Manikúra nápady šelak - módne možnosti dizajnu a 100 fotografií nových produktov v roku 2017

Každá žena, ktorá sa stará o seba, venuje osobitnú pozornosť kráse jej rúk a ich starostlivosti.

Okrem bežnej manikúry vám povlak na šelaku pomôže ozdobiť a dodať osobnostiam nechty.

Šelak je hybrid gélu a laku na nechty, ktorý sa používa v dizajne v priemysle na nechty. Tento typ povlaku získal svoju popularitu vďaka svojmu dlhodobému účinku odolnému voči opotrebeniu, na rozdiel od jednoduchého laku na nechty, a navyše s pomocou neho môžete vytvoriť rôzne typy nechtových dizajnov.

Akékoľvek myšlienky vašej manikúry so šelakom pomôžu realizovať profesionálneho technika.

Existuje mnoho typov nechtov. Môžete si vybrať farbu a dizajn pre akýkoľvek obrázok, či už večer alebo v kancelárii. Odrážajú aj jeho náladu alebo určitú tému dovolenky.

V súčasnosti je populárny jednofarebný, matný povrch a skromný dizajn niekoľkých nechtík. Môže to byť krásne stonky kvetov, matná ozdoba, bitmapa.

Moderné materiály a paleta farieb, ako aj spôsoby a dizajnové prvky vám pomôžu vybrať si šelakový poťah, ktorý bude odrážať váš štýl a náladu.

Manikúra so šelakom na krátkych nechtoch

\ t

Manikúra na krátkych nechtoch so šelakom získala obrovský dopyt a popularitu. Pomáha k tomu, aby nechty boli prirodzené, ale zároveň dobre udržiavané.

V niektorých situáciách a na miestach môžu byť dlhé dĺžky nechtov úplne mimo miesta, napríklad kód služobného oblečenia, podujatie na najvyššej úrovni alebo ak ste vysoko postavený človek alebo zdravotnícky pracovník. V takýchto prípadoch, a kryt vhodný pre krátke nechty.

Obrovská paleta farieb šelaku vám pomôže vybrať si dizajn pre správnu príležitosť. Výber monochromatických farieb pastelových, prírodných odtieňov urobí z vašich rúk krásne, dobre upravené a nebude priťahovať veľkú pozornosť.

Výberom jasných, červených alebo tmavých farieb môžete svoj obrázok doplniť.

Aby sa zabezpečilo, že monochromatický náter nie je príliš nudný, môžete ho zriediť zvýraznením jedného alebo dvoch klincov inou farbou. Môže to byť trblietavý povlak alebo malý vzor.

V teplých obdobiach sú populárne sýte, svetlé farby a v chladných obdobiach sa voľba viac týka farieb tmavých tónov.

Francúzsky dizajn šelak

Francúzska manikúra je klasikou. Získal univerzálne uznanie za jeho praktickosť a krásu.

Francúzština je typ nechtového dizajnu, v ktorom je nechtová platňa pokrytá kamuflážnym odtieňom prírodnej farby a je zadarmookraj je zvýraznený bielou formou tzv. „úsmevu“. Toto je najbežnejší dizajn vhodný pre všetky situácie, udalosti a vždy bude obľúbený.

Francúzske manikúry so šelakom pomôžu v jasných alebo tmavých odtieňoch pre ženy, ktoré sa snažia vyniknúť alebo upozorniť na seba. Napríklad dizajn, kde je voľný okraj vyrobený v čiernej farbe s lemovaním iskier, nezanechá ľahostajných milovníkov čiernych a tmavých farieb.

Okrem toho, služobná bunda s neštandardným úsmevom, vo forme rohu, štvorca, skosenej čiary, dodáva špeciálnu pikantnosť.

Design šelaku mesačného svitu

Dizajn Mesiaca sa stal populárnym nie je to tak dávno. V tejto metóde manikúry nechty šelak rozdeľujú čiaru otvoru, ktorý sa nachádza na spodnej časti nechta.

Existuje veľké množstvo možností dizajnu otvorov. Napríklad môžete hrebeň zakryť jednou farbou a druhú dieru vybrať inou.

Okrem toho, lunárny dizajn, v ktorom otvor zostáva nezakrytý farbou, bol tiež veľmi praktický. Klinec má schopnosť rásť av tomto dizajne je takmer nepozorovateľný.

Otvory môžubyť zvýraznené v prírodnom oválnom tvare a tiež vo forme rohu alebo zdobené lesklými hranami, monogramami a bodkovaným vzorom.

Populárne nápady na navrhovanie nechtov

Móda v odvetví výroby nechtov nezostala stáť.Všetky nové dizajnové prvky sa objavujú v manikúre s povlakom šelaku v roku 2017.

Manikúra s matným povrchom bola veľmi obľúbená, vyzerá štýlovo a neobvykle.

Pre milovníkov lesklých povrchov existujú rôzne typy dizajnov.Prepracovanosť a romantika dodajú vašim nechtom dizajn vyrobený pomocou akvarelovej techniky.

Týmto spôsobom maľujte na nechty rôzne kvety.Rozbité sklo, zrkadlový lesk a oči mačky sú vystavené veľkému dopytu.

Jemná alebo svadobná manikúra so šelakom

Obraz nevesty zvyčajne zahŕňa svetlé a biele odtiene šelakového povlaku.Prirodzený a harmonický vzhľad manikúry vo forme bielej francúzskej alebo mesačnej svetlej farby.

Použitie vzorov čipiek, monogramov a iskier a štrasov dodá dizajnu a doplnku slávnostnú náladu.svadobné tému.

Dĺžka nechtov sa zvyčajne vyberie z preferencií nevesty, ale najčastejšie si vyberú dlhú formu nechtov, pretože akýkoľvek dizajn by na nej pôsobil lepšie.

Dizajn nechtov s trblietkami a kamienkami

Zvláštna príťažlivosť pre ženy sa zdá byť na všetkýchbrilantné a šumivé. To nevylučuje výber nechtového dizajnu. S pomocou svojej rôznorodej palety je možné tento dizajn vykonať pomocou šelaku.

Existujú farby s pridaním malých, veľkých flitrov, môžu mať rôzne farby a tvary.

Zriedený monochromatický šelakový povlak sa môže pridať pridaním kamienkov na niekoľko nechtov. Môžu byť rozložené vo forme obrazu, štvorca, malého ornamentu, trojuholníka alebo vykladané s nimi celý necht, ktorý vyzerá veľmi pôsobivé na nechty.

Konštrukčný gradient šelaku

Jedným z návrhov manikúrových nechtov je šelak s gradientom alebo ombrom. Toto je spôsob aplikácie dvoch alebo troch farieb šelaku na necht, ktorý vytvára hladký prechod z jednej farby na druhú.

Tento neobvyklý dizajn je ťažké vykonať.

Túto techniku ​​nevykonávajú ani všetci manikéri. Ale s pomocou špeciálneho nástroja - Airbrush a farby na to, gradient je ľahko vykonať.

Existuje niekoľko typov gradientu - je vertikálne, horizontálne alebo zmiešané.Vyrobené vo svetlých odtieňoch šelaku, takýto dizajn dodá vášmu obrazu romantiku a ľahkosť a svetlé alebo tmavé farby pomôžu upozorniť na seba a doplniť váš obraz.

Fotografie šelaku nail design

Video