Manikúra pre nový rok - najmodernejšie nápady na dizajn pre rok 2018.(100 obrázkov)

Do sviatkov Nového roka zostáva veľa dní, ale sieť už má fotografiu manikúry na nový rok 2018. Budete mať čas premýšľať o obraze vopred; výber obleku, budete vedieť, ktorá manikúra je pre vás to pravé. Aj keď v roku dávate prednosť jednoduchému náteru na nechty alebo dokonca bez neho, novoročná manikúra môže byť neobvyklá, pútavá - hlavná vec je, že je kombinovaná s šaty.

Na Nový rok si každá žena môže dovoliť zabudnúť na stereotypy a byť extravagantná. To platí aj pre manikúru. Zvážte populárne témy nail design pre novoročné sviatky.

Glitre a kamienky

\ t

Možno, že nápad vyzdobiť nechty s kamienkami a iskry vždy priťahuje vás. Ale je možné, že takéto motívy dizajnu nechtovej dosky vás vystrašili a zdali sa príliš provokatívne, keď ste ich videli na iných dámach. Relax! V novom roku je všetko možné!

Vhodné by boli najmenšie iskry, veľké kryštály alebo detaily pripomínajúce drahé kamene. Okrem toho, takéto pocity vyzerajú dobre a s pomerne skromným oblečením - na pozadí monochromatického oblečenia, budú viacfarebné kamienky dodatočnou dekoráciou. Ak neriskujete uvedenie kryštálov na všetky nechty - ozdobte ich jeden po druhom nechtom, najlepšie na prstoch prstov.

Myslíte si, že kamene a kamienky nie sú vážne? Vykonajte manikúrový monochromatický lak s jemným leskom. Bude hrať vo svetle girlandy, sviečky a prskavky. Ak neviete, ktorá flitrová manikúraChoďte na šaty, vezmite si fotku novoročného oblečenia v salóne. Sprievodca vám povie, ako ozdobiť nechty pre nový rok v konkrétnom prípade.

Výkresy a nálepky

Ako už bolo uvedené, v novom roku je všetko možné. Preto, ak ste sa nesnažili ozdobiť nechty kresbami - teraz je čas! Najjednoduchšie "zimné" kresby - snehové vločky, hviezdy, - v tento deň bude vyzerať ako roztomilé a elegantné.

Pre rizikové osoby je rôznorodosť obrázkov prakticky neobmedzená. Snehuliak, Santas, vianočné stromčeky, lesklé gule ... Akýkoľvek obrázok vás nastaví na nový rok náladu v predvečer kominíkov.

Ak si nie ste istí, či môžete kresbu zvládnuť sami a nechcete ísť do salónu, alebo nemáte čas, pomôžu vám nálepky z továrne, ktoré sa predávajú v obchodoch pre kaderníkov. Nalepte ich na vopred lakovaný klinec nie je ťažké. K dispozícii je prenosová fólia s obrázkami, môže úplne zakryť nechty - ale to bude trvať zručnosť a skúsenosti, aby sa film rovnomerne, bez záhybov.

Na internete sa nájdu početné myšlienky novoročnej manikúry. Opäť platí, že ak si nie ste istí, že vzor na každom nechte je pre vás to pravé, použite klince na prstenci prstene.

Obraz nemusí byť jasný - obraz môže byť monochromatický, dvojfarebný alebo schematický. Jednoduchý vianočný stromček na nechte je nakreslený ako zelený trojuholník a novoročné girlandy sú schematicky znázornené tenkými striebristými zlatými pruhmi.

novoročné bundu a "mesiac" manikúra

V prípade, že ste sa rozhodli zastaviť voľby na klasiku typu bundu, "mesiac" manikúra - to neznamená, že vaše nechty budú presne rovnaké ako v priebehu roka,Diverzifikujte klasiku a vyberte si kontrastné odtiene.V novoročnom pohľade kombinácie červenej a bielej, červenej a zlatej, zelenej a zlatej, modrej a striebornej farby.

]

Krásna manikúra pre nový rok je vždy viditeľná.Vykonajte francúzsky, namiesto použitia bieleho laku zlata na okraji klinca.Pre mesiac manikúru, čierna so zlatom a čiernou so striebrom sú dobré - celý klinec je pokrytý čiernou a otvor je strieborná a zlatá.Ohromujúci efekt je vytvorený na kontraste textúr, ak dávate prednosť matnému čiernemu laku.

Manikúra z piesku, kŕdľa, „kaviáru“

Použitie piesku na nechty na vytvorenie nechtov je technika, ktorá je populárna už roky.Možno, že táto manikúra sa pre vás stala nudnou a možno ste ju neskúšali.

Nový rok je časom farebného piesku pre nechty.Spárované s neónovým lakom, to bude čerstvé a nie banálne na oslavu Nového roka.

Flock je pre vaše nechty extrémnym dizajnom.Vytvoria sa najmenšie viacfarebné vilyzamatový efekt, "nadýchaný" materiál.V pracovné dni sa táto možnosť ťažko nosí, najmä ak ste zvyknutí robiť domáce práce.Ale novoročný večierok v kancelárii, v reštaurácii alebo v nočnom klube, kde nemusíte nastaviť stôl - skvelá príležitosť na pokrytie stád.

Kaviárová manikúra sa vymieňa z módy.Pre nový rok je však takýto dizajn manikúry, najmä so zlatými alebo striebornými korálkami, neporovnateľný.A v tomto prípade môžete tiež použiť korálky nie všetky nechty, ale na jednej alebo dvoch na ruke.

Trendy Ostromodnye - pre nový rok

Ktorýkoľvek z smerov, ktoré sú na vrchole módy, sa môžete prispôsobiť podmienkam novoročnej dovolenky, čo je jasnejšie.Napríklad extrémne módna manikúra „negatívnych priestorov“, keď nechtové lietadlo zostáva transparentné a je pokryté dočasnými nálepkami a miesta bez nálepiek sú natreté lakom, je skvelá pre novoročnú manikúru.Vyplňte medzery čiernym lakom, odstráňte dočasné nálepky, na zvyšné nenatreté miesta položte strieborné alebo zlaté bodky - novoročná manikúra je pripravená.

Štýlová geometrická manikúra sa zmení na slávnostnú ak je jeden z použitých lakov iskry.Základným riešením sú strieborné alebo zlaté pruhy a štvorčeky na akejkoľvek základnej farbe.

Podobne ako neuveriteľne módna ombre v tejto sezóne, manikúra s plynulým prechodomlak z jednej farby do druhej?Kúpiť glitter kryty.Alebo si zvyčajné "ombre" s dvojfarebným gradientom, a potom prilepiť na vrchole niekoľko kamienkov alebo strieborné samolepky-snehové vločky.

V roku 2017 bola módna manikúra.Vezmite tento trend do prevádzky!Ako už bolo napísané, spoločenstvo čiernej so striebrom a zlatom je obzvlášť pozoruhodné.Natrite klinec prsteňa zlatom alebo striebrom a zvyšné nechty - čiernym lakom.To je ideálne pre čierne šaty.

Dnešná Modna je leštiaci prostriedok, ktorý premieňa akýkoľvek lak na šumivý diamant alebo zrkadlo.Novoročný sviatok - možnosť premeniť svoj obľúbený lak na diamant alebo zrkadlo pomocou rubu.

... a trochu o nálade nového roka

Niekedy niektoré nepodstatné maličkosti ovplyvňujú našu náladu.Žiadna novoročná nálada?Uistite sa, že je dosť, aby sa manikúra na dovolenku - a nálada sa objaví sám!Neočakávajte, že niekto dá pocit nadchádzajúcej dovolenky - dajte ju!A uistite sa, že 2018 bude najlepší vo vašom živote!

Fotografie manikúry na nový rok

]

189)

)

.222)

.)