Fialová farba vlasov - svetlé fotografie fantasticky štýlových účesov

Neobvyklá farba vlasov je čoraz obľúbenejšia medzi dievčatami. Je to jeden zo spôsobov sebavyjadrenia a vyjadrenia k ľuďom o ich osobnosti. V modernom svete už farebné vlasy nie sú charakteristickým znakom žiadnej subkultúry.

V závislosti od sezóny, móda diktuje rôzne farby, ale fialová je lídrom už niekoľko rokov. Dievča s fialovými vlasmi vyzerá chytľavo a vzbudzuje záujem.

Pred farbením vlasov v takej svetlej farbe však stojí za to zvážiť, že má množstvo nevýhod a pred maľovaním študujte fotografiu fialovo sfarbených vlasov.

Ktoré dievčatá majú fialovú farbu?

Nie je možné povedať, či táto farba bude vyhovovať dievčaťu alebo nie. Veľa závisí od prirodzenej farby, dĺžky a typu vlasov.

Táto farba je najvýhodnejšia pre dievčatá s prirodzenými svetlými vlasmi, pretože farba je oveľa hladšia, môžete si vybrať viac jemných odtieňov, napríklad levanduľa. Pre majiteľov tmavých vlasov, bez ujmy na ich stave, sú preferované tmavé, bohaté odtiene, ktoré dodávajú vlasom pompézne.

Je však riskantné farbiť si vlasy úplne, fialové konce vlasov sú oveľa bezpečnejšie esteticky aj z hľadiska zdravia vlasov.

Druhy farbenia vlasov

\ t

Úplné zafarbenie

\ t

Táto možnosť je ideálna pre dievčatá, ktoré majú svetlé vlasy, pretože tmavé vlasy musia byť odľahčené, čoovplyvní ich zdravie.

Doma je lepšie používať tonikum alebo špeciálnu farbu, ale na dosiahnutie rovnomernej farby bez použitia služieb profesionála je veľmi ťažké.

Ombre

V posledných rokoch je takéto farbenie najobľúbenejšie, pretože vyzerá štýlovo a je vhodné pre dievčatá, ktoré chcú trochu zdôrazniť svoju individualitu bez toho, aby sa uchýlili k radikálnym opatreniam.

Ombre je gradient farieb, ktoré sa navzájom strácajú.

Takéto farbenie sa neodporúča doma, aby sa zabránilo poškodeniu vlasov a vzniku škaredej farby. Majster maľuje špičky každého samostatne odobratého, predčesaného prameňa, vďaka použitiu profesionálneho farbiva a skúseností sa získa mäkký prechod z prirodzenej farby vlasov na fialovú.

Zvýraznenie

Zvýraznenie je sfarbenie jednotlivých prameňov vlasov.

Tento typ farbenia je vhodný pre milovníkov experimentov, ktorí nechcú úplne zmeniť obraz.

Balajazh na tmavofialových vlasoch

Technika balayazhu je podobná technike ombra tým, že vlasy nie sú natretéúplne. Avšak, ombra zahŕňa farbenie vlasov na približne rovnakej úrovni, zatiaľ čo balayazh - farbenie niektoré pramene z koreňov.

Vyzerá úplne inak a rozhoduje o tom, čo je pre vás vhodnejšie.

Starostlivosť o fialové vlasy

Bez ohľadu na kvalitu sa fialové farbivo na vlasy odstraňuje pomerne rýchlo a, čo je dôležitejšie, nerovnomerne. Zvlášť nešťastné v tomto ohľade sú svetlovlasé dievčatá, ktorých vlasy majú viditeľnejšie škvrny odlupujúceho sa farbiva.

Variant ombre je najvhodnejší, farbivo sa vymyje z hrotov vlasov a nie je tak nápadné.

Je nevyhnutné používať špeciálne šampóny a balzamy na farbené vlasy, ak chcete pigment udržiavať vo vlasoch po dlhú dobu.

Ako umyť fialové farbivo z vlasov

Niekedy aj pri návšteve salónu farba nespĺňa túžby dievčaťa. A vzniká otázka rýchleho odstránenia pigmentu z vlasov. Fialová farba sa rýchlo vymyje, ale ak sú vlasy blond alebo je absolútne nemožné vyrovnať sa s neúspešným maľovaním, môžete sa uchýliť k efektívnejším ľudovým metódam.

Olej z lopúcha

Zmiešajte 2 lyžice oleja lopúcha s 2 žĺtkami a pohárom vody, osušte suché vlasy zmesou a zabalte do uteráka na 15 minút.Po - umyte si vlasy šampónom.Farba by mala prejsť niekoľkými reláciami.

Soda

10 polievkových lyžíc sódy nalejte pohár teplej (nie horúcej) vody, pridajte pol lyžice soli.Zmes rozotrite rovnomerne na suché pramene, rozotrite do vlasov a nechajte hodinu.Kašu dobre umyte teplou vodou, potom si umyte vlasy šampónom.

Svetlovlasé vlasy

Blonďaté vlasy, čiastočne farbené vo fialovej farbe, sú vhodné pre mladé dievčatá, ktorých rysy urobia ešte romantickejšími a tajomnejšími.

Pokiaľ ide o brunetky, táto možnosť nie je vhodná, pretože po prvé, bielenie veľmi zničí vlasy a po druhé, v kombinácii s tmavou pokožkou to môže byť nepríjemné.

Popol-fialové vlasy

Kombinácia popolavých a purpurových vlasov zostáva v posledných rokoch najmodernejšou.Možno kvôli tomu, že rozmanitosť odtieňov každej z farieb je obrovská.

Takéto farbenie môže dôverovať iba skutočný odborník.

Hnedo-fialové vlasy

Takéto vlasy sú naj diskrétnejšie, možno povedať, klasická verzia.Mali by ste však dávať pozor na typ farby."Zimné" fit studené fialové, modrasté tóny, zvyšok - živšie ružové odtiene.

Foto fialovej farby vlasov

158)