Kuracia diéta - najlepšie recepty na chudnutie na základe kuracieho mäsa + foto

Čím bližšie čas prichádza do letnej sezóny, tým viac ľudí začne sľubovať, že sa chystajú na diétu.Zvyšuje túžbu rýchlo sa zbaviť nadváhy, pretože čoskoro pláž sezóny.

Našťastie v modernom svete existuje mnoho druhov rôznych diét, s ktorými si môžete ľahko uvedomiť svoje sny o dobrej osobnosti.

Bohužiaľ, nie všetci ľudia vedia, že veľa diét nefunguje na tele príliš dobre.Áno, dostanete dobrú postavu, ale zároveň môžete začať rozvíjať rôzne skryté choroby.

V mnohých prípadoch môže trpieť gastrointestinálny trakt av tomto prípade budete musieť podstúpiť náročný a nepríjemný priebeh liečby.

Podstatou väčšiny diét je jesť nízkokalorické potraviny a veľa vody.Jedným z najužitočnejších moderných jedál je však konzumácia chutného mäsa.

Najchutnejšia a zdravá strava

Nie je žiadnym tajomstvom, že biele kuracie mäso, konkrétne prsia, je diétne.Hlavná vec je, že jeho použitie v potravinách nemá vplyv na vašu hmotnosť, nezvyšuje sa.Ale aby ste to spravili, mali by ste dodržiavať niekoľko základných pravidiel.

Tipy pre tých, ktorí sa rozhodnú dostať do formy pomocou kuracieho mäsa

Táto diéta je ideálna pre takmer každého, kto si chce udržať svoju podobu a schudnúť.zároveň bez poškodenia zdravia.Existuje mnoho populárnych diét, pre ktoréJe zakázané jesť mäso v akejkoľvek forme.A zároveň ľudia úplne zabúdajú, že do mäsa sa dostávajú najvýznamnejšie užitočné látky prostredníctvom mäsa.

Užitočné prvky a minerály sú oveľa lepšie absorbované vo svojej prirodzenej forme priamo z produktov, ale vitamínové komplexy iba čiastočne kompenzujú stratu tela.,

Všeobecne sa predpokladá, že mäso obsahuje veľký počet kalórií, a preto nie je možné schudnúť ich konzumáciou.Ale tento názor je nesprávny.

Kuracie prsia môžu byť vložené do vášho jedálneho lístka prostredníctvom rôznych diétnych receptov, hlavná vec, ktorú je potrebné si uvedomiť, je, že ich denné množstvo by nemalo prekročiť 1200-1100 kalórií.

V porovnaní napríklad s bravčovým mäsom je kurča užitočnejšie a obsahuje veľké množstvo užitočných látok.

Kuracie prsia sú nízkokalorické.Králičie alebo kačacie mäso nie je o nič horšie ako kuracie mäso vo svojich kvalitách, je tiež naplnené zdravými látkami a nie je naplnené kalórmi.Bohužiaľ, tieto druhy mäsa nie sú tak dostupné pre kupujúcich a ich náklady sú oveľa vyššie.

[PDN 48]
 • )

  Tak čošpeciálne v kuracej diéte?

  Hlavný rozdiel medzi kuracím mäsom a zvyškom spočíva v tom, že v ponuke nie sú jasné obmedzenia.

  Najťažším obdobím je prvý deň, keď si na novú diétu zvyknete. Vďaka tomu môže každý, kto sa zastavil na tejto strave, jesť to, čo sa rozhodne, a vytvoriť si vlastné jedlo.

  Hlavnou vecou je nezabudnúť na denný príjem kalórií.

  Takáto diéta bude nielen užitočná a príjemná, ale aj lacná, pretože biele kuracie mäso je dostupné v každom obchode a vyznačuje sa cenou, ktorá nie je príliš vysoká.

  Ako vytvoriť individuálne menu pre seba?

  Existuje mnoho rôznych jedál, ktoré môžete zahrnúť do vašej stravy. Tu je ukážkové menu kuracieho jedla:

  Prvý deň. Varíme asi 300 gramov. ryžu a rozdeľte ju napríklad na šesť rovnakých porcií a varte alebo varte 500 gramov. kuracie filé.

  Celý deň ju môžete jesť v rovnakých porciách, zapiť ovocnou šťavou a večer si dopriať čaj alebo kefír.

  Druhý deň. Teraz môžete prísť s zaujímavejším pokrmom s kuracím mäsom akolen varená ryža.Napríklad si môžete kúpiť konzervy ananás, varíme 700 gramov pre nich.filé a delené varené jedlo na celý deň.

  Ak sa rozhodnete jesť ananásy, večer by ste mali vypiť pohár kefíru, aby ste obnovili kyslosť a zabránili vzniku nepríjemných pocitov v žalúdku.

  Tretí deň (rovnaké menu sa môže opakovať v nasledujúcich dvoch dňoch vašej kuracie stravy).

  Tretí deň stravy môžete pripraviť zeleninu a kombinovať ich s kuracím mäsom vo forme šalátov, predjedál alebo príloh.Okrem iného nezabudnite na neobmedzené množstvo vody, ktoré by ste mali používať.

  Šiesty deň.Strava sa blíži ku koncu, takže si môžete bez obmedzenia dovoliť šťavy, čaj a vodu.Kurča v tento deň môže byť kombinované s greeny, napríklad, podávajte s listami šalátu.

  Siedmy deň.V posledný deň diéty, môžete zopakovať jeden z predchádzajúcich dní, ktorý sa vám páčil viac av žiadnom prípade nezabudnite na pitie tekutín.

  Takže počas týždňa, bez toho, aby ste si zosmiešňovali svoje telo, môžete bezpečne stratiť 5-6 kg.závažia a začnú vyzerať oveľa atraktívnejšie a sviežejšie.

  Foto výsledky chudnutia na kuracej diéte

  )  189)