Manikúra na oválnych nechtoch - 140 fotiek z najlepších nových dizajnov v roku 2017

Módne novinky sa spravidla týkajú nielen výberu oblečenia, účesov a kozmetiky, ale aj manikúry na oválnych nechtoch.

Vybraná forma nechtov zároveň zohráva osobitnú úlohu, ktorá slúži ako základ pre budúcu úpravu manikúry na oválnych nechtoch.

Z času na čas sa stáva módne použitie štvorcových alebo mačacích klincov, ale je to ovál, ktorý je univerzálnou možnosťou, o čom svedčia rôzne fotografie manikúry na oválnych nechtoch.

Druhy manikúry:

  • Lunar;
  • Rozbité sklo;
  • Francúzština;
  • Lesklý;
  • Matt.

Aká by mala byť manikúra pre dlhé oválne nechty v roku 2017?

Majstri nechtov si všimnú, že je najpohodlnejšie pracovať, keď je potrebné urobiť manikúru na oválnom tvare nechta.To je vysvetlené dvomi skutočnosťami:

  • univerzálnosť budúceho dizajnu;
  • Je možné vyjadriť všetky fantázie, pretože neexistujú žiadne obmedzenia.

Je ľahké urobiť manikúru na krátkych oválnych nechtoch.To môže byť so zaujímavou maľbou, a monofónne, a so špeciálnou fóliou, ktoré možno zakúpiť v každom profesionálnom obchode.

Ďalšou výhodou tohto typu manikúry je skutočnosť, že akékoľvek triesky sa na tejto forme tvoria oveľa menej často a nechty všeobecne často menej často odlupujú nechty, podľa posudkov.,

Francúzsky francúzsky oválny tvar

Osobitnú pozornosť si zasluhujeFrancúzska manikúra na oválnych nechtoch. Ak chcete zdôrazniť hlavné obrysy klincov, potom je táto možnosť spracovania nechtov dokonalá.

Ako sa v tomto prípade robí návrh nechtov? Neexistujú žiadne funkcie, biely lak tiež úplne pokrýva líniu úsmevu nechta, a zvyšok, v závislosti na osobných preferenciách, je potiahnutý bledo ružovou alebo béžovou farbou.

Ak sa vám páči všetko neobvyklé, potom vám bude vyhovovať sako s farebnými službami. Môžete si vybrať farbu úsmevu absolútne, od fialovej až po mätu.

Chcete snívať o krásnej manikúre na oválnych nechtoch? Potom by ste mali určite vyskúšať mesačnú manikúru.

Tento typ dizajnu vyzerá veľmi pôsobivo a skutočne elegantne. Mesiac manikúra vyzerá skvele s francúzsky, ale je tu dôležitý bod: musíte starostlivo sledovať, že diera je plne v súlade s úsmevom nechtu.

Ak sa pozriete na rôzne myšlienky manikúry na oválnych nechtoch, teraz je práca majstrov v matných odtieňoch na vrchole popularity. To je možnosť, keď sa manikúrový gél na oválne nechty používa výlučne matne.

Farba môže byť určite najviac,z tieňa zrelej čerešne a končiac čiernou farbou.

Vďaka rôznorodosti moderných trendov si každé dievča bude môcť vybrať manikúru na oválnych nechtoch z roku 2017, ktorá bude podľa jej predstáv.Zvláštnosťou tohto typu liečby je aj to, že manikúru môže vykonávať absolútne ktokoľvek:

  • francúzština;
  • mesačný;
  • Ombre a tak ďalej.

.

Tento dizajn je veľmi neobvyklý, a preto sa rýchlo stal populárnym medzi dievčatami.

Stojí za zmienku, že na vytvorenie takéhoto dizajnu je užitočná špeciálna fólia.

Bude potrebné ho rozdeliť na malé kúsky a potom nalepiť priamo na nechtovú platňu.Farba môže byť absolútne čokoľvek: fialové, modré alebo tyrkysové.

Je dôležité mať na pamäti, že dizajn „rozbitého skla“ poskytuje určitý druh farebnej hry.

Napríklad na laku v jasnom modrom odtieni vyzerá dizajn v praxiviac zelené alebo dokonca žlté.

Fotografie nových výrobkov z manikúry na oválnych nechtoch

]

142)

]

182)

​​