Jasná manikúra - 120 fotografií krásneho dizajnu. Módne trendy a nový dizajn nechtov!

Moderné módy sa vždy zaujímajú o smery nail art, ktoré sa vyznačujú originalitou. Bright manikúra 2017 je populárny a populárny trend. To vám umožní zabudnúť na všetky existujúce stereotypy s nástupom teplých dní. Prineste novú poznámku s jasným povlakom aplikovaným na nechty.

Je zaujímavé, že nová manikúra, ktorá sa vyznačuje používaním nasýtených farieb, nestráca svoj význam v chladnom období. Umožňujú dievčatám ukázať svoju individualitu a originalitu.

Majstri poznajú všetky jemnosti toho, ako urobiť modernú manikúru gélovým leštením. Rôzne techniky umožňujú implementovať všetky nápady kreatívneho dizajnu. Módne trendy nail art sú k dispozícii pre každú ženu, ktorá nechce byť ako všetci ostatní.

Pozrite sa na fotografiu svetlej manikúry a uvidíte mnoho rôznych možností. Obal môže byť v jednom tóne alebo v niekoľkých odtieňoch, nepriehľadný alebo brilantný, s rôznymi výkresmi alebo bez nich.

Je na čase zabudnúť na konvencie! Vyberte si najlepšie trendy

Implementovať myšlienky jasnej manikúry, priťahujúce oči druhých. Mäkká paleta upokojujúcich odtieňov dokonale ladí s bohatosťou jasných farieb. Okrem toho sa používajú zaujímavé textúry, povrch zamatu vyzerá jednoducho luxusne.

Krásna manikúra sa vykonáva všetkými spôsobmi. Toto je ušľachtilý francúzsky jazyk,brilantné ombre, mesiac nail art. Korálky alebo kamienky možno použiť ako ozdobné šperky.

Ak chcete vytvoriť módne luky, použite airbrush manikúru, svetlý dizajn s kvapkami alebo trblietkami. Majster v salóne ponúkne veľký výber techník, ktoré vám umožnia vytvoriť si obraz krásnej dámy jedinečnej.

Skutočné riešenie je monochromatická odchýlka

.

Dnes mnoho módnych žien uprednostňuje jednofarebnú verziu, vyrobenú z jasných lakov. Takáto matná alebo lesklá povrchová úprava nevychádza z módy. Majster ponúkne šelak všetkých druhov odtieňov, ktorý je dlhý čas držaný na nechtoch.

V teplej sezóne si môžete bezpečne vybrať odtiene červenej, žltej, ružovej, zelenej. Pozoruhodne osviežujúci tón melónu a oranžová v každej situácii povznášajúci.

Pre chladné obdobie je relevantná paleta farieb ako modrá alebo zelená. Červená a karmínová gama tiež vyzerá skvele.

Veľkolepý povlak v monochromatickom vyhotovení je vhodným variantom nechtov bez ohľadu na ich dĺžku. Monofónna manikúra nestratí svoju dôležitosť v nadchádzajúcej sezóne. Laconic prevedenie umožňuje vytvoriť luky, vhodné pre každú príležitosť.

Dobre zvolený tón umožňuje vyzerať štýlovo v akomkoľvek obraze. Dúha dizajn je považovaný za znamenie pozitívny postoj a správne umiestnené akcenty pomocou manikúry.

Použitie floristických prvkov

S nástupom jari možno do moderného manikúrového dizajnu pridať krásne kvety. Vytvárajte atraktívne snímky tak, že vytvoríte svetlé manikúry s kvetinovými motívmi. Vyberte si predmet podľa svojho vkusu a vyberte textúru, poraďte sa s odborníkom.

Manikúra kvetov dokonale ladí aj s jednoduchým oblečením. Hue pre neho, môžete si vybrať to isté ako tlač na oblečenie.

Kvitnúce puky zdobia všetky alebo niekoľko nechtov. Doplňte kresby s kamienky, trblietky, korálky alebo kvapky. Všetky fantázie a myšlienky sa naplnia. Kvetinové kresby sú zárukou, že celý deň zostanete na pozitívnej vlne.

Svetlá dekorácia pre módne návrhárky

Jasne ružová manikúra vyzerá rovnako atraktívne pre všetky nechty. V katalógoch hotových diel nájdete zaujímavé riešenia pre takmer všetky formy formy: podlhovasté, oválne alebo štvorcové. Tam sú atraktívne variácie pre špičaté pazúry a mäkké štvorčeky.

Ak sú nechty krátke, potom manikúra vyzerá viac zdržanlivo, zatiaľ čo na dlhých nechtoch vyzerá jasný dizajn vzdorne. Ktorá z týchto možností je bližšia, stačí si vybrať.

Geometria, floristické vzory a iné obrazy

Máte túžbu zaobchádzať s niečím neobvyklým? Urobte si jasnú manikúru s kresbami. Je schopný nenápadne zmeniť vzhľad.

Dizajn nechtov, kde sú obrazy, je spravidla prezentovaný v bohatých farbách. Aký bude obraz, to je otázka chuti. Naneste na tvar nechtovej platničky so správnymi čiarami, malými hrachmi, škvrnami nepravidelného tvaru alebo výtlačkami zvierat. Obrázky predmetov môžu byť etnické alebo impresionistické.

Manikúra s kresbami predstaviteľov sveta zvierat alebo kreslených postavičiek sa často stáva úplným prekvapením. Fantastické obrazy sa dajú ľahko nájsť na internete a môžete si myslieť sami.

Neil Art Technique: Od tradícií k modernite

Ombre, bunda a mesačná manikúra sú v mnohých ohľadoch príjemné na navrhovanie nechtov. Kamienky s korálkami a trblietkami pomôžu dodať jasnú manikúru rafinovanosť s originalitou. Toto sú originálne riešenia pre slávnostné luky. Hlavnou vecou je premýšľať o tom, ako používať dekoratívne prvky.

Sumanávrhy od majstrov nail art nemožno počítať.Pomocou individuálneho prístupu vytvorte svoj vlastný štýl, ktorý kombinuje módne trendy s vašimi preferenciami.

Experiment doma

Krásne ženy na manikúru môžu robiť sami.Nie sú potrebné skúsenosti a primerané vzdelanie.

  • Pripravte si hlbokú misku s horúcou vodou.Namiesto toho sa môže použiť bylinný jed.Pre zvýšenie účinku pridajte trochu morskej soli, olivového oleja alebo detského mydla.
  • Ponorte ruky do vareného kúpeľa na 15 minút.
  • Vezmite manikúrovú súpravu a použite nástroje na odstránenie kožičky.
  • Použite pilník na nechty na tvarovanie nechtových platní a odrežte prebytočnú kožu nožnicami na nechty.
  • Aplikujte drhnúť na ruky, umyť a zvlhčiť mastným krémom.
  • Namažte nechtové platničky a natrite ich svetlým lakom.

.

Kovový povlak

Jedným z hitov sezóny je tzv. „Metalická“ manikúra.Náter sám o sebe vyzerá luxusne, nevyžaduje ďalší dekor.V tomto prípade môžu kamene alebo špeciálne obväzy poškodiť.Vyberte si odtieň a jemne zakryte.

Zmes ovocia a bobúľ

TýmtoTrendom roku 2017 bola umelecká maľba darov prírody. Ovocie a bobule mix na nechty vyzerá sviežo. Nenechajte si ujsť túto novú sezónu.

Skupina predstavuje jednoduché a zložité možnosti. Najjednoduchšia je technika tlače jahod. Nechty sú potiahnuté červeným lakom, miniatúrne bodky sú umiestnené v žltom odtieni a stonka je v hornej časti natretá zelenou farbou.

Pokiaľ ide o ovocie, zmes je obľúbená u mladých krás, kde sa nachádza ananás, melón, jahody a kivi. Môžete nakresliť polovicu rezaného jablka, šťavnatého hrozna alebo pomaranča v reze. Na bielom pozadí vyzerajú čerešne krásne.

Fotografie svetlej manikúry