Lisovanie nechtov - čo to je, ako používať, 100 fotografických nápadov. Návod, ako robiť pečiatkovanie doma.

Ženské ruky sú indikátorom jej ženskosti a starostlivosti.Elegantnejšie je to, že ženské ruky sú manikúra a krásny, originálny vzor bude vyjadrovať jedinečnosť ženskej individuality.Teraz existuje mnoho typov nechtov design.Jedným z nových trendov vo dekorácii nechtovej platničky je manikúra s razením.S tým môže každá dievčina nájsť elegantný vzor na nechty, zatiaľ čo trávia veľa času.

Zloženie súpravy na vypustenie, jej požiadavky

Lisovanie je typ nechtov, ktorý vyžaduje špeciálne dosky, pečiatky na tlač.Tento druh použitia je hlavne doma.To je vhodné pre tých, ktorí nemajú schopnosti kresliť, to trvá málo času na dokončenie, čo vedie k vynikajúcemu manikúra dizajn s pečiatkou.

Ak chcete vytvoriť taký dizajn nechtov, musíte si zakúpiť špeciálny set.Zahŕňa disky so špeciálnymi vzormi;pohodlná pečiatka, ktorou je ozdoba aplikovaná na platňu, ostrá škrabka, pomocou ktorej je odstránená prebytočná farba, laky samotné sú priamo zafarbené.Mali by byť tri typy: základný náter, lak na nanášanie zvoleného grafu, bezfarebný náter.

Kvalita smaltu a jeho farebných riešení zohrávajú významnú úlohu pri jeho vykonávaní.Ak chcete dosiahnuť dobrý výsledok, základný náter a farba by mali byť v kontrastných farbách, potom aplikovaný vzor bude číry a vyčnievať oproti základnej vrstve.

Ďalším dôležitým faktorom je, že lak by nemal mať veľmi tenkú alebo hrubú konzistenciu.tak, aby sa ozdoba nerozšírila, dobre aplikovala.

V tejto dobe si môžete zakúpiť súpravu na razenie, ktorá obsahuje laky určené špeciálne na prenos šablóny.

Pravidlá vykonávania obmedzovania

Proces zániku nie je zložitý, vyžaduje si to trochu času, ale musíte sa naň starostlivo pripraviť.Pre pohodlie musíte rozšíriť celú špeciálnu sadu vedľa tabuľky tak, aby sa od procesu neodvádzala pozornosť.

Ako používať pečiatku na nechty nájdete v pokynoch zo súpravy alebo si pozrite video tutoriál na internete.Vzor sa prenáša na už ošetrené nechtové povrchy, to znamená, že najprv musíte urobiť klasickú manikúru, ktorá pokryje povrch základňou, výhodne transparentnou.

Ak vezmeme do úvahy farebnú škálu, aplikovaný vzor nebude jasne a jasne vyniknúť, čo zníži jeho kvalitu.Po vyschnutí základne vyberte zo súboru disk s obrázkom, ktorý by ste chceli vidieť na nechtoch.

Môžete použiť niekoľko diskov, na ktorých sa dajú obrázky,pri experimentovaní s kombináciou farieb.To umožní individuálny dizajn.Ak chcete dosiahnuť dokonalý a jasný obraz, budete potrebovať zručnosti, nemali by ste očakávať, že všetko bude hladké na prvý pokus bez chýb.

Fázy vykonávania projektu

Lisovanie má niekoľko stupňov.Po nanesení základnej vrstvy sa aplikuje vybraná farba pre šablónu pre manikúru.Treba mať na pamäti, že na nechtoch dlhšie schne ako na disku, takže musíte pracovať rýchlo, nedovoľovať vyschnutie.Prebytok sa zo šablóny okamžite odstráni škrabkou tak, aby farba zostala v drážkach.

Potom je potrebné stlačiť pečiatku zo súpravy, vyrobenej z gumy alebo silikónu, s pripraveným vzorom na nechtovú platničku, ktorá sa valí po povrchu z jednej strany na druhú.Vzor sa ľahko prenesie na nechtovú platňu.Na konci prekryte hrebeň s vytlačeným obrazom s konečnou vrstvou transparentného povlaku.

Ak sa pozemok neprevedie kvalitatívne, nie je jednoznačný alebo nie úplne, to znamená, že lak sa v procese vysušil alebo povrch dosky zostal mastný, zle spracovaný.

Hlavná zásada tohto typu je dokonalá a jasná línia.Vysekávanie by malo byť aplikované v miestnosti, kde sú vynechané prievan, prevádzka klimatizácie alebo jednoducho veľmi horúca.V takých podmienkach náter schne ešte rýchlejšie a vysoko kvalitne, s hladkými, neostrými okrajmi kresby nebude fungovať.

Automatická metóda odhadzovania

Lisovňa plechoviekvykonávať nielen manuálne. Teraz výrobcovia ponúkajú pre svoju aplikáciu špeciálny stroj. Princíp jeho činnosti je jednoduchý: do zariadenia sa vloží už zafarbený disk, prst sa vloží do otvoru umiestneného na opačnej strane, kam chcete obrázok umiestniť, stlačte tlačidlo - obrázok sa automaticky prenesie na nechtovú platňu.

Ak ste zvládli techniku ​​vykonávania, ušetríte si čas, okrem drahej manikúry v salóne.

Kreslenie pečiatky na gélovom laku, jeho výhody

Klince s razením sa používajú nielen na klasickej verzii, ale aj na gélovom leštení. Prenos pečiatky na taký povlak má svoje výhody. Ak to nefungovalo správne, nie ste spokojní s vytlačeným obrazom, potom ho môžete bez problémov zmeniť tak, že ho odstránite vložkou namočenou v odlakovači na nechty, ktorý neobsahuje acetón. To sa dá urobiť mnohokrát, pričom sa dosiahne požadovaný výsledok, ktorý sa nedá vykonať na dekoratívnom povlaku. Preto je lepšie sa naučiť, ako ju aplikovať na gélom pokryté nechty.

Ako základ na báze gélového leštenia môžete zmeniť dizajn každý deň bez poškodenia základne. Vzory sa aplikujú nataký povlak s použitím bežného smaltu, pokiaľ je hrubý.

Použitie gélového smaltu sa neodporúča, želaný vzor sa ukazuje byť nejasný a nie je pevne fixovaný, okrem toho gél jednoducho nebude ležať na šablóne kvôli jeho zloženiu.

Tak ako v klasickej klasickej manikúre, pred použitím vzoru sa nechty pripravia podľa technológie, musia sa odmasťovať a aplikuje sa základná vrstva aplikovaná na tento typ smaltu.Súčasne by mal byť tenký, sušený UV lampou.

Potom sa nanesú viac ako dve vrstvy farebného šelaku, z ktorých každá sa vysuší, odstráni sa lepkavá vrstva a potom sa nanesie vzorka disku.Stonka sa prenesie do už úplne pripraveného klinca, ktorý je zakrytý fixačným prostriedkom, ktorý umožní v budúcnosti meniť vyvrtané vzory novými bez poškodenia samotného laku.

Je tu jedna nevýhoda - v tomto prípade nebudú dostatočne prísne, aby si vyžadovali častejšie opravy.Odporúča sa aplikovať vrchnú vrstvu na už hotový výkres.Ak sa rozhodnete kúpiť sadu razníc, musíte to urobiť s pomocou špecialistu v kabíne.

Fotografia o šliapaní nechtov