Manikúra na štvorcové nechty - módny dizajn 2017 (110 fotografií) \ t

Pre ženu zaťaženú práčovňou, upratovaním a inou prácou súvisiacou s chemikáliami a saponátmi je dosť ťažké udržať nechty a ideálnu formu manikúry.

Najlepším riešením v tomto prípade by bola manikúra na štvorcových nechtoch.Táto forma je nielen najpraktickejšia, ale zároveň sa stane hlavným trendom roku 2017.

)

Odrody štvorcovej manikúry

Ak sa pozriete na štvorcové klince na fotografii manikúry, môžete vidieť, že majú tri možnosti:

 • štvorecs jasnými rohmi;
 • štvorec so zaoblenými rohmi;
 • štvorcový ovál.

Jasne označené rohy sú najpraktickejšou možnosťou.Oni "držať" oblečenie, často break, nepohodlné pre pracujúce ženy.

Mnoho nápadov na krásnu manikúru nájdete tu: https://fashioncentr.ru/manikyur/

Zaokrúhľovanie nechtov o 45 stupňova získanie mäkšieho štvorca, môžete výrazne znížiť zaťaženie dosky a znížiť riziko delaminácie a zlyhania nechtov.

Manikúra pre krátke štvorcové nechty je ideálna pre obchodný štýl oblečenia, je vhodná pri práci na klávesnici počítača.

Manikúra na dlhých štvorcových nechtoch značne roztiahne prsty, čo z nich robí vizuálne tenšie a uhladenejšie.Ale taká manikúra nevyhovuje majiteľom veľmi krátkych prstov so širokým nechtovým tanierom.

Predpokladá sa, žeMajitelia takejto manikúry sú nadšení, s istotou sa pohybujú smerom k svojmu cieľu, zriedka menia svoje sny, prevláda triezva kalkulácia nad ich mysľami, takže sú dobre oboznámení s ľuďmi, a preto sú dobrými vodcami.

Trendy 2017 pre štvorcovú manikúru

\ t

Štvorcový tvar nechtu pochádza z francúzskej manikúry. Táto bunda je vhodná do kancelárie a na svadbu, ako aj na letnú každodennú manikúru.

Spája sa s akýmkoľvek oblečením a za každých okolností ide o možnosť výhry. Ale manikúra 2017 na štvorcových nechtoch naznačuje niekoľko nových trendov v dizajne.

Napríklad gradient alebo jantárová manikúra (v roku 2017 prevládne mramorovo čierny odtieň). Všade, kde sa získava na popularite abstraktný a etnický dizajn, sa navrhuje veľa nových kombinácií geometrických vzorov.

Existuje niekoľko podmienok, za ktorých sa štvorcová manikúra stane nielen krásnou, ale bude zodpovedať trendom presne v roku 2017:

 • Žiadne dekoratívne modelovanie akrylových a veľkých objemných šperkov.
 • Pri maľovaní by nemalo ísť do extrémov - príliš malé alebopríliš veľký vzor.
 • Manikúra pre dlhé štvorcové nechty sa vykonáva v pastelových, upokojujúcich, teplých farbách, ale pre krátke sú možné rôzne, odvážne zakrývajúce možnosti.
 • Pri vykonávaní mesačnej bundy nie je dôraz na vzor na špičke nechta, ale na koreňovej zóne.

Dôležitá bude francúzska verzia s trojuholníkovým otvorom, ktorá rozdeľuje platňu do sektorov.

Prísne geometrické vzory nie sú z módy.Robiť je doma je celkom vhodné s lepiacou páskou.

Geometria pre štvorcovú manikúru

Lepiaca páska môže byť veľkou pomocou pri vytváraní krásnej manikúry na štvorcových nechtoch s geometrickým vzorom.

Najprv musíte urobiť manikúru zvoleného (s ostrými rohmi alebo zaoblenými) tvarmi.Ďalej:

 • Naneste základnú farbu laku, nechajte ho uschnúť.
 • Rezané šablóny z pásky - diamanty, trojuholníky, rohy atď.
 • Šablónu upevnite na klinec.
 • Nalepte nechtovú platňu lakom kontrastným so základnou farbou, počkajte na sušenie a odstráňte lepiacu pásku z nechtu.
 • Klinec zakryte upevňovacím, bezfarebným lakom.

Tvar šablóny môže byť rovnaký na všetkých nechtoch a môže sa striedať klincom, alebomať na každej ruke rôzne farebné kombinácie.

Rozmanitosť dizajnu pre štvorcovú manikúru

Štvorcový tvar nechtov nie je len módnym trendom, ale predovšetkým jepraktické. Táto manikúra je vhodná pre dlhé nechty a stredne dlhé.

A ak je klinec zlomený, je možné nastaviť dĺžku nechtov a urobiť manikúru pre krátke štvorcové nechty.

Mnoho rôznych farebných riešení ponúka jarnú manikúru pre štvorcové nechty. Jedná sa o jasné, ale nie agresívne, kyslé farby a kvetinové kresby a čerstvé jantárové hry.

Jar je symbolom nehy, prebudenia, času, keď chcete niečo nové. To je najlepší čas na zmenu štýlu, aktualizáciu obrazu a venovať pozornosť módnym nápadom na manikúru pre štvorcové nechty.

Fotografie nového laku na nechty na štvorcových nechtoch

Video: