Manikúra pre krátke nechty: 100 fotografií z najlepších nápadov na dizajn 2017-2018

Manikúra je vizitka každej ženy. Dobre upravené ruky vždy priťahujú pozornosť opačného pohlavia a často sa stávajú závisťou priateľiek. Zameriame sa preto na vlastnosti manikúry - dĺžka, najnovšie trendy a najvýhodnejšie farebné riešenia.

Manikúra pre krátke nechty sa v tomto roku stala obzvlášť módnou. Vždy vyzerajú dobre upravený, čistý, zdravý a krásny. Okrem toho, ak ste mladá mama, pracujte na počítači, alebo si len pripravte večeru každý deň - táto možnosť je pre vás.

Trendy manikúry v roku 2017

Klasická manikúra zostáva klasikou tohto žánru, môže byť použitá ako v každodennom živote, tak aj na oslavu.

Ambre tiež získava na obrátkach dopyt.

Francúzska manikúra - na treťom mieste. Dizajnéri tento rok radia, aby ho doplnili jasnými detailmi - kamienky, svetelné vzory, iskry a iné dekoratívne prvky. Ale nechajte farby pokojný - biely, jemný béžový, svetlo ružový, broskyňa, slonovina.

Dbajte na farebný rozsah - relevantné sú matné odtiene. Od matky perly je lepšie odmietnuť.

Vynikajúcim doplnkom budú škótske, pečiatkové, samolepky. Hologram - účinok fragmentov na vrchole popularity.

Tmavé tóny, ktoré vedú v tejto sezóne - tmavá karmínová, šarlátová, tmavá mrkva, vínová alebo vínová farba, tmavo fialová a čerešňová.

Neobvyklé riešenia vykonávané

Teraz existuje mnoho možností pre neobvyklý dizajn manikúry pre krátke nechty.

Realizácia výkresov vyrobených na všetkých prstoch a len na prstenci. Zaujímavým riešením budú geometrické tvary - kruhy, kosoštvorce, trojuholníky alebo štvorce. Kreslenie na všeobecný tón zložitých kvetov a kučier vyzerá dobre. Vykonávanie techník čínskej maľby.

Pamätajte, že pozdĺžne, zvislé čiary - vizuálne pridajte dĺžku nechtovej platne a horizontálne naopak ju rozširujú.

Ambre - prechod z tmavšej farby na svetlú a naopak, vyzerá krásne a extravagantne. Dosiahnite taký výsledok, položte niekoľko kvetov na lopatku a vyrazte ich trhavými pohybmi.

Manikúra so zamatovým náterom bude vyzerať štýlovo. Urobte to pieskom.

Ďalšou vynikajúcou možnosťou je účinok rozbitého skla. Je tvorená fóliou alebo pomocou termálneho filmu.

Čipka na nechtoch vyzerá neobyčajne jemne a vzdušne. Táto možnosť sa často používa na svadbu.

Vyžiadaný je aj škvrnitý variant pod leopardom,tiger a dokonca aj dalmatínska farba.Zvyčajne ho používajú sebavedomé ženy.

Môžete si vyrobiť neobvyklú bundu pridaním riadkov do oblasti nechtov a rôznych farieb.Zaujímavou možnosťou by bolo vytvorenie mesiaca.Na tento účel alokujte oblasť kutikuly a okraj a zvyšok nechtu natrite bezfarebným lakom.

S cieľom uľahčiť určenie štýlu si môžete prezrieť fotografie manikúry na krátkych nechtoch.

Farebné variácie

Najviac módnymi farbami v tomto roku bola jemná manikúra na krátkych nechtoch, pastelových farbách, najčastejšie: lila, zapečené mlieko, obloha modrá.

Na druhom mieste sú šťavnaté ovocné odtiene: kremeň, žltá, oranžová, bohatá ružová.Budú vynikajúcou voľbou pre vykonávanie kresieb.Bude skvelé pozrieť sa na zábavné podujatia.Vhodné pre majiteľov tmavej pleti.

Nasledujúcu pozíciu obsadzujú tmavé farby - antracit, uhlie, tmavo hnedá, tmavá-drevené, modré a zelené.Posledné dva roky sú najobľúbenejšie medzi majstrami a zákazníkmi.Výhodný pohľadfarby budú na spravodlivom sexe s bledou farbou pleti.

Buďte opatrní pri týchto odtieňoch, ak máte malú nechtovú platňu - majú sklon ju skracovať.

Odborníci odporúčajú nákup biely lak a rôzne farby, miešanie je. Takže môžete výrazne ušetriť svoj rozpočet bez zakúpenia niekoľkých farieb s poltónmi v jednom rozsahu.

Manikúra doma

Mnoho dievčat nemá čas ani dostatok peňazí na návštevu pána. Existuje cesta von z tejto situácie - urobiť manikúru doma. Pozrime sa, ako urobiť krok za krokom domácu manikúru.

  • Najprv je potrebné narezať a vyprázdniť nechty do tvaru, ktorý potrebujete (vždy v jednom smere).
  • Potom je potrebné pripraviť kúpeľ. V nádobe s teplou vodou, kde budú ruky dusené, pridajte trochu mydla alebo šampónu, 1 lyžičku soli a 1 lyžičku sódy. Ponorte ruky do vody a držte ich tam asi 5 minút.
  • Odstráňte kutikulu akýmkoľvek spôsobom, ktorý vám vyhovuje, môžete ju jemne zatlačiť oranžovou tyčinkou alebo špachtľou, nakrájať ju zaoblenými nožnicami alebo pinzetou, alebo použiť špeciálny nástroj na zmäkčenie a odstránenie pokožky.
  • Odrežte otrepy a uvoľnite klinec z prebytočnej kože, ak existuje.
  • Na pokožku okolo nechtíka aplikujeme výživný krém alebo špeciálny olej.
  • Povrch nechtu odmastite a naneste základný náter. Tešíme sa na jeho dokončenievysychanie
  • Manikúru zakrývame lakom alebo aplikujeme zvolený dizajn.
  • Pripevnite náter fixačným prostriedkom.

Nie vždy presne stanovujelaky na nechty, tam sú medzery alebo naopak šmuhy.Zvlášť viditeľné sú vady na tmavých odtieňoch.Ak máte problémy s aplikáciou vrstvy alebo vytvorením zvoleného vzoru, je zmysluplné obrátiť sa na službu Master.

Dlhodobé leštenie nechtov

Ak chcete dlhú dobu zachovať krásnu manikúru, vyberte si gél na leštenie.Poskytuje elegantnú manikúru vynikajúcej kvality po dobu najmenej dvoch týždňov.

Akonáhle vznikne myšlienka na manikúru, choďte k dobrému pánovi.Potom budete určite spokojní s kvalitou výkonu a trvaním vynikajúceho vzhľadu vašich pier.

Krása gélového leštenia je, že môžete robiť všetko okolo domu, plávať v mori alebo robiť potrebnú prácu bez toho, aby ste sa obávali poškodenia jeho povrchu.- tento povlak s ľahkosťou to všetko vydrží.

​​

Okrem toho, ak sa náhle rozhodnete zapojiť sa do povlakovaniagél laku, môžete si vziať krátke kurzy.Dnes si to mnohí môžu dovoliť.Tak choďte do toho!

Dúfame, že tento článok pomôže vašim neodolateľným nechtom, zlepší vašu náladu a sebaúctu.Teraz budete radi demonštrovať svoju novú manikúru na krátkych nechtoch, potešujúcich seba a iných.

Foto manikúry pre krátke nechty

)

.222)

.)

.254]