Liečba bahna - netradičné prístupy k regenerácii + 64 fotografií

Peloidy, alebo jednoduchšie, liečivé bahno z minerálov, organickej hmoty a samozrejme vody.Ich kĺbová štruktúra má pozitívny vplyv na pokožku a je to nevyhnutný účinok na liečbu mnohých ochorení.

V súčasnosti sa bahno vyznačuje zložením a charakteristickou farbou, ktorá sa nachádza v uličkách hnedej a čiernej.Tam sú modré nečistoty, ale tieto zmesi sú umelo vytvorené pomocou moderných technológií a prísad.

Stáva sa tiež, že dochádza k zámene.Napríklad špinavý piesok alebo hlina môžu byť vnímané ako nečistoty, takže k artróze nedôjde.Toto terapeutické bahno je trochu mydlom na dotyk a vždy tmavé.

Aký druh nečistôt je tam?

Podľa pôvodu môžu byť:

  • hydrotermálny typ.Vyskytujú sa v horninách od sopečných emisií.V zmesi s plynmi a inými enzýmami sa táto látka zmieša so zemou a jej minerálmi a po chvíli sa objavia užitočné nečistoty.
  • typu kopca.Bahno sa vytvára, keď plyny a výstup spodnej vody, ktoré tlačia trochu ílovité liečivé bahno.

  • typu sapropelu.Objavuje sa v sladkovodných nádržiach a iných sladkovodných vodách.
  • sulfid alebo jednoduchšie typ kalu.Nečistoty sa tvoria v slanom rybníku, bez ohľadu na jeho veľkosť a hĺbku.
  • typ rašeliny.Nečistoty vznikajú rozkladom rastlín.Výsledná látka, zmiešaná so zemou, vytváraterapeutického účinku.
  • umelý typ. Nečistoty sa tvoria z hliny, vody a solí.

Miešaním vzniká špina, čo znamená, že sa môže doplniť a zmeniť jej zloženie.

Všetky prírodné bahno je jedinečné svojím zložením, takže by ste nemali reagovať príliš vážne na prvý výsledok, napríklad od blata na liečbu kĺbov, najmä po ošetrení kĺbov bahnom doma.

Dokonca aj jemnosť špiny je rôzna, čo znamená, že predtým, ako nájdete tú, ktorá je pre vás najvhodnejšia, musíte vyskúšať niekoľko typov nečistôt. Venujte pozornosť rezervoáru, pretože aj kvapalná časť hrá dôležitú úlohu. Že to bude rozhodujúce pre požadovaný účinok.

Málokto vie, ale v blate sú biologicky aktívne látky. To je dôvod, prečo je tu tón, normálny krvný obeh a koža je kŕmená v posilnenej forme. Doslova vyživujete povrch celého tela a na ňom sú vlasové folikuly a receptory a póry a mnoho ďalšieho.

Nemáte teda liečivý účinok, ale zvyšujete zdravie tela, čo dlhodobo zachováva výsledok. Zvlášť účinné bahno kombinované pre vás.

Terapeutické enzýmy spravidla pozostávajú z kyselín a znalci bahenných kúpeľov dokonca zvyšujú účinky kyselín pomocou prísad umelo vytvorených na zvýšenie účinku.

Aplikácia bahna

\ t

Základ expozícieteplo sa považuje za správne, ale existujú chemické aj biologické účinky.Komplexný liečebný účinok trvá oveľa dlhšie a prináša viac potešenia.Kontraindikácie ošetrenie bahna sú len individuálne.

Mnohé salóny dnes ponúkajú svoje vlastné jedinečné metódy aplikácie špiny, ale všetci zdieľajúo fyzikálnych faktoroch.Môžete napríklad získať masáž po použití bahna alebo aktuálneho postupu.Postupy sú bezpečné a nebojácne.

Vystavenie teplu sa rýchlo prejavuje, pretože nečistoty vedú horšie teplo a udržiavajú ho dobre.Vaša pokožka dostane vákuum a zároveň termálny kúpeľ, čo ovplyvňuje odstraňovanie toxínov, rozširovanie a čistenie kožných pórov a mnoho ďalšieho.

Fyzický vplyv nielenže umožňuje trenie v špine, ale tiež uvoľňuje vaše svaly a zlepšuje chemický účinok.Môžete dokonca cítiť príjemné brnenie a topenie, ktoré upokojuje nervový systém.

Účinok sa zvyšuje, keď enzýmy vstupujú do tela cez pokožku.V tomto okamihu sa začína plný vplyv bahna.Koža je doslova omladená a plná sily.Môžete dokoncaVšimnite si na niektorých miestach podväzok. Po niekoľkých hodinách budete cítiť tón a náladu.

Účinok je veľmi príjemný, pretože aj vaše bunky, ktoré sú unavené a vyčerpané, budú pracovať s novými silami. Zasiahnuté sú všetky orgány a zmyslové orgány.

Niet divu, že po bahennom kúpeli človek po prvý raz cíti príjemné vône kvetov. Pocity pokožky sa zhoršujú a stávajú sa príjemnejšími, je to relaxácia svojho druhu, ktorá neprejde okamžite.

Ďalším plusom je prispôsobenie celého organizmu. Musíte cítiť aj tie necitlivé oblasti tela, všetky jedinečnosti teplého a príjemného prílivu.

Po prestavbe a prispôsobení sa prostrediu budete cítiť eufóriu, ktorá neopustí vaše telo na dlhú dobu.

Boj proti chorobám, protizápalové sily a oveľa viac budú pracovať s novými silami. Zdá sa, že omladzujete celé svoje telo, ale pamätajte na opatrenie a nezneužívajte postupy, potom účinok bude optimálny a len pozitívny.

Postup spracovania bahna