Kresby na nechtoch - 105 fotografií svetlých nápadov vo svete nechtového dizajnu

V poslednej dobe, dizajn nechtov u žien nie je falošný záujem.Okrem toho, dizajn nechtov so vzorom v modernej dobe možno považovať za umenie.

Samozrejme, väčšina žien sa stará o svoj vzhľad a nechty sú dôležité.Preto každá dáma chce mať veľmi krásne nechty s nezvyčajným a štýlovým vzorom.

Nie každá žena však môže urobiť kvalitnú dekoráciu nechtov, pretože nie každý má predstavu o tom, čo začať a ako sa maľujú nechty.

Tento článok pomôže vyriešiť tento problém a byť vizuálnou pomôckou s rôznymi ilustrovanými obrázkami.

Stojí za zmienku, že dizajn nechtov, ako aj ich maľovanie je veľmi zábavná a kreatívna udalosť.

Ak ste sa však rozhodli ozdobiť si manikúru sami, budete potrebovať rôzne pomôcky a potrebné materiály, ktoré budete potrebovať v procese.

Nástroje a materiály na ťahanie

Najdôležitejšia a hlavná vec, ktorú musíte mať, je odlišnáchemické prvky, ako aj ďalšie kompozície a roztoky: fixačné činidlo a rozpúšťadlo na odstraňovanie lakov a iných kvapalín.

Odporúča sa nakupovať laky, ktoré nemajú ostré a drsné pachy, pričom je potrebné skontrolovať skladovateľnosť tovaru.

Ďalej musíte mať vo vašom arzenále akrylové farby.Tento typ farbynemá žiadne škodlivé a vedľajšie účinky na nechty, zatiaľ čo majú veľmi veľký farebný gamut.Ich hlavnou výhodou je, že akrylové farby veľmi dobre padajú na klinec a rýchlo schnú, zatiaľ čo nemajú vysokú hodnotu.

Pri práci s klincami je tiež potrebné kúpiť dôležitý nástroj, ide o súpravu kief vyrobených z prírodných vlasov, je žiaduce mať dva rôzne súbory.

Ako ozdobné prvky dekoru môžete použiť rôzne predmety, ktoré musia byť k dispozícii: rôzne kamienky, kamene, korálky a iné predmety.Nerobte tu bez lepidla, ktoré sa používa pri lepení rôznych prvkov dekoru na nechty.

Všetci nováčikovia musia dôkladne preštudovať teoretické materiály o maľovaní a dizajne nechtov a až potom sa môžete dostať k podnikaniu.

Najjednoduchší dizajn klincov so vzorom je vyrobený špeciálnou kefou, ktorá má ten najlepší hrot.

Sú určené na prácu so špeciálnymi farbami na báze akrylu, s ktorým je žiaduce umiestniť malé náhodné tvary, tieto čiary je možné doplniť rôznymi bodmi.

Táto práca bude mať veľmi inteligentný charakterjedinečný vzhľad, ale práca nebude veľmi náročná.

Postup uplatňovania obrázkov na nechtoch

Skôr ako začnete zdobiť nechty pomocou akrylových farieb, musíte:

 • V počiatočnom štádiu je potrebné pripraviť nechty na prácu, t. J. Je potrebné ich odmasťovať.
 • Ďalej je potrebné aplikovať špeciálnu nehtovú platňu, na ktorej je nanesený priehľadný podklad.
 • Potom musíte použiť špeciálny lak na nechty a počkajte, kým dobre nezaschne.

Takže pristupujeme k najdôležitejšej a najzávažnejšej fáze, to je dekorácia nechtov, inými slovami, maľovanie na nechty.

Pre tých, ktorí budú vykonávať takúto operáciu prvýkrát, a dokonca nezávisle, sa odporúča cvičiť trochu so vzorom na akomkoľvek povrchu. To je potrebné, aby si na štetce trochu zvykla ruka.

Po krátkom čase sa ruka dobre prispôsobí kefke a až potom sa môžu aplikovať rôzne vzory, ako aj krásne vzory na nechtoch a hladkých líniách.

Ďalejhotový náter by mal byť aplikovaný špeciálny vrchný náter, ktorý urobí z nechtov jasnejšie a lesklejšie. Ako výsledok, môžete určiť vnútorný svet vlastníka týchto nechtov.

Stojí za zmienku, že najjednoduchší spôsob, ako ozdobiť nechty po maľovaní farbou, je vykonať vysoko kvalitné dekorácie s dekoratívnymi predmetmi, ako sú nádherné iskry.

Francúzska manikúra so vzorom

Urobiť manikúru v tomto obraze je klasický štýl nechtového dizajnu.

Kresba má zároveň svetlý a nasýtený odtieň, v ktorom môže byť malá čiara alebo malé jednoduché čiary tmavej farby.

Farebné nechty s obrázkami

Ak pridáte farbu zlatých alebo pozlátených odtieňov k svetlej a svetlej manikúre, dodá manikúru sviežosť a ľahkosť.

Výkresy na nechtoch - motívy kvetov

Ide o jednu z najkomplexnejších možností manikúry.

Faktom je, že maľovanie v takomto štýle je nevyhnutné s veľmi tenkou kefou, ktorá je sama o sebe veľmi ťažká.

Okrem toho bude trvať proces implementáciedosť veľa času, a tiež potrebujú veľa trpezlivosti a vytrvalosti.

Leopard Nail Art

Toto je jeden z najpopulárnejších a najžiadanejších manikúrových štýlov. Dôvody tohto javu je veľmi jednoduché vysvetliť. Faktom je, že použitie kresby nebude ťažké.

Aby ste mohli vykonať jedinečný a štýlový dizajn nechtov, musíte mať k dispozícii všetky špeciálne nástroje a nástroje, ako aj vysokokvalitný materiál.

Rovnako dôležitý je stav nechtov a pokožky rúk, pretože prsty, ktoré nemajú dobre upravený vzhľad, môžu spôsobiť negatívne pocity.

Vlastné kresby na nechtoch - hieroglyfy

V súčasnosti sa prejavuje záujem o orientálne témy. Nezostáva bez pozornosti orientálnych tém a manikúry.

Kreslené hieroglyfy na nechtoch vyzerajú veľmi pôsobivo a jedinečne.

Hlavná farba tohto štýlu je spravidla červená a ako dodatočná farba musíte použiť čiernu farbu. Tento farebný dizajn je typický pre japonské motívy.

Ako ozdobiť kresby na klincoch s kamienkami a kameňmi

Takýto zaujímavý dizajn. V dnešnej dobe, veľmi aktuálny dizajn manikúry má prítomnosť dekorácie položiek na nechty, ako sú kamienky alebo kamienky.

Zároveň sa odporúča vybrať dekoratívne prvky podľa veľkosti nechtov.Kamienky alebo kamienky sa aplikujú na povrch pinzetou na požadovaných miestach.

Ako sa starať o nechty a ruky

Veľmi dôležitý je stav rúk a nechtov, pretože ich neupravený vzhľad negatívne ovplyvní ich vzhľad.

.vrstvu, a musíte dať nechty trochu oddych po určitú dobu.

 • neodporúča sa nájsť nechty v akýchkoľvek chemických prípravkoch av prípade naliehavej potreby by ste mali mať na rukách gumené rukavice.
 • pravidelne ponorte nechty do špeciálneho roztoku, ktorý robí pokožku ruky a prstov krajšou.
 • pravidelne utierajte nechty citrónom alebo jeho šťavou, čím sa zabezpečí dlhší jasný a nasýtený lesk.
 • sa odporúča starostlivo zvážiť zdravú a správnu výživu.Zahŕňajú mliečne výrobky, rôzne orechy a dokonca aj marmeládu v dennom menu.
 • Takto môžete urobiť krásny lak na nechty bez použitia služieb špecialistov, ak budete dodržiavať všetky potrebné odporúčania v tomto článku.

  Z obrázkov na nechtoch tiež existuje mnoho rôznych vzoriek.Preto sa môžete bezpečne dostať do práce a výsledok vás prekvapí nielen vás, ale aj vašich blízkych.

  Fotografické príklady vzorov na nechtoch