Manikúra rozbité sklo - 105 fotografií nového dizajnu 2017. \ t Varianty perfektnej farebnej kombinácie.

Moderné dievča si nedokáže predstaviť seba s nedotknutými rukami a nie s krásnou manikúrou.Ale s cieľom držať krok s novinkami vo svete nechtov priemyslu, musíte neustále sledovať módu.A nestálo to, dizajn v podobe rozbitého skla alebo iným spôsobom „rozbité sklo“ v roku 2017 sa stal trendom.Fascinuje ženy módy svojou krásou a skutočne sa podobá rozbitému sklu, ktoré hrá so všetkými farbami na slnku.

Originalita je, že nemá opakovania, je nepravdepodobné, že by ste mohli vidieť dievča, ktorého manikúra zodpovedá vašim.

Charakteristiky dizajnu

Južná Kórea sa považuje za kozmetickú mekku a nie je bezdôvodné, aby sa na jej vzhľad dívali nielen dievčatá, ale aj mladí muži.Kozmetický priemysel je v tejto krajine veľmi rozvinutý a prvýkrát sa tu objavila rozbitá manikúra.

Dizajn priťahuje svojou krásou, originalitou a originalitou obrazu.Vo svojom výkone nepoužívajte sklo, ako si mnohí myslia, na základe mena.Na vytvorenie manikúry potrebujete holografickú fóliu, ktorá vytvára efekt blikania.

V kozmetických predajniach nájdete rôzne druhy tohto filmu.Ale ak nemáte čas ísť nakupovať, môžete použiť fóliu, sľudu alebo kamienky rôznych tvarov.

Ak sú kúsky sľudy správne aplikované a pokryté vrchom, potom nechty budú naozaj vyzerať ako sklo.Vaše nechty budú skvelé, ak sa práca vykonáva starostlivo, takževykonávať ju v dobrej nálade a pomaly.

Kombinácia s rôznymi typmi modelovania

\ t

Manikúra s popraskaným sklom demonštruje mnohé variácie výkonu. Na modelovanie je tu obrovská paleta fóliových odtieňov, samolepiek s holografickým efektom a sľudy. Vzhľadom k rôznorodosti farieb materiálu, tam je miesto pre predstavivosť pri vytváraní dizajnu.

Kusy fólie v kombinácii s tmavomodrou, fialovou a čerešňovou farbou dodajú hĺbke farby nechtov. Ak chcete dať nechty nejaké intrigy v štýle "rozbité sklo", zdobia len prsteň a ukazováčky, zvyšok nechtov by mal byť aplikovaný lak zvoleného odtieňa.

Účinne „rozbité sklo“ na nechtoch bude vyzerať, ak je modelované na bezfarebnom povlaku, alebo na lakoch tónových tónov. Tvar fólie môže byť veľmi rôznorodý od trojuholníkov až po diamanty a veľkosti od malých po veľké.

Kombinácia urobí dojem: svetložltá, zlatá, ohnivá červená, smaragdová, indigo a ďalšie farby, najmä na základe čiernej farby, holografický dekor bude hrať so všetkými farbami dúhy. Nevinnejší vzhľad je možnosť, keď je fólia položená na priehľadnom pozadí. Viacfarebné kúsky budú vyzerať zaujímavejšie, ak ich položíte na hladký náter.

Zlomená sklenená manikúra dokonale doplní iné typy modelovania. Možno ju kombinovať s bežnými klasikami. Ak ste fanúšik francúzsky, potom môžete pridať doniektoré prsty tvoria popraskané sklo alebo zdobia úsmevovú líniu. Potom oči módy budú pripútané k vašim rukám.

Zlomená sklenená manikúra dokonale ladí s dizajnom mesiaca. To môže byť navrhnutý v podobe klasiky, ale môžete sa zamerať na diery, zdobia ich rozbité sklo. Víťazný klinec bude pokrytý bezfarebným šelakom, otvor zostane nenatretý, nechtová platňa zdobená sklom. Vzhľadom na pevnosť šelaku bude trvať viac ako dva týždne a doska nebude prerastaná.

Na zdôraznenie dizajnu manikúry pomôže základňa čierneho laku, sľuda na tmavom pozadí bude hrať ešte jasnejšie. Táto kombinácia je vhodná aj pre akékoľvek dovolenkové oblečenie. Červená základňa je vhodná pre svetlé a svetlé manikúry.

Ak červená vyzerá príliš vzdorne, naneste základ jemnej ružovej farby. Bledoružová bude zvýrazňovať textúru sľudy a svetlý bude pôsobiť "kuklyashnosti". Modrá manikúra s popraskaným sklom je vhodná pre zimné obdobie, ale nemusíte ju preháňať farbou, aby ste nedali svojim rukám sivú farbu.

Najlepšia možnosť je fialová, jej paleta je rôznorodá, môžete si vybrať z chladu doteplý tieň. Nižšie sú fotografie manikúry "rozbité sklo" v rôznych prevedeniach.

Manikúra s rozbitým sklom doma

\ t

Rozbité sklo na manikúru je nádherné a ľahko sa vykonáva, nielen pre skúseného remeselníka. Ako urobiť rozbité sklo manikúru doma, odpoveď je veľmi jednoduchá, hlavná vec je sledovať odporúčania pre realizáciu.

V kozmetickom obchode musíte kúpiť fóliu s holografickým odrazom, môže byť normálny alebo s 3D efektom. Ale ak nie je túžba ísť do obchodu, použite čokoládovú fóliu. Odporúča sa robiť prácu gélového leštenia, vydrží oveľa dlhšie, než je obvyklý lak.

Pre prácu sú potrebné tieto materiály: \ t

  • báza;
  • gélový lak akejkoľvek farby;
  • vrch;
  • fóliové nálepky;
  • oranžová tyčinka alebo tenkovrstvá kefa.

Spracovávame nechtovú platničku, odmastíme a zafarbíme špičku nechtu základným náterom s nízkou kyselinou s lepivou vrstvou. Po nanesení podkladu, aby ste získali rovný povrch, otočte rukou, prsty sa pozerajte dolu a držte ho asi minútu. Potom vysušte rukulampy.

Ďalším krokom je zakrytie nechtu gélom zvolenej farby.Prvá vrstva by mala byť aplikovaná opatrnejšie, ale nie veľmi hrubá.Vysušte pod UV lampou asi tri minúty.Ďalšia vrstva sa suší nie viac ako minútu.

Na klinec aplikujeme fóliu.V predstihu musíte pripraviť požadovaný tvar (trojuholník, kosoštvorec, len prúžky).Po vyschnutí klinca do lampy.

Obraz, na ktorom je uvedený obrázokposlať na polymerizáciu v UV lampe.Nezabudnite odstrániť lepiacu vrstvu.Aplikujte olej na pokožku a naše majstrovské dielo je pripravené.

Ak sa práca vykonáva obyčajným lakom, budú potrebné nasledujúce materiály;

  • fólie alebo sľudy;
  • základný lak;
  • upevňovač.

Použite lak, vyberte farbu na základe farebných preferencií, aby sa vrstva rovnomerne pokryla doskou ďalšou vrstvou a počkajte päť minút.Bez čakania na úplné vyschnutie laku položte fóliu, modelujte obraz.Dáme trochu viac vyschnúť a dať fixatív.

Nebude ťažké robiť prácu doma, musíte to robiť opatrne as láskou, manikúra vás poteší už dlho.

Fotografie rozbitého skla na manikúru

156)

]

​​

194)

)