Kancelárska manikúra - 100 fotografií najlepších nápadov na dizajn nechtov pre kanceláriu

Vzhľad pracovníka nie je tak prísny, ako sa nám zdalo - dlhá sukňa, topánky bez päty. Približne pracovník by mal vyzerať takto: veľmi ľahký make-up a krásna, elegantná manikúra.

Je to manikúra, ktorá zohráva veľkú úlohu, pretože práca s klientmi vyžaduje interakciu rúk, ktoré vždy zostávajú v nedohľadne.

Pravdepodobne každý, kto počuje o kancelárskej manikúre, zahŕňa čisto klasický štýl, bez akejkoľvek rôznorodosti. Ale to je ďaleko od prípadu. Každá kancelária má svoj vlastný štýl a každý z nich má svoj vlastný odev.

Kancelárska manikúra 2017 je vybudovaná, jarná a letná ponuka, gél na leštenie alebo šelak. Pozrime sa na všetko podrobnejšie.

Samozrejme, nezabúdajte na to, že existujú možnosti, ktoré v úradných manikúrach - neónových farbách, jasných, kričiacich a spôsobujúcich príležitostiach - sú jednoducho neprípustné. Zvyšok je všetko podľa vášho želania.

A budete súhlasiť s tým, že malé veci v našom živote zohrávajú veľmi veľkú úlohu. Tým, že urobíte niečo také malé - krásnu manikúru, budete vyzerať jednoducho perfektne.

Ponúkame tiež možnosť pozrieť sa na množstvo fotografií kancelárskej manikúry a vybrať najvhodnejší štýl.

Francúzska manikúra

Najbežnejšia konštrukcia nechtov je francúzska. Je ideálny pre kancelársku manikúru. Krásna ružová nechtová základňa s bielou alebo svetlou špičkou je najlepšou voľbou. Tento štýl nie jevzdorujúci, a naopak veľmi atraktívny.

Pre kancelársky francúzsky štýl, svetlo, nie svetlé farby, alebo neutrálne tóny budú robiť. Ak sa vám páči zelená, potom, aby sa manikúra v kancelárskom štýle, len sa svetlo zelená alebo pistácie.

Ak chcete nejako diverzifikovať dizajn, ktorý je súčasťou tradície, jednoducho zmeňte tvar nechtovej platničky napríklad v štvorcovom, oválnom alebo trojuholníkovom tvare. Môžete sa tak potešiť novým typom manikúry.

Francúzska antipóda

Ďalšou dobrou možnosťou je mesačná manikúra. Vyznačuje sa voľným okrajom platne, ktorý môže byť zvýraznený kontrastnou, jasnou farbou, alebo jednoducho položený priehľadným gélom.

Takáto krásna kancelárska manikúra by sa mala pozerať na zásadu, ako je francúzska, jemná farebná schéma a len niektoré prvky výzdoby.

Pre viac zdržanlivý vzhľad sa odporúča experimentovať iba s otvorom. Jeho konštrukčné možnosti môžu byť mnoho - štvorcové, trojuholníkové alebo dokonca kosoštvorcové.

Myšlienka kancelárskej mesačnej manikúry urobí vaše nechty hladšími a dlhšími.

Šelak

Hlavný trend navrhovania nechtovOffice manikúra šelak je ich náter v pastelových farbách, ako sú: ružová, modrá, jemne svetlo zelená, fialová, fialová, béžová, broskyňová, fialová alebo žltá.

Existuje mnoho možností.Môžete experimentovať pomocou niekoľkých tónov naraz - fialovej a modrej, fialovej a béžovej, svetlo zelenej a žltej.

Ak je vašej kancelárii povolená kontrastnejšia manikúra, môžete vytvoriť mesačný pastel pridaním kamienkov alebo kresieb do diery.

Čiernobielo

Poďme k rôznorodejším farbám.Manikúra v čierno-bielych farbách sa stala módnou kancelárskou manikúrou.

Na to, aby sa nezdalo tak pochmúrne, môžete medzi nimi pridať kontrastný pásik zlatý alebostrieborná farba.Nemyslite si, že kresby na nechtoch - to je čisto detské rozmaznávanie.

Môžete si vytvoriť krásne kancelárske kresby - obojky, košele.Pre to všetko budete potrebovať len dva laky - biele a čierne, šablóny a kamienky.

Používanie kamienkov a vzorov

Manikúru v štýle kancelárie možno diverzifikovať rôznymi spôsobmi alebokamienky.Hlavné pravidlo - nepreháňajte to experimentmi.Môžete opakovať vzor svojho pracovného obleku.

Môžete tiež maľovať svoje logo spoločnosti na nechty, ale nemusíte z neho robiť reklamu.Nie je nutné zdobiť príliš veľa, pretože budete musieť urobiť to s rukami, a všetky vaše práce bude veľmi žalostný.

Rôzne farby

Kancelársky manikúrový gél na leštenie možno riediť jemnými farbami, táto možnosť sa nazýva nail-art.Nie je volajúci, ale naopak vám dá ženskosť.

Môžete si vybrať svoje obľúbené kvety a natrieť ich na nechty.Ak robíte manikúru každý deň, potom by ste nemali byť obmedzení na jeden tón.

Naopak, zafarbite svoj život.Urobte si viac ženský a atraktívny.

Geometrické vzory na nechtoch

Posledná možnosť je kancelárska manikúra pre krátke a dlhé nechty - manikúra s geometrickými vzormi.Môže to byť pruhy aj štvorce.

Teraz sa stalo populárnym navrhnúť nechty bezejmenného prsta a po ukončení tohto postupu nezabudnite prikryť priehľadným gélom tak, aby obrázky zostali dlhú dobu.

Fotografie novej kancelárskej manikúry 2017

179)

​​

)

.211]

.]