Jemný make-up pre všetky typy očí - 120 fotografií z najlepších nových produktov roku 2017

V modernej spoločnosti je ťažké predstaviť si ženu, ktorá by vo všeobecnosti zanedbávala kozmetiku a najmä make-up.Každý chce vyzerať dobre: ​​dámy všetkých vekových kategórií a spoločenské postavenie.

Samozrejme, každý si vyberie pre seba, ktorý typ makeupu má rád, čo mu lepšie vyhovuje.

Ale make-up závisí nielen od nálady, ale aj od miesta, kde idete.

Ak ide o zmluvnú stranu, je vhodné sa tam objaviť v jasnom make-upu, ale ak idete do práce alebo do školy v dopoludňajších hodinách, alebo ak idete na prechádzku s dieťaťom, potom je najvhodnejší jemný make-uppastelové odtiene.

Ako urobiť jemný make-up pastelových odtieňov?

Všetko je veľmi jednoduché!Najprv sa musíte vyzbrojiť tonálnym nástrojom, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu pleti a typu pleti.Nevyberajte svetlé prostriedky opálenia, ktoré sú oveľa tmavšie ako prirodzená farba pleti.

Tonálny nástroj by mal položiť na tvár ľahký závoj, zakrývajúci všetky chyby a škvrny na koži, pričom by nemal vyzerať ako maska.Dôverujte voľbe v prospech prirodzenosti.

Je umožnené ľahké tvarovanie tváre, mierne zvýraznenie lícnych kostí, vizuálne zmenšenie krídel nosa a čela.Sochárstvo je žiaduce robiť suchý tón.Pozerajú sa na pokožku veľmi jemne a prirodzene.

Ďalej je potrebné venovať pozornosť obočiu.Napriek tomu, že obočie by malo vyzerať akoPrirodzene, mali by byť opravené ceruzkou alebo tieňom obočia.

Vyberte si odtieň mierne tmavší ako samotné obočie.Dajte ceruzku alebo tieň do medzier, kde vlasy nerastú, čím sa vytvorí ilúzia, že obočie je hrubšie.Potom jemne premiešajte tieto dotyky.

Ďalej by ste mali venovať pozornosť našim očiam.Aký by mal byť tieň jemného očného make-upu?Samozrejme, to sú všetky svetlé a jemné odtiene.Ideálna paleta s pastelovými odtieňmi.Tiene sa najlepšie používajú suché a matné.Budú vyzerať čo najprirodzenejšie.

)

Nižšie uvedená fotografia ukazuje možnosti jemného make-upu pre oči rôznych odtieňov.Jemný make-up pre hnedé oči sú odtiene všetkých odtieňov hnedej: od mäkkej béžovej až po tmavohnedú.

Súčasne by ste mali používať niekoľko odtieňov tieňov.Dve možnosti (môže byť viac, podľa vášho uváženia) musia byť medzi sebou starostlivo zatienené, aby hranice neboli vôbec viditeľné.

Ak sú oči tmavé, je prípustné robiť šípky, ale nie príliš široké.Šípka by mala byť tenká a jemná.

Nie je potrebné, aby bol chvost šípky príliš dlhý - stačí, aby išiel trochu nad hranicu rastu rias. Špička šípky by mala smerovať k chrámu. Nemusíte kresliť šípku dokonale rovného tvaru, vizuálne redukuje vaše oči.

Nezabudnite zakryť riasy maskarou. Dve vrstvy maskary budú stačiť, aby vaše oči vyzerali kompletne.

Čo sa týka modrookých očí, bude im vyhovovať bledomodrý make-up. Rovnako ako v prípade hnedookých dám, je make-up prispôsobený farbe očí.

Odtieň v odtieni vyhovuje odrode: zlatistej, ružovej, modrastej a nazelenalej. Samozrejme, je potrebné si uvedomiť, že make-up by nemal byť jasný a kričať. Preto je potrebné vybrať odtieň jemný, sotva viditeľný na viečkach.

Vylepšiť s rôznymi odtieňmi. Môžete kombinovať jemne modrý odtieň odtieňov s hlbokou zelenou farbou, alebo urobiť bias v béžových farbách.

Kompletný make-up s maskarou. Jedna alebo dve vrstvy hnedej maskary alebo čiernej - a ste pripravení na publikovanie!

Krásny jemný make-up však nie je lenrovnomerný tón, jednoduché tvarovanie a očný make-up. Nezabudnite na pery.

Odtiene rúže alebo lesku na pery by mali byť veľmi tlmené, jemné. Môžu to byť všetky odtiene svetlej ružovej, šarlátovej, béžovej. Odporúča sa použiť matnú textúru rúž, takže vaše pery budú vyzerať prirodzenejšie.

Jemná make-up je k dispozícii pre každú dámu. Nevyžaduje veľké výdavky a veľa času na implementáciu, ale vyzerá to veľmi prirodzene a efektívne! Napriek tomu, ženy sú jemné výtvory, a ich make-up musí byť vhodné!

Foto nápady jemný make-up