Make-up so šípkami je vždy aktuálnou ozdobou ženských očí + foto

Ako občas chceme, dievčatá pridať trochu vášne, hry a trochu svetla na každodenné make-up.

Očný make-up so šípkami v tomto prípade by bol dokonalý.Šípky nikdy nevyzerajú vulgárne, ale pridávajú obraz ženskosti a zmyselnosti.

No, kombinácia „strelec-šarlátové pery“ je nadčasová klasika, ktorá nikdy nevyjde z štýlu.

K dnešnému dňu je výber prostriedkov, ktorými môžete kresliť dokonalé šípky, obrovský.

Budeme hovoriť o hlavných typoch, ktoré možno nájsť v každom kozmetickom obchode.

Ceruzka alebo, ako sa to tiež nazýva, vložka.Najjednoduchší a najintuitívnejší nástroj, pomocou ktorého je jednoduché a pohodlné kresliť.Linka môže byť voliteľne zatienená, aby sa vytvoril efekt závoja.

Kompaktné očné linky.Vyzerá to ako nádoba s lisovaným výrobkom, šípky kresliť mokrou kefou.S dostatočnými skúsenosťami sa ľahko používa a šípky vyzerajú dokonale.

Očné linky s tekutou textúrou.Vyzerá to ako fľaša s tenkým strapcom.Nie je ľahké kresliť šípky na to, že gél rýchlo schne a nenecháva možnosť opraviť chyby, od prvej chvíle je nepravdepodobné, že budete môcť nakresliť dokonalú líniu.

Marker.Z názvu je jasné, ako to vyzerá a čo to je.

Je veľmi vhodné ich používať a je ľahké kresliť tenké čiary, ale podobne ako tekuté očné linky neodpúšťa chyby, je potrebné dokonale maľovať prvýkrát.

Očné linky s gélovou textúrou sa zriedkakedy nachádzajú na policiach s neprofesionálnou kozmetikou, používajú ho najmä skúsení umelci na make-up a na tento účel používajú špeciálny štetec so skoseným okrajom.

Nemusíte byť schopní nájsť výrobok, ktorý je ideálny pre pohodlie a výsledky prvýkrát.aplikácie.Nebojte sa experimentovať a neváhajte si kúpiť vložku z rozpočtového segmentu, medzi ktorými sa niekedy stretnete s naozaj neoceniteľnými nálezmi.

Mimochodom, šípky možno kresliť a pomocou tieňov to umožňuje hrať nielen s formou, ale aj s farbou, tiene možno ľahko tieniť, dajú sa ľahko aplikovaťa napraviť nezrovnalosti.

Ako nakresliť dokonalé šípky

Šípky neťahajú na neupravené očné viečka.Základom pre nich je tonálny základ, základ pre make-up a tiene.

Pred kreslením by ste mali preštudovať početné fotografie šípok na líčenie na internete.A teraz budeme analyzovať techniku ​​kreslenia v etapách.

  • Sadnite si rovno, upevnite lakte na rovný povrch, v tomto prípade sa zvýši šanca, že čiara bude hladká a neutečie.Svetelný zdroj je žiaduci na nastavenie pred tvár.
  • Prvý riadok je potrebné zmeniť.medzipriestoru.Za týmto účelom jemne pridržte horné viečko prstom.
  • Potom musíte na okraj storočia nakresliť tenkú čiaru.Nakreslite čo najbližšie k okraju.
  • Teraz vložte bodku, na ktorej bude vyzerať špička šípky.Nakreslite obrys hrotu.
  • Pripojte špičku šípky a bod na viečku, ktorý sa nachádza v strede zornice tenkou čiarou.
  • Zafarbite výslednú dutinu.

Nezabudnite, že pri každodennom make-upu sú šípky na očiach vhodné pre priemernú dĺžku a hrúbku.

Po nakreslení druhej šípky pozorne vyhodnoťte výsledok symetrie.

Očný make-up so šípkami by mal byť ukončený sfarbením rias maskarou.

Na želanie, alebo ak vaše riasy nie sú dostatočne hrubé, môžete nalepiť extra strapce, ale v každodennom svetelnom make-upe je celkom možné bez nich.

Pamätajte na dôležité pravidlo make-upu - čím tmavší je tieň, tým viac rúže by mala byť.

Farebné šípky a komu idú

Čierne šípky idú ku každému bez výnimky, ale niekedy môžu vyzerať príliš svetlé.Pomoc v tomto prípade prídevložky a iné farby, hlavná vec je len zistiť, ktoré oči - akú farbu.

Absolútne každá farba bude vyhovovať tmavým a čiernym očiam, vrátane trblietavých a úplne matných. Tmavo fialová a tmavo modrá dodá obraz tajomstva a zdôrazní bezednotu očí.

Ak sú vaše oči sivé alebo modré, pozrite sa na odtiene žltej a hnedej: med, bronz, zlato. Na dolné viečko môžete nakresliť svetelný prízvuk so zelenou ceruzkou.

Hnedé oči - najbežnejšie, ale aj takmer všetky farby vložky. Tmavomodrá, tmavo zelená, slivka, kobalt - všetky tieto odtiene Vám vyhovujú.

Ak nemôžete určiť farbu, skúste získať paletu viacfarebných tieňov v studených odtieňoch, takže okamžite získate veľa možností pre experimenty.

Podľa farebného kolesa je kontrastná farba zelených očí červená. Neváhajte sa pokúsiť nakresliť šípky v odtieňoch tejto odvážnej farby, okrem toho dávajte pozor na zlaté a bronzové farby.

Asistenti pri kreslení šípok

Ak ste kompletný amatér vo výkrese, skúste použiť šablónu. Jedná sa o špeciálny vzor tenkého pružného plastu, ktorý je potrebné aplikovať na viečko a natrieť cez navrhovanú oblasť pozdĺž mihalníc.

Takáto šablóna je ľahko vyrobiť sami z papiera, existuje dosť majstrovských tried na internete pre všetko, čo sa stane jasným.

Klasickou verziou sú čierne šípky a červená rúž

Sebavedomé dámy uprednostňujú tento make-up.Bude to vhodné na pracovisku, v kombinácii s oblekom a je ideálny pre večerný večer.

Hlavnou vecou je natrieť dokonale rovnomerný tvar, urobiť riasy hrubšie a vytvoriť si pery bohatou rúžom.

Tiene v tomto obraze by mali mať neutrálnu farbu, ako keby po stáročia vôbec neboli.

Obraz v tomto prípade sa ukazuje byť sexy a tajomný, je okamžite jasné, že ste konfrontovaní so ženou, ktorá vie, čo chce zo života.

Fotografie make-upu so šípkami

178)

)

.245)