Fialová manikúra: trendy módneho dizajnu + 105 fotografií nových produktov

Často, odvážne a nezávislé dievčatá vybrať fialová manikúra. Tento odtieň priťahuje pozornosť ostatných, zaujme jeho magický vzhľad.

Svetlá paleta má upokojujúci účinok a je schopná zdvihnúť váš duch. Pri pohľade na mystické farebné asociácie bohatstva a úspechu sa vytvára. Fialová manikúra nie je pre každého.

Môžu ho nosiť majitelia svetlej kože. Nepoužívajte takú tmavú farbu, ak ste mierne opálený. Fialový odtieň vhodný na dlhé a krátke nechty. Poďme sa pozrieť na myšlienky fialovej manikúry.

Geometrické vzory na nechtoch

Na vytvorenie geometrických vzorov potrebujeme šablóny, maskovacie pásky a laky. Tento typ manikúry má mnoho rôznych možností. Tu je jeden z nich.

Na jednej polovici klinca prilepíme lepiacu pásku, druhá - vymaľujeme ju fialovým tónom, ten, ktorý je zapečatený modrou.

Ďalej vyberte šablónu so štvorcom, položte ju na klinec a natrite ju čiernymi alebo ružovými kvetmi. Môžete si dať matný povrch na vrchole, aby ste získali špeciálny efekt.

Francúzska manikúra

\ t

S pomocou lepiacich pásikov môžete urobiť manikúru s fialovým lakom vo francúzskom štýle. Vykonáva sa tak na okrúhlych nechtoch, ako aj na námestí. To, čo potrebujeme, závisí od toho.

Natrite klinec hlavným tónom. Potom na okraji lepiacej pásky nalepte lepiacu pásku a ponechajte priestor pre inú farbu.

Kombinácia odtieňov môže byť veľmi rôznorodá: fialová s ružovou alebo béžovou farbou, iskrou alebo efektom rozbitého skla.

Myšlienka Ombre

V takomto dizajne môžete vytvoriť tmavofialovú manikúru.

Budeme potrebovať malý kúsok penovej gumy alebo obyčajnej kuchynskej špongie, niekedy odborníci používajú make-up špongiu.

Je potrebné použiť rovnobežné pruhy, farby, ktoré sa vám páčia, ale je nevyhnutné, aby bola prítomná fialová.

Potom veľmi opatrne preneste lak na klinec.Výsledkom bola manikúra s prechodom odtieňov.Súhlasíte s celkom zaujímavým nápadom.

Puntíky na nechty

Veľmi roztomilá možnosť vhodná pre fialové manikúry pre krátke nechty.

Maľujeme celý klinec hlavnou farbou a potom pomocou špeciálnych nástrojov vytvárame bodky.Pre nich si môžete vybrať ľubovoľný tón, ktorý existuje v palete farieb.

Kvety na nechtoch

Fialová manikúra s kvetmi vyzerá na nechtoch jemne.Nie každý môže robiť takú citlivú prácu.Kresba je vytvorená majstrom veľmi úzkostlivo.

Pomocou štetca sa na klinec natiahnu jedinečné kvetenstvo.Ak nemáte zručnostije lepšie dôverovať profesionálovi.

Kostkovaný vzor

Purpurová kockovaná manikúra sa vykonáva niekoľkými spôsobmi.

V prvom prípade vyberte primárnu farbu a potom pomocou kefy nakreslite pruhy požadovaných veľkostí a odtieňov horizontálne a vertikálne podľa potreby. Niekedy glitter sa žiada o nápadnosti.

Druhá myšlienka nie je o nič menej zaujímavá. Farba nechtov fialová a kresliť čierne pruhy na to. Ponurá a mystická verzia vhodná nie pre všetky ženy.

Mesačná manikúra na nechtoch

Tento typ manikúry možno vykonať pomocou šablóny zaobleného tvaru. Dizajn sa vykonáva dvoma spôsobmi.

Prvá - jemne fialová manikúra iba pánom. Natrite otvor na nechtovej ružovej. Po dobre vyschnutej manikúre skryjeme otvor šablónou a natiahneme nechty do základného tónu.

Alebo môžete okamžite aplikovať hlavnú fialovú farbu na celý povrch a až potom aplikovať šablónu s vyrezaným kruhom a vymaľovať ju požadovaným sfarbením.

Nezabudnite zobraziť fotografiu fialová manikúra v našom článku. Vybrali sme pre vás najmodernejšie možnosti, ktoré sú vhodné pre dievčatá rôznych postáv a nechtových platní.

Experiment niekedy aj najjasnejší a zdanlivo smiešny nápad je pre vás to pravé. Veľa šťastia!

Fotografie fialovej manikúry

Video: