Francúzska manikúra - 105 fotografií najmodernejších trendov a dizajnu

Francúzska manikúra vyzerá jednoducho a elegantne - a to je dôvod jej popularity. Kombinácia týchto faktorov ho robí univerzálnym, vhodným pre takmer všetky outfity. Vďaka svojej prirodzenosti dáva rukám dokonale upravený vzhľad a úplnosť obrazu.

Klasická francúzština je blízka natívnej farbe nechtu. Základom je jemný pastelový tón a špička je pokrytá hustým bielym lakom. Moderné trendy však vítajú najrôznejšie kombinácie farieb a tvar „úsmevu“.

V súčasnosti sa používajú gélové leštidlá na manikúru, ktoré rýchlo schnú a dobre sa udržiavajú. Obrovské množstvo farieb a doplnkového príslušenstva vám umožní premeniť nechty na umelecké dielo. A čo je najdôležitejšie - urobiť francúzsky doma je hračka.

História

Francúzska manikúra sa neobjavila vo Francúzsku, ako to napovedá názov, ale v Spojených štátoch. Hollywoodske herečky týchto rokov často čelili problému vhodnej manikúry. Počas natáčania museli každú chvíľu meniť oblečenie. Je jasné, že zmena farby nechtov je zložitá pre samotnú herečku a pre celý proces streľby. To trvá nielen drahocenný čas, ale tiež vyžaduje ďalšie finančné náklady pre stylistu.

Jeden riaditeľ sa sťažovateľovi sťažoval na tento problém. Priateľ, ktorý je zakladateľom spoločnosti ORLY, sľúbil, že mu pomôže a dodrží svoje slovo. V roku 1976 sa objavila nová originálna manikúra. Potrebuje obdĺžnikový tvartvar klinca so zaoblenými hranami.Hlavná časť bola pokrytá lakom v blízkosti farby kože a špička vystupovala bielym pruhom.

Francúzske modely tento model nechtov ocenili obzvlášť.Stal sa častým návštevníkom módnych prehliadok.Takže názov "francúzska manikúra" prilepené na to.Dnes, po 41 rokoch, je populárny po celom svete medzi ženami akéhokoľvek veku a profesie.

Pohľady

Moderná francúzska bunda víta takmer akúkoľvek kombináciu farby, dekoru a tvaru nechtu.Pozrite sa na fotografiu francúzskej manikúry: niektoré nápady sú úžasné.

Klasický

Pre klasickú francúzsku manikúru sú potrebné dva odtiene: svetlá a pevná biela.Preto vyzerá jemne a prirodzene.Rovnako dobre sa hodí pre obleky, ľahké šaty a večerné oblečenie.

Farba

Mottom tohto štýlu sú svetlé, kontrastné kombinácie farieb.Napríklad monochromatická manikúra s bielym podkladom a čiernymi hrotmi.Ďalšie populárne kombinácie sú zelené a červené, fialová a strieborná, modrá a zlatá.

Millennium

Špička je ozdobená mikropráškom, glitrami a doplnkami.Nemalo by svietiť, preto sa musí aplikovať v hustej vrstve.

Art-French

Manikúra so vzorom: klinec je ozdobený originálnymi ornamentmi a vzormi.Na tento účel sa používajú šablóny a tenký štetec.

Lunárny alebo francúzsky protiľahlý

S kontrastnou farbou to nie je vyvýšenina, ale základňa nechta (niekedy oboje). Je to tiež celkom pohodlné: ako rastie klinec, odtiene pásu sa stávajú širšími.

Fan-french

Táto technika umožňuje rozvinúť predstavivosť: vzory, kamienky, perličky a perie sa používajú ako dekor. To platí aj pre formu „úsmevu“: môže byť rovný, šikmý alebo kľukatý.

Francúzsky jazyk

Elegantné vzory s čipkou sú vyrobené z bieleho laku na klasickej manikúre. Okrem toho je klinec zdobený kamienkami a leskmi. Ideálne pre svadobné šaty.

Nová manikúra 2017

Dnešná módna francúzska manikúra sa pozrela na klasiku z iného uhla.

Vložka

Tento typ manikúry aj na krátkych nechtoch bude vyzerať skvele. Nechty zdobené kamienkami sú luxusné a reprezentatívne.

Kombinácie technikov

Dnes je na vrcholeMódna manikúra, kde každý necht je vyrobený vo svojom vlastnom štýle. Napríklad kovové odtiene v kombinácii s jemnou klasikou vyzerajú sviežo a nezvyčajne.

Vlny

Ďalším trendom je vlnovka „úsmevov“. Experimentujte s farbami: kontrastné odtiene nebudú vyzerať horšie ako klasický rad.

Efektné príslušenstvo

Kamifubuki, fólia, mozaika - aký druh šperkov neponúka na použitie v manikúre.

Zlato!

Mód pre pozlátenie zlata získava hybnosť: tip môžete zvýrazniť len jasným, lesklým odtieňom, alebo ho môžete použiť ako základný náter.

Francúzska manikúra doma

\ t

Každý to môže urobiť samostatne.

Prvým krokom je odstránenie starého náteru. Vatový tampón je navlhčený v odlakovači na nechty a silne aplikovaný na necht. Niektoré odtiene laku sa s veľkými ťažkosťami odierajú a škvrny na pokožke. Potom má zmysel chrániť vaše prsty vopred. Dnes sa predávajú špeciálne laky, ktoré sa nanášajú na kožu okolo prsta a po skončení manikúry sa odstránia vo forme filmu.

Nechty majú požadovanú dĺžku a tvar nožnicami a pilníkom na nechty. Ak je to možné, môžete si vziať špeciálny kúpeľ do rúk. Je to nielen príjemné, ale aj užitočné.

Je čas, aby sme urobili kožičku. Po kúpeli sa pokožka parí a bude oveľa ľahšie ju premiestniť. Okrem toho môžete trieť olej alebo hydratačný krémkrém.

Nechty sú ľahko leštené, aby sa zabránilo poškodeniu dosky. Na tento účel je najlepší jemnozrnný pilník na nechty. Alternatívne sa môže použiť vyrovnávacia kvapalina. Môžete pristúpiť k manikúre. Pripravte si laky, šablóny a príslušenstvo.

Existuje niekoľko spôsobov, ako dosiahnuť čistý tip. Prvý spôsob je, že „úsmev“ je vypracovaný ručne. Ak sa priama čiara nedá priamo odtiahnuť, prebytok sa odstráni vatou namočenou v odlakovači na nechty.

Obchody predávajú lepiace šablóny pre francúzsky jazyk, s ktorými môžete vytvoriť dokonale rovnú líniu „úsmevu“. Ak robíte francúzsky prvýkrát, je lepšie ich používať. Potom bude hranica jasná a presná. Ak chcete odstrániť šablóny, musíte úplne vysušiť lak.

Pomocou pásika šablóny sa špička oddelí. To je lepené tak, že "úsmev" bolo vhodné maľovať v bielej (alebo inú farbu). Prebytočný lak odstránený. Uistite sa, že pruhy na všetkých prstoch majú rovnaký tvar a hrúbku. Šablóny sa odstránia a na nechty sa aplikujú 1-2 vrstvyhlavný lak.

Výsledok sa fixuje vrstvou priehľadného vrchu a kutikula sa premýva výživným olejom. Upevňovacia vrstva dodá manikúre lesk a predĺži jej „život“. Francúzsky pripravený!

Fotografie francúzskej manikúry