Kamifubuki na nechtoch - módny dizajn so svetlými konfetami + 62 fotografií

Kamifubuki, v jednoduchom jazyku, je niečo ako konfety. Používajú sa na vytvorenie dekorácie na nechtoch.

Dnes je použitie kamifubuki na nechtový dizajn veľmi módne a štýlové riešenie. Použitie kamifubuki nie je know-how, ale popularita začala získavať len teraz.

Vytvorenie dizajnu s konfetami je jednoduché. Ako vytvoriť dizajn s týmto materiálom a ako s ním pracovať, sa môžete naučiť čítaním tohto článku.

2017 dizajn nechtov s kamifubuki

Použitie kamifubuki pre dizajn je v prvom rade veľmi jednoduché, pokiaľ ide o techniku ​​realizácie, a po druhé zaujímavé riešenie pri navrhovaní klincov. Štandardná sada, spravidla obsahuje kamifubuki tri farby rôznych veľkostí.

Konfety majú spravidla okrúhly tvar, ale na dnešnom trhu sa môžete stretnúť s kamifubuki v podobe hviezd, kosoštvorcov, sŕdc, ako aj iných typov geometrických tvarov.

Pomocou niekoľkých sád, ktoré majú rôzne farby, môžete vytvoriť dizajn veľmi krásnych nechtov.

Dizajn vytvorený pomocou kamuflov je pomerne rozpočet a môže vytvoriť ako sviatočný, tak aj neformálny dizajn pre vaše nechty.

Ak má materiál vysokú kvalitu, potom by nemal spôsobiť ťažkosti pri jeho aplikácii.

Každý master môže ovládať jednoduchú techniku, ktorá by sa mala použiť pri vytváraní dizajnu.nechty pomocou camofukuks.

Kamifubuk novinky na nechtoch

Camoufuk môžete nosiť v rôznych variáciách, všetko závisí odsvoju fantáziu a fantáziu.

Konfety môžete kombinovať po prvé s lakami svetlých farieb, po druhé s lakami, ktoré majú priehľadnú základňu, po tretie s lakom, ktorý dostal názov mačky.oko.

Najjednoduchším spôsobom použitia konfiet je umiestniť ich náhodne na klinec alebo naopak v určitom poradí.Tiež jeden zo spôsobov, ako ozdobiť nechty konfetami, je umiestniť ich blízko seba alebo v určitej vzdialenosti.

Mnohí majstri radi používajú konfety na dosiahnutie gradientového efektu, možno ich dosiahnuť umiestnením malého množstva konfiet do jednej časti nechtu a naopak.

Existuje pravidlo, ktoré by sa malo zohľadniť pri práci s Kamifubukom, a to: napriek veľkosti Kamifubuk, umiestnite ich na miesto, kde je prst ohnutý.prípad je nemožný, pretože dekor v tomto prípade s najväčšou pravdepodobnosťou nebude trvať dlho.

Novinka kamifubukov na nechtoch

Zvážte možnostiPoužitie kamifubuk v tejto sezóne je najviac hit:

Prvý zástupca je disco kamifubuki.Tento pohľad predpokladá, že konfety budú použité striktne rovnakého typu a budú vyzerať, ako keby boli prilepené z vašich existujúcich disko guličiek na nechty.Špeciálne chic dostane tento dizajn, ak používate smaragdové farby.

Druhým zástupcom populárneho používania kamifubuki sú výrazné akcenty.Na všetkých nechtoch okrem dvoch sa povlak používa vo forme klasiky a na zvyšok sa aplikuje veľké množstvo konfet.

Mladé dievčatá milujú túto techniku ​​veľmi často a často ju používajú na manikúru.

Ďalší zástupca je „tieňovaný“ negatív.Pri použití tejto techniky musia byť konfety aplikované na transparentnú farbu.Manikúra s použitím tejto techniky dopadá jemne a úžasne.

Pokiaľ ide o bitchový výraz, konfety sa potom aplikujú na červený lak.Nechty vyzerajú extravagantne a sú vhodné pre každý vek, či už ste dievča alebo žena.

Matný efekt spomocou konfet.Je potrebné použiť matný namiesto lesklého povrchu.

Návrh kamifubukov na nechtoch nájdete na internete.Vyberte si štýl použitia kamifubuki, ktorý je pre vás to pravé a vychutnajte si dizajn nechtov.

Kamifubuki je jednoduchý a ideálny spôsob, ako nechty vyzerať dobre upravované, ako aj neuveriteľne krásne v čo najkratšom čase.

Foto kamifubuki na nechtoch

130)

]

.176]