Make-up pre hnedé oči - 120 fotografií.Ako urobiť make-up doma?

Hnedé oči boli vždy spojené s vášňou a romantikou.Brown-eyed dievčatá zaujali veľa skvelých ľudí.Takéto oči sú považované za magnetické a dokonca mystické.Schopnosť zdôrazniť ho pomocou kozmetiky robí ženu neodolateľnou.

Make-up pre hnedé oči by nemal začínať klasickými krokmi na použitie maskary alebo očnej linky.Základný make-up s ľahkou prípravou na pokožku.

Ak vidíte opuch, začervenanie alebo opuch očných viečok (akékoľvek príznaky únavy), vytvorte masku alebo použite špeciálne korekčné látky.Potom by mala byť pokožke poskytnutá hladká a čistá farba.

Aby oči boli jediným jasným akcentom na tvári.V malom množstve rovnomerne naneste základ a prášok na pokožku.

Pri výbere jatočných tiel nepoužívajte strieborné alebo sivé odtiene.Vyhnite sa tiež terakotovým farbám.Make-up umelci odporúčajú aj ľahký make-up pre hnedé oči robiť len s prihliadnutím na typ pleti a tonality vlasov.

Blondínky sú vhodnejšie na pokojné tóny.Pre brunetky make-up umelci používajú honosné tóny v make-up.Expresívny make-up s očné linky.Orientálne make-up je veľmi brown-eyed dievčatá.Očné linky sa aplikujú v priamke.

Pokúste sa ho priblížiť k línii rán (jeho línia by sa mala rozšíriť na vonkajší roh) a na viečka čo najtenšie.

Touto technikou sa očné linky stanú očami mandľového tvaru.To im dá očarujúce puzzle.Farba vložkyby sa mali rozhodnúť stavať na tieňoch.

Okrem klasickej čiernej (hnedej) farby môžete bezpečne experimentovať.Skúste fialové alebo ružové.

Objem a dĺžka sú spojené s maskarou.Mascara by mala zvoliť len čiernu.Brown-eyed dámy by nemali farbiť svoje riasy s hnedou riasenkou alebo šedou.V prípade potreby môžete použiť kozmetiku alternatívnych farieb (tyrkysová, zelená).Ak chcete pridať objem, pred použitím maskary - ľahko práškové riasy.

Pokyny na doplňovanie hnedých očí

 1. Podčiarknite kontúru očí kozmetickou ceruzkou (alebo vložky).
 2. Použiť tieň (vyberte len jeden alebo dva odtiene).Tmavý tón sa používa pre vonkajšie rohy.Svetlo - pre vnútorné.Tieň pre prirodzený prechod farieb.
 3. Použite maskaru.Pri aplikácii maskary je dôležité, aby ste to nepreháňali.Maľujte mihalnice v maximálne dvoch vrstvách.Pred druhou vrstvou je potrebné, aby sa jatočné telá vysušili tak, aby sa hrudky netvorili a samotné riasy sa nedržali spolu.

Večerný make-up pre hnedé oči

Na večerný make-up môžete použiť chytľavú paletu.Môže obsahovať 2 až 4 tóny.

Použite svoj vlastnýchuť a nepreháňajte to jasom farieb. Musia byť kombinované, inak extravagantný make-up na očiach sa môže stať bez chuti a pokaziť celý dojem.

Základné kroky:

 • Vyberte dominantný odtieň z vybranej palety farieb a aplikujte ho.
 • Pozdĺž záhybov na koži aplikujte farbu, ktorá je o jeden tón tmavšia ako dominantná. Potom aplikujte zostávajúce tóny a odtieň.
 • Ak chcete získať klasický tmavý make-up pre hnedé oči, pridajte kontrastné dotyky - zvýšia expresivitu. Ak sú oči úzke, stojí za to vo vnútri očného viečka kontrastná mŕtvica. Ak sú oči veľké, potom sa dotknite vonkajšieho očného viečka.
 • Prineste oko s čiernym očné linky.

Krásny denný make-up pre hnedé oči

Neformálny make-up nevyžaduje blesk. Hnedé oči majú veľkú expresivitu, takže aj pri minimálnom množstve kozmetických prípravkov vzniká správny dojem.

Ak máte tmavé vlasy, používajte zlaté tóny (prípadne fialové). Pre blondínky sú perfektné pastelové farby. Môžete tiež venovať pozornosť svetlo fialovej.

Príležitostný make-up pre hnedé oči nezahŕňa použitie očných liniek. Ak ešte potrebujete zdôrazniť kontúru, je lepšie to urobiť s tieňmi.

Vlastnosti make-upu pre blondínky s hnedými očami

Blonde dievčatá majú lepšie použitie svetelnej škály. Vyberte si jemné a pokojné tóny.

Základné kroky:

 • Korekcia problémových oblastí pokožky s použitím základu na líčenie. Ak sú obočie jasné, dotknite sa ich.
 • Výber a použitie tieňov (pastel alebo iné svetlo). Perlové odtiene sa nepoužívajú, na fotografii make-upu pre hnedé oči vidíte, ako takéto riešenia vytvárajú dojem opuchu.
 • Vykonajte očné linky. Farba je čierna. Prineste a perie čiaru na dolných viečkach. Perleťové odtiene sa odporúčajú aplikovať pozdĺž obočia, vizuálne otvoria oči.
 • Použite čiernu riasenku na riasy.

Charaktery make-upu pre brunetky s hnedými očami

Dievčatá s čiernymi alebo tmavými blond vlasmi sú veľmi účinné vďaka kontrastu so svetlou pokožkou. Takýto obraz sa ľahko kazí, ak ho preťažíte „ťažkým“ očným make-upom.

Brunetky by sa mali zamerať len na pery alebo len na oči. Paleta pre brunetky je veľmi široká. Môžete použiť jasné farby.

Farby berry a tón „cyklámu“ vyzerajú odvážne a relevantné. Brunetky s očami žltohnedej farby je lepšie použiť odtiene fialovej.

Nápady na fotografie a novátorský make-up pre hnedé oči

​​

.]
229)