoľko pravidiel.Napríklad bezprostredne pred vytvorením manikúry je lepšie uchýliť sa k tzv. „Fitingu“, aby sa úplne potvrdila správnosť podľa vášho výberu.

Pri práci s krátkymi klincovými doštičkami je lepšie použiť ten najmenší drahokam.V tomto prípade by bolo skvelým riešením vytvoriť manikúru s matným dizajnom s kamienkami.Odporúča sa vylúčiť iné metódy zdobenia.

​​

Je dôležité, aby sa aplikácia vykonávala pinzetou alebo bežným spôsobom.špáradlá, s okrajom nástroja sa odporúča navlhčiť trochu.

Fotografie manikúry s kamienkami

195)

)

.227]