Kurzy umelcov

Chceli by ste sa naučiť všetky tajomstvá domácich a hollywoodskych celebrít, naučiť sa používať kozmetiku na úrovni profesionálnych vizážistov a rozvíjať pocit dokonalej chuti?

Školenie na škole Ostankino je to, čo potrebujete. Metóda výučby zahŕňa individuálny prístup a je zameraná na tých, ktorí už majú základné zručnosti a začiatočníkov bez skúseností.

Visage kurzy na http://ostankino-school.ru/kursy-vizazhistov sú nielen teórie. V praktických triedach pod prísnym vedením stylistov a úspešných vizážistov môžete pomocou profesionálnej kozmetiky vytvoriť výnimočné obrazy, naučiť sa správne držať vašu ruku pomocou potrebných štetcov. Výsledkom je, že môžete nájsť svoj štýl, a to tak, že začleníte získané poznatky do jedinečných majstrovských diel.

Centrum uplatňuje individuálny prístup vo vzdelávaní, ktorý poskytuje vysokú úroveň odbornej prípravy študentov. Od učiteľov vám bude venovaná maximálna pozornosť, čo zaručí, že sa počas praktických cvičení vyhnete chybám.

Obraz ženy vždy dopĺňa make-up. Profesionálne sa naučíte aplikovať kozmetiku, kombinovať farby a používať rôzne techniky na vykonávanie denného, ​​večerného, ​​slávnostného make-upu. S pomocou profesionálov sa naučíte, ako ľahko a jednoducho vytvoriť najsofistikovanejší obraz podľa príležitosti.

Visage sa stane novým smerom vášho podnikania, rozšíri zákaznícku základňu a zvýši príjmy. Tu uvidíte dostupnosť.ceny za odbornú prípravu, získať nové príležitosti pre vlastný rozvoj a zažiť atraktívne vyhliadky.

V ateliéri budú profesionáli „krásneho podniku“ rozvíjať svoje zručnosti. Na „pokročilý“ kurz po dobu 10 dní získate nové poznatky o vytváraní komplexných obrázkov pre televíziu a fotografiu, fantasy, pódium, divadelný make-up. Môžete získať individuálne lekcie z najlepších make-up umelcov vo výhodnom čase a uistite sa, že cena make-up kurzov sa stane nákladom na úspešnú podporu vášho podnikania.