Garson účes - zaujímavé módne účesy pre krátke vlasy + 56 fotografií

Slovo "garcon" v preklade z krásneho francúzskeho jazyka znamená "chlapec". Napriek tomu je účes účesu pre ženy ideálny, napriek svojmu výlučne mužskému pôvodu.

Prvýkrát sa o ňom hovorilo asi pred sto rokmi, ale dodnes zostáva pre mnohých skutočným stelesnením šarmu a elegancie, ktoré sú vo Francúzsku také vlastné.

Výhody účelov Garson

Prečo je v poslednej dobe tak populárny účes dámskej girlandy? Čo bolo hlavným impulzom pre to, že dnes získala takú slávu?

Medzi hlavné výhody patrí: \ t

Jednoduchá úprava. Aby bolo možné ostrihať ostrihať na krátke vlasy, nevyžaduje žiadnu špeciálnu techniku ​​- je dôležité si kúpiť len minimálny set stylingových nástrojov a postarať sa o dostatočné množstvo voľného času, pretože od prvého dňa nie každé dievča dostane naozaj dobre.

Mimo priestoru a času. Zvláštnosťou ostrihania je, že je ako koketná a trochu energická, ako to bolo asi pred sto rokmi.

Ak chcete vyzerať naozaj žensky, ale zároveň odvážne - účes garconu, ktorého vzhľad vidíme zozadu a vpredu, vám to umožňuje.

Vo väčšej miere je tento objemový účinok aktívne podporovaný objemnými hravými prameňmi vlasov, ako aj skutočnosťou, že \ texistuje mierne odstupňovaná štruktúra, nie je jasná.

Schopnosť robiť neuveriteľné experimenty.Dievčatá majú vďaka účesu vynikajúcu príležitosť rýchlo si pre seba urobiť niekedy kontrastné a dokonca úplne neočakávané zmeny obrazu.Od neuveriteľného prehrabávania a hladkého štýlu.

Dnes existuje mnoho rôznych typov zrážok, ale hlavná vec je, ževšetci vyzerajú skvele na väčšine dievčat akéhokoľvek veku.

Krátke, na prvý pohľad, nielen dospievajúce dievčatá si môžu dovoliť len účesy mužov, ale aj ženy, ktoré už sú vo veku.

Pre koho je Garson vhodný?

Po prvé, účes je veľký, ak je tvár úzka alebo mierne uhlová, pretože v tomto prípade môže predstavovať prirodzený „vzor“ v priaznivom uhle.

Po druhéV ideálnom prípade, ak sa pozriete na fotky účesu Garcon, vyzerá na krehkých dievčatách krátkeho vzrastu.Ak ste šťastným majiteľom veľkolepejšej postavy, potom je v takejto situácii žiaduce vybrať si iné možnosti pre nový účes.

Po tretie, je lepšie odmietnuť túto zrážkulen v prípade, že máte výrazný typ štvorcovej tváre. Ak si naozaj vyskúšať tento účes veľmi ťažké, potom uložiť situáciu, môžete sa obrátiť na správne zvolený čistý bang.

Po štvrté, ak máte oválnu tvár, potom v tomto prípade máte určite šťastie viac ako ktokoľvek iný, pretože v zásade neexistuje žiadny model, ktorý by sa nezmestil na tvár.

Po piate, ostrihanie vyzerá naozaj zaujímavé s pomerne vysokými lícnymi kosťami. Pamätajte si, že krátke ostrihanie vždy vystavuje tvár, takže ak chcete zdôrazniť krásne ženské línie, potom Garson bude veľkou pomocou.

Po šieste, najlepšie je vzdať sa účesov v prípade, že vlasy sú príliš kučeravé, pretože ostrihanie gondoly na zadnej strane vyzerá skvele, len ak sú vlasy buď rovné alebo mierne zvlnené.

A napokon, v siedmom, keď hovoríme o charaktere a životnom štýle fanúšikov tohto strihu, nie je nemožné si všimnúť, že dievčatá si vyberajú svoj účes, ktorý je vynikajúci manévrovaním medzi chlapčenským výbuchom a ženskosťou.

Ako sa starať o Garsonov účes?

Hlavná vec je, že vymusí pochopiť - to je verzia ostrihania, ktorá potrebuje stabilnú kontrolu nad vaším kaderníkom.

Odporúča sa dodržať harmonogram návštev kaderníka. Len v tomto prípade bude účes vždy vyzerať dobre upravený a vy - štýlovo.

Odmietnite veľký počet stylingových výrobkov, pretože ich nadbytok v konečnom dôsledku ovplyvní stav vlasov a častejšie budú mať špinavý vzhľad.

Ak ste zvyknutí na stylingové výrobky, potom je lepšie zvoliť buď ľahký vosk (gél) alebo penu. Týmto spôsobom si môžete zachovať príjemný vzhľad.

Foto účes garcon