Lampa na gélový lak - ako si vybrať spoľahlivú lampu na sušenie.Foto prehľad najlepších modelov.

Väčšina žien pozitívne hodnotila a zamilovala sa do takéhoto zázraku vynálezu ako gélový lak alebo šelak, ktorý sa objavil nie je tak dávno medzi módnymi novinkami na zdobenie nechtíka. Vďaka nemu, nechty vyzerajú veľmi krásne na 2-3 a niekedy aj viac týždňov. Moderný kozmetický priemysel neustále zdokonaľuje svoje produkty. Gél teda nemôže ani vyschnúť vo lampe, ktorá je vhodná na domáce použitie.

Okrem výhod existujú aj určité nevýhody. Gél je oveľa drahší a čas strávený na tomto postupe oveľa viac. Všeobecne platí, že na výzdobu nechtov týmto spôsobom bude musieť časť s časťou financií a času.

Proces tvorby gélovej manikúry je pomerne jednoduchý. Stačí sa naučiť technológiu jej implementácie a môžete zabudnúť na návštevu manikérky takmer navždy. Všetky potrebné materiály a nástroje je možné zakúpiť v špecializovanom obchode. Napríklad sada na gélové leštenie s lampou. Dnes budeme diskutovať o takomto potrebnom detaile ako gélová lampa.

Ako si vybrať tú správnu lampu na vytvorenie dokonalej manikúry? Na túto otázku môže byť niekoľko odpovedí, ale hlavná je použitie špeciálnej polymerizačnej lampy, ktorá je na to jednoducho potrebná.

Ak ste predtým museli navštíviť salóny alebo domáce manikérky, dnes si to môžete urobiť sami doma. Pri výbereKvalitné svietidlá musia poznať svoje technické vlastnosti a existujúce odrody.

Druhy svietidiel

\ t

Na manikúru sušenia sú na fotografii tri typy svietidiel. V závislosti od špecifikácie zariadenia na sušenie nechtov sú k dispozícii: LED, ultrafialové a plynové svetlo.

Prvými boli ultrafialové sušičky, ktoré sa teraz bezpečne používajú v mnohých nechtových salónoch. Konštrukcia zariadení je dosť rôznorodá. Ich cena je nízka, ale závisí od charakteristík kvality a povedomia o značke.

Ultrafialové lampy

\ t

Hlavným faktorom technológie sušenia je výkon zariadenia, ktorý môže byť 9, 18, 36 a 54 wattov. Ale profesionáli neodporúčajú používať zariadenia s maximálnym výkonom. 36 wattov stačí na vysušenie laku po dobu 2 minút.

Jeho náklady závisia od veľkosti. Najlepšou voľbou vo veľkosti sú lampy na sušenie nechtov oboch rúk súčasne. Ale táto možnosť je vhodnejšia pre salóny manikúru. Pre domácnosť stačí kúpiť lacný model s jednou rukou. Účinok sušenia bude rovnaký, pretože výkon zariadenia je dôležitý.

Negatívne vlastnosti zahŕňajú ich škodlivé účinky na oči. Okrem toho ultrafialové svetlo vysušuje pokožku a povrch nechtu, preto po vysušení musíte použiť špeciálny olej alebo zvlhčovač.

Nezabudnite, že lampy môžuvyhorieť, čo znamená, že budú musieť byť zmenené na rovnaké.

LED svetlá

LED zariadenia sú inak nazývané LED svetlá.Majú množstvo výhod a už získali srdcia mnohých fanúšikov manikúry, hoci sa objavili oveľa neskôr ako ultrafialové.Ich životnosť je oveľa dlhšia, ale cenová politika je vyššia.

Ale vďaka neustálej modernizácii kozmetický priemysel často ponúka pohodlné a kvalitné sušiče nechtov za rozumné ceny.

Pre domáce použitie nie je vôbec potrebné používať vysokovýkonné prístroje, stačí 6 W.V tomto prípade trvá doba sušenia približne 30 sekúnd.Rovnomerné sušenie gélového leštenia je možné pri použití diódových svietidiel na vrchu a na bokoch.

Svietidlá s plynovými svietidlami

Ide o svietidlo mladšieho typu, ktoré je vybavené studenou katódou.Nákup takéhoto zariadenia si bude vyžadovať značné finančné investície, ale je plne odôvodnený.

  • Po prvé, spotrebujú určitú elektrickú energiu.
  • Po druhé, žiarenie nepoškodzuje pokožku a oči.V čase, keď proces sušenia nezaberie veľa času a je ideálny pre akúkoľvek gélovú manikúru.
  • Po tretie, sú impozantne odolné voči opotrebeniu.S takou dobrou lampou domadoma je zaručené vynikajúce sušenie laku.

Avšak, plyn-osvetlené zariadenia začali vyvíjať v našej krajine nie je to tak dávno, preto sa neponáhľajte na nákup pre domáce použitie. Ak chcete ušetriť peniaze a nie komplikovať svoj život, stačí kúpiť lacné možnosti s iným typom žiarenia.

Vlastnosti výberu svietidiel pre domácnosť

\ t

Uvažujú sa najvýhodnejšie ultrafialové modely podľa vynálezu. Dlhodobo boli testované v praxi a vyžadujú si rôzne gélové povlaky. Rozmery zariadenia by nemali byť masívne, je lepšie sa rozhodnúť pre pohodlné a kompaktné modely, ktoré môžete ľahko vziať so sebou na výlet.

Tvar svietidla je prezentovaný pomerne široko, takže si môžete vybrať pre každý vkus. Napríklad UV lampa na sušenie gélového laku monochromatický alebo očarujúce farby v tvare srdca.

Pamätajte na to, že lampy by sa nemali kupovať na sporných miestach na trhu, aby nedošlo k neočakávanému prekvapeniu. Preferujte známych výrobcov, aby zaručili kvalitu. Cena produktov by nemala byť sporná nízka, pretože súčasná overená kvalita nie je lacná.

Základy manikúry pomocou lampy

Keď je vybraná lampa, stojí za to študovať pokyny týkajúce sa fungovania zariadenia v procese sušenia gélového laku.Technológia práce zahŕňa niekoľko krokov:

  • je tvarovaná do nechtíka lekárskeho, pričom sa odstránia prebytočné časti pokožky;
  • Povrch klincov sa odmasťuje, aby sa zabezpečila spoľahlivá fixácia povlaku, inak lampa neuloží;
  • Naneste základný náter v tenšej vrstve na 4 nechty bez veľkého množstva.Sušenie vo svietidle;
  • aplikovaný gél alebo šelak.Na vysušenie gélového leštidla vo svetlomete potrebujete toľko, ako je uvedené v pokynoch.

Bez lampy nemôžete urobiť, pretože šelak obsahuje chemické zložky.Nepokúšajte sa v tejto veci, aby nedošlo k zlyhaniu.

Takmer každý má pochybnosti pri výbere správnej voľby.Ak však vezmete do úvahy všetky nuansy, zoznámite sa s potrebnými informáciami a spätnou väzbou od používateľov, potom bude vaša voľba nepochybne úspešná a kvalitná.

Foto lampa na gélové leštenie

]

]

​​

192)

)