Manikúra francúzsky 2017 - najmodernejšie štýlové nápady + 138 fotografií

Francúzska manikúra je jedným z najvýznamnejších druhov nechtového umenia.

Výhodou francúzskej manikúry je, že vyzerá prirodzene a štýlovo. Francúzsky je skvelý pre obchodný štýl, vyzerá to výhodné na oficiálnych podujatiach a klubových večierkoch.

Francúzi, ktorí sú už dlho uznávaní ako klasický manikúrový dizajn, často používajú poprední stylisti. Módne prehliadky sú každoročne oslnené novou francúzskou manikúrou.

Už sme videli „milénium“, ktoré sa vyznačuje svojím prirodzeným pozadím, viacfarebnými francúzskymi šatami, ohromujúcou predstavivosťou s kombináciami bohatých farieb, francúzskymi fanúšikmi vytvorenými z neštandardných materiálov.

Francúzsky 2017

Trendy frech manikúra 2017 v klasickom štýle je reprezentovaná celým radom prírodných prírodných odtieňov, ako sú svetloružová, smotanová, plavá, béžová.

Pre farebné bundy sa stylistom odporúča, aby si vybrali bohaté odtiene žltej a oranžovej, modrej a zelenej farby, pričom takáto manikúra nebude vyzerať menej elegantne ako jej tradičná verzia.

Krátke nechty a francúzske

\ t

Popularita krátkych nechtov v roku 2017 narastá a vyžaduje si citlivejšiu pozornosť dizajnu a dĺžky klincovej dosky, ktorá nepresahuje 5 mm.

Stylisti kategoricky neodporúčajú módnym používateľom používať veľké výtlačky, široké čiary „úsmevu“ viac ako 4 mm alebo dokonca okraje.

Trend roka pre klasikumožnosti pre krátke nechty - béžová základňa s bielym okrajom s hrúbkou 1-2 mm a rohmi vedúcimi k základu klinca.

Vo farebnej verzii plášťa odborníci odporúčajú, aby sa v farebnom spektre nevzdali výrazného kontrastu.Dôležitá je pokojná kombinácia modrej a modrej, fialovej a fialovej.

Ombre vyzerá skvele na miernych nechtoch - hladký prechod z jednej farby na druhú.

Obrázky a francúzština

Jedným z najrelevantnejších kresieb tohto roku sú pruhy, ktoré môžu byť buď zakrivené alebo rovné, môžete ich kresliťlaky alebo položte kamienky.Nezabudnite však na geometriu - diamanty a kruhy, trojuholníky a štvorce zdôrazňujú vašu individualitu.

Hieroglyfy, skalné maľby vám dodajú osobitnú extravaganciu.Grafické maľby na nechtoch vyzerajú obzvlášť elegantne v upokojujúcich pastelových farbách.

.jablká atď.), kvety (ľalia, ruže, sedmokrásky, chrpy atď.).

V lete, v čase prázdnin, sa námorná téma stáva relevantnou.Je reprezentovaný vlnamiPalmy, morská fauna a mušle prináša túžbu ísť na cestu, pohladiť delfína alebo prechádzať pozdĺž okraja mora.

Romanticky zmýšľajúce dievčatá nemôžu robiť bez vzoru motýľov na nechtoch, môžu byť buď v pokojnej, nie chytľavej farebnej schéme, alebo môžu byť oslnené jasnými farbami.

Živočíšna postava, ktorá k nám migrovala z oblečenia, sa stala jedným z nových smerov v nechtearte.Zvieratá na nechtoch dievčat sa čoraz častejšie nevyskytujú v našej prirodzenej farbe - modrých tigroch, žltých opiciach a zelených bokoch.Exotická a niekedy nádherná farba dodáva módnemu obrazu osobitnú osobnosť.

Francúzska manikúra doma

Každý z nás sa čudoval, ako používať francúzsku manikúru doma?Najprv sa musíte rozhodnúť pre typ pokrytia nechtíka, farby, vybrať vzor alebo kamienky.Je ľahšie vykonávať francúzsku manikúru, ktorá má pre ňu pripravený set.

Musíte začať tým, že nechty a kutikula dôkladne upravíte vzhľad, musíte odstrániť drsnosť, aplikovať olej alebo výživové zloženie.Klasický je považovaný za oválny alebo oválny.tvar, dáva dobre upravený vzhľad nechtu.

Najprv aplikujeme podklad, prispieva k rovnomernému použitiu farby. Potom, čo sa rozhodlo pre farbu laku, je obrys „úsmevu“ nakreslený a rovnomerne natretý. Na kreslenie úsmevu môžete použiť samolepky zo súpravy alebo lepiacej pásky.

Naneste prírodný farebný lak na celý povrch nechtu. Potom, čo je lak trochu suchý, pripevníme kamienky, aplikujeme kresbu alebo prilepíme nálepku s hotovým výkresom. Použite fixátor nad ním, bude to trvanlivosť pre vaše manikúra.

Fotografie manikúry francúzsky 2017