Farba vlasov pre hnedé oči - zdôrazňujú prirodzený šarm + foto

Ak chcete vytvoriť štýlový obraz s hnedými očami, to neberie veľa úsilia, tieto oči sú veľmi expresívne a nie všetky farby vlasov je pre nich vhodný.

Ak máte nápad zmeniť vzhľad a zvýrazniť farbu hnedých očí, musíte presne vedieť, akú farbu vlasov vám bude vyhovovať.

Jemnosti, ktoré treba zvážiť pri farbení

Aby ste sa mohli rozhodnúť správne, musíte začať analýzou svojho vlastného vzhľadu.

Tu je niekoľko kritérií, na ktoré treba dávať pozor:

  • odtieň kože;
  • Zvláštnosťou zmeny farby dúhovky tmavých očí pri rôznych svetelných podmienkach;
  • Prírodná farba a dĺžka srsti;
  • Typ oválnej tváre.

Iba ženy so studenými odtieňmi pokožky si môžu dovoliť zmeniť prirodzený odtieň o 4 alebo viac tónov. Pre všetkých ostatných, takéto radikálne sfarbenie dá groteskný vzhľad.

Existuje malý trik o tom, ako určiť tón pleti. To pomôže drahých kovov zlata a striebra. Alternatívne ich aplikujte na tvár a porovnajte, ktorý z nich je najvhodnejší pre váš tón pleti. Ak je striebro, tón pleti je studený, ak je zlato teplé.

Pre dievčatá s tmavou pokožkou odporúčajú stylistky farby čokolády, čerešní alebo baklažánu.

Svetlá paleta bude mať opačný účinok, sústredí sa na tmavú pokožku a oči stratia svoju expresivitu.

Spravodlivé pohlavie,Matná koža môže experimentovať s medom, medeným a červeným. Je však potrebné postupovať opatrne, ak má tvár defekty v podobe sčervenania, pehy, potom takéto odtiene túto situáciu len zhoršia, ak zdôraznia všetky nedostatky.

Nižšie uvedené fotografie poskytujú príklady správneho farbenia vlasov pre dievčatá s hnedými očami s rôznymi typmi pleti.

Aká farba vlasov sa hodí do hnedých očí?

Odtiene hnedých očí sú odlišné, líšia sa svojou hĺbkou a sýtosťou:

Svetlo hnedá - všetky odtiene blond palety sú vhodné, rovnako ako bohaté stredne hnedé, gaštanové, karamel, farba tmavej čokolády a zlatohnedej farby.

Na tmavé oči je meď dobrým riešením. Táto možnosť je najvhodnejšia pre ženy so svetlou pokožkou.

Pre tmavšie odtiene bude ideálna farba čokolády a jej variantov ako mocachino, espresso, mocha.

Pri výbere čiernej farby buďte opatrní a venujte viac pozornosti farbe pleti. Kombinácia čiernych vlasov a nadmernej bledosti je neprijateľná;

Na jantárové oči - mäkký karamel, nasýtenýčokoláda;

Dekajovo zelené - červené odtiene (ohnivý, gaštanový).

Dôležitú úlohu zohráva kombinácia vlasov, obočia a rias. Obočie a farebné pramene by mali mať rôzne odtiene, je žiaduce, aby rozdiel medzi nimi bol viac ako dva tóny.

Kombinácia blond a čierneho obočia je neprijateľná. Výnimkou z tohto pravidla sú ženy s veľmi bledou pokožkou. Majitelia svetlých obočia by nemali farbiť svoje vlasy v tmavých farbách, je lepšie držať sa rovnakej farebnej schémy.

Súčasné trendy v farbení

Na základe uvedených skutočností môžeme vyvodiť tieto závery. Výber farby na farbenie vlasov môže byť úplne odlišný.

V súčasnosti existuje mnoho univerzálnych techník na farbenie vlasov, na vytvorenie vlastného jedinečného a originálneho obrazu.

Najobľúbenejšie z nich je farbenie - umožňuje kombinovať niekoľko rôznych odtieňov naraz. Farbenie špičiek s moduláciou svetlých tónov vyzerá veľmi atraktívne. Je tiež možné farbiť iba rany.

Ombre - použitie takejto techniky farbenia umožňuje použitie tónov rovnakej farebnej škály s prechodom od prirodzeného odtieňa k jasnejšiemu a sýtejšiemu odtieňu.

Zvýraznenie - sfarbenie jednotlivých prameňov s podobnými farbami.

Poradenstvo!Ak sa rozhodnete zmeniť svoj obraz s pomocou farbenia vlasov a zamerať sa na svoje expresívne hnedé oči, potom najlepším riešením by bolo obrátiť sa na profesionálov.

Povedia vám, akú techniku ​​farby a sfarbenia je najlepšie použiť, berúc do úvahy všetky vyššie uvedené nuansy (farba a farba).tón pleti, odtieň dúhovky očí, kontúry tváre, dĺžka vlasov atď.).

Foto výber optimálnej farby vlasov pre hnedé oči

.