Jemná manikúra - 105 fotografií nápadov módneho nechtového dizajnu. Nové v roku 2017.

Ženská krása je na prvom mieste a dobre udržiavané nechty.Dlhé nechty, natreté svetlým lakom - nie je podmienkou.

Jemná manikúra je ideálnym riešením pre každý deň a jednoduché, pre špeciálne príležitosti.

Jemná manikúra v roku 2017

Spôsob, ktorý sa mení jeden po druhom, nás privádza späť k prirodzeným farbám a obmedzeniu dizajnu.Neprirodzené dlhé nechty stratili pôdu.Dĺžka klinca by nemala presiahnuť 5 mm.

Manikúra vyzerá skvele na mandľových alebo oválnych nechtoch, na štvorcový tvar sa však nezabúda, v tejto sezóne však prešlo niekoľkými zmenami - námestie by malo byť okolo okrajov mierne zaoblené.

V tejto sezóne sú nenápadné farby v móde, v palete farieb dominujú pastelové odtiene: ružová, modrá, fialová, oranžová, béžová.

Pre dekorácie je vhodnejšie použiť matný povrch, piesok a zrkadlový prášok.

Nepreháňajte ho však dekorom, všade, kde by ste mali poznať opatrenie.

Jemná manikúra pre krátke nechty

Krátke nechty držia vedúce pozície na dlhé obdobie a nieje prekvapujúce, že majú veľa výhod: sú s nimi spokojní, nerozbijú a nevyzerajú veľmi prirodzene, čo je teraz módne.

Existuje však nevýhoda: nie každé umenie sa na ne bude pozerať elegantne a bezchybne.

Pri výbere dizajnu na krátkych pazúroch je potrebné najprv zapamätať kombináciukvety, by mali byť tiež obmedzené na výzdobu. Možnosti budú vyzerať skvele, keď len 1-2 z nechtíka sú zdobené motýľmi, kvetmi, rôznymi vzormi a ďalšími detailmi.

Ak si vyberiete ornament, vertikálne čiary budú vyzerať perfektne ako nikdy predtým. Vzhľadom k tomuto vzoru, krátke nechty dosky sa objaví o niečo dlhšie.

Iný veľmi vhodný typ manikúry je čiernobiely. Manikúra bude vyzerať nádherne, keď je jeden klinec ozdobený kvapkami.

Jemná manikúra pre dlhé nechty

Napriek tomu, že tento rok nie sú dlhé nechty zbavené veľkej pozornosti, niektoré dievčatá stále uprednostňujú túto dĺžku.

Dlhé nechty - to je veľká príležitosť pre fantáziu, pretože môžete vykresliť zložitejšie ornamenty, vzory, nakresliť niekoľko motýľov alebo kvetov na jeden klinec.

Ideálnou voľbou pre túto dĺžku by bola francúzska manikúra. Môžete zapnúť fantáziu a vyobraziť pruhovanú bundu, ktorá nie je štandardne biela, ale mať iné farby, iskry, dokonca aj kamienky, ale nepreháňajte to.

Jemná manikúra na dlhých nechtoch je veľmi často svadbou. Svadba je dôležitou udalosťou pre takmer každého.dievčatá, takže môžete ozdobiť manikúru s kamienkami alebo kamene, iskry alebo použiť efekt "rozbitého skla".

Gel-Lac Gentle Manicure

Gél-poľská manikúra je dostatočne všestranná: dá sa kombinovať so slávnostným oblečením a s prísnym oblekom a môžete ho nosiť každý deň.

Okrem toho má gélový lesk schopnosť udržiavať manikúru v perfektnom stave po mnoho týždňov.Tiež majstrovské diela tohto laku môžu vytvoriť ako začiatočník v manikúre, a skúsený špecialista.

V tomto prípade je možné nechať svoju fantáziu lietať a prísť s dokonalou variantou.

Manikúra pre každé ročné obdobie

Ak sa venujete téme ročných období, môžete manikúru rozdeliť tuna dvoch typoch: teplej sezóne a chlade.

Manikúra vyrobená tematickým spôsobom je vhodná na leto: motýle, kvety, mory, vzory atď.Pokiaľ ide o kvety: príroda sama o sebe naznačuje.Letná manikúra je sviežosť, život, radosť, teplo.

Všetky odtiene modrej a modrej sú vhodné pre chladné obdobie.To bude vyzerať dobre dekorácie v podobe snehové gule.

Zima je obdobím pokoja, pohodlia a starostlivosti o tieto vlastnosti a ich využitie v manikúre v chladnom období.

Nápady na fotografie pre miernu manikúru