Hollywood kučery - fotografie zvodnej krásy z celebrít

Po mnoho desaťročí zostávajú „Hollywood curls“ alebo „Hollywood wave“ najobľúbenejším dovolenkovým štýlom.Svoje meno získala práve vďaka filmovej hviezde z 20. storočia, ktorá z nej urobila ten istý klasický atribút večerného vzhľadu, ako malé čierne šaty.

Moderné ženy módy už nie sú obmedzené na časové rámce: kučery prešli miernou úpravou a stali sa každodennými.Popularita vlasov „priamo z červeného koberca“ však nespadá.

Čo je zvláštne na

Hairstyle Hollywood curls vo všetkých ich variáciách je úplne všetkobez ohľadu na vek, tvar tváre a ostrihanie (okrem veľmi krátkych).Je vytvorený rôznymi spôsobmi, relatívne rýchlo a z akéhokoľvek dôvodu.

Hollywoodske kučery doma sú skutočné a vyžadujú si minimálne zručnosti, ale prísne dodržiavanie pokynov.Budete potrebovať penový /lak, tenké a masážne hrebene, kadernícke klipy - klipy.

Príprava

Sú vyrobené výlučne na čistých a úplne suchých vlasoch, predtýmtepelne spracované!Kučeravé dievčatá by mali najprv "narovnať" sušič vlasov.

Ideálny, ten istý „klasický“, je určený len pre vlasy rovnakej dĺžky, t.nebude fungovať na "rebríku" alebo roztrhaných rázoch.Spravidla sa väčšina zásobníkov rozprestiera na jednu stranu a druhá sa bodne, takže sa okamžite rozhodne o rozdelení.

Vyberte si svoj obvyklý postuppoloha, označujúca rozdeľovanie okolo stredu obočia.Starajte opatrne.Všetko!Ste pripravení na bitku!Nechajte sa inšpirovať mnohými fotografiami hollywoodskych kučier!

Ako urobiť hollywoodske vlny

Existuje mnoho spôsobov.Ideálne elastické kučery na večer sa tradične vytvárajú pomocou curlingu alebo curlerov.Deň - usmerňovač (železo), postroje, difúzor, kefovanie.

Plaoi

Univerzálny priemer - 25 mm.

 • Oddeľte „pracovnú stranu“ (kde kučery padnú) od zvyšku (toho, čo budete bodnúť).
 • Rozdeľte ho na niekoľko riadkov.Každý riadok by mal byť rovnobežný s delením.
 • Stojí za to začať ukončovať dno.Otočíme „na seba“, držiac kulmu paralelne s oddeľovaním.Samotné zariadenie musí byť ťahané nabok, nie dole.
 • ​​
 • Opatrne uvoľnite hrot a nechajte kučerku spadnúť do vašich rúk, nechajte ho vychladnúť.Zopakujte akciu.Pri ukladaní horných radov sa trochu oddeľte od koreňov, pozri
 • Zostávajúca časť stohov, vetrajte ju „od seba“.Po ochladení posypte lakom.
 • Pre objem môžete vytvoriť malú bazálnu hromadu.Aby sa ďalej zdôraznil tvar účesu, miesta „prestávok“ vlny môžu byť dočasne bodované klipmi.

Natáčky na vlasy

Univerzálna veľkosť - 4-5 cm.v závislosti od času, kedy je dievča pripravené čakať: vyhrievané natáčky (15-20 min) alebo pravidelné (2-3 hodiny).

 • Oddeľovanie vlasov prebieha podľa rovnakého princípuako curling curling: bočné delenie a paralelné pramene. Veľká strana je zranená rovnakým spôsobom „na sebe“, menšia strana - „od seba“.
 • Je dôležité, aby obal pochádzal z hrotu, nie z koreňov. Natáčky by mali byť čo najtesnejšie a pevne fixované na koreňoch spôn. Na konci času, kučeravé vlasy by mali byť opatrne na dlani, striekané lakom.
 • Na konci opatrne položte výslednú jemnú kefku na vlasy.

Brashing

Princíp je podobný ako pri natáčaní, až po spracovaní pomocou okrúhlej kefky na fén si krútite prameň a bodnete ho „neviditeľnosťou“ v koreňoch, kým úplne nevychladne.

Difúzor

Vhodné na rýchle, úmyselne neopatrné poplatky ráno. Na rozdiel od predchádzajúcich metód nezaručuje dlhú fixáciu.

Nevyžaduje úplné vysušenie. Stačí aplikovať penu alebo penu.

Ponorte difúzor. Aktívne pohybujte tryskou až do úplného vyschnutia. Ihneď po vytiahnutí difuzéra naneste ľahký fixačný lak.

Po úprave celej hlavy jemne bičujte účes a jemne sa trite pri koreňoch.

Popruhy

Ďalšia „lenivá“ možnosťvlhké vlasy.

 • Rozdeľte mokré vlasy na pramene, aplikujte stylingový produkt a otáčajte do zväzkov. Odporúča sa postupovať rovnako ako pri pokládke curling /curler.
 • Každý postroj je individuálne sušený sušičom vlasov a fixovaný lakom.
 • Po curlingu si pozorne prečítajte kefku.

Fotografie kučeraviek