Jahoda blond - tajomstvo a tajomstvo opäť v móde + 75 fotografií

Blond vlasy, ako klasické veci, nikdy nevyjde z štýlu.Farby línie „Blond“ nielenže osviežujú vzhľad fair sexu, ale aj vizuálne robia ich mladšími a zdravšími.

Niet divu, že koloristi sa snažia vytvárať viac a viac nových odtieňov od blond línie.Existuje veľké množstvo rôznych "lahodných" tónov: broskyňa, med, karamelová blond, pšenica, atď.

Hitom sezóny je jahoda blond.Zo samotného mena je zrejmé, že táto pravidelná „chutná“ farba je obdarená ružovou vlnou.

10 odtieňov možno odlíšiť od prirodzených farieb vlasov: od čiernych tónov po svetlé tóny.Všetky tóny, ktoré sú na úrovni 8 a vyššie, sa považujú za blond.

V modernej dobe je takýto odtieň nazývaný „jahodový blond“ veľmi módny, čo jesvetlo ružová farba, ktorá sa líši medzi blond a broskyňovou farbou.

Módisti, ktorí nechcú byť skutočnými blondínkami, ale nechcú mať červené vlasy, často sa uchyľujú k jahodovej blondínke.Je potrebné poznamenať, že táto farba vlasov bude ideálne kombinovaná s tmavými aj svetlými odtieňmi pokožky.

Odtieňoch jahôd blond

Fotografie vlasov farby jahôd blond možno nájsť v sociálnych sieťach, pri hľadaní obrázkov a v módnych lesklých časopisoch.

Jahodová blondínka je rozdelená do dvoch veľkých skupín odtieňov:

  • Teplé odtiene. Najčastejšie to vyzerá ako zlatá blondína, so svetlo ružovým oparom. V priemysle krásy a štýlu sa takýto tón môže nazývať „ružovým zlatom“;
  • Odtiene za studena. Snažte sa o viac pastelových, popolavých, perlových tónov. Túto studenú farbu možno dosiahnuť len vtedy, keď má ich prirodzený vlas podobný odtieň. V iných prípadoch je ťažké dosiahnuť požadovaný výsledok.

Všetko závisí hlavne od farby jahôd. Mali by sa vybrať také značky ako L'Oreal, Diadem, Vella atď.

Kto by najlepšie jahodový blond?

Farbenie v modernej a svetlej farbe je veľké pokušenie, ktoré sa nedá tak ľahko vzdať. Rozhodnúť sa stať sa jahodovou blondínkou, mali by ste pamätať, že nie všetky budú vyhovovať tejto farbe vlasov. Negramotný odtieň vlasov môže niekedy len pokaziť celý vzhľad.

Farba jahodovej blondínky dokonale zapadne do vzhľadu dievčat, v ktorých prevláda svetlý tón pleti s výrazným odtieňom broskyne. A vybrať si zároveň vyžaduje teplé odtiene jahodovej blond.

Studené tóny vyzerajú najlepšie s výraznou kožou. Ale pre tmavú pleť nie úplne zapadajú odtiene jahody, ale ak sa rozhodne rozhodne vybrať, potom len "ružové zlato".

Pravidlá farbenia

Farba vlasov jahodovej blond nevyžaduje univerzálny a komplexný prístup k procesu farbenia.Koniec koncov, všetko rovnaké, každé dievča má inú prirodzenú farbu, rovnako ako iný typ pleti a vlasovej štruktúry.

Keďže vieme, že akékoľvek sfarbenie môže poškodiť štruktúru vlasov, nemali by sme zabúdať na pravidlá farbenia.Aj pri prvom farbení vlasov by ste mali pamätať na ich následnú starostlivosť.

Ružový tón je dosť nestabilný, takže raz za dva týždne by ste mali zachovať farbu so špeciálnymi šampónmi.

Mnohí sa pýtajú: „Ako dostať jahodovú blondínku doma?“.Tento postup nie je tak zložitý, a poznať svoje vlasy lepšie - postup možno vykonať oveľa rýchlejšie ako v salónoch.

Ak je však tento proces negramotný a neopatrný, je možné získať nežiaduci výsledok.Pokušenie farbiť si vlasy v nezvyčajnej farbe doma je samozrejme veľmi veľké.

Jahodová blondínka je svetlý, bohatý a neštandardný odtieň, ktorý nie je vždy ľahké dosiahnuť.

Je potrebné vopred sa oboznámiť s internetom o postupe miešania farieb, aby bol v tejto veci kompetentný. Ak sa tak nestalo, nasledujúci experiment bude pre vás neúspešný.

Farbenie prírodných vlasov bude samozrejme trvať dlhšie, než na opakovane farbených. Je žiaduce vybrať všetky masky, gély a šampóny na farbené vlasy, pretože sú vybavené vlastnosťou zachovania a ochrany farby.

V závislosti od zdrojového tónu je možné získať úplne iný výsledok. Pred zafarbením si pozorne prečítajte návod a jasne ho dodržiavajte počas celého postupu.

Foto vlasy vo farbe jahodovej blond