Farba vlasov Cappuccino - ako získať prestížnu módnu farbu vlasov + 66 fotografií

Za posledných 5-7 rokov bol trend prirodzenosti lídrom v módnom a kozmetickom priemysle. Nahý make-up, jednoduché voľné formy v oblečení a prírodné kadere.

Nemilosrdne narovnané platiny alebo modročierne vlasy sú minulosťou. Sú nahradené mnohostrannou "prirodzenou" farbou a jednoduchým stylingom. A pokiaľ ide o maľovanie, farbe vlasov dominujú vlasy zafarbené kávou, čo je cappuccino.

Otvorte akúkoľvek čerstvú správu z červeného koberca a na fotografii bude hlavnou vecou hviezd cappuccino odtieň.

Aké sú prednosti?

Táto skupina odtieňov je skvelá pre vlasy akejkoľvek dĺžky a hrúbky! Hue si získal popularitu u dievčat, ktoré nemajú radi experimenty, pretože ani nesprávna voľba tónu nespôsobuje veľa poškodenia obrazu.

Hlavný argument: je takmer nemožné vyzerať vulgárne, dokonca aj s jasným štádiom make-upu!

Kto je vhodný?

Odtieň Cappuccina je takmer univerzálny: nosí sa ako „čokoládový“ mulat a latinskoamerický, rovnako ako ázijský porcelánový plášť. Hlavná vec je vybrať si subtone! Cappuccino je rozdelené na studené a teplé.

Teplé cappuccino má vo svojom pigmente „zlato“ a „bronz“. Môže naliať načervenalé. To je voľba pre bledé dievčatá s modrými, zelenými a hnedými očami. Majitelia olivovej kože, sivých a čiernych očí si vychutnajú "studenú kávu".

Ďalšie jednoduché pravidlo: tmavé odtieneneodporúča sa pre dievčatá s príliš svetlým a naopak tmavým pleti.

V prvom prípade urobí dievča bolestivým, v druhom prípade jednoducho splynie s celým obrazom.

Ako získať farbu?

Existuje niekoľko spôsobov a všetky sú už dlho známe. Je tu však dôležitý detail, ktorý by mal každý vedieť: odrezať konce rezu vopred a zásobiť ich hydratačnými a výživnými produktmi (samozrejme pre farebné vlasy), pretože cappuccino „vydáva“ poškodené neživé vlasy sú takmer rovnaké ako blond.

Farba

Voľba je obrovská! Nemá zmysel radiť sa o konkrétnych značkách: každý si vyberie podľa svojho vkusu a do svojej peňaženky. Pri prvom teste sa však odporúča urobiť sfarbenie v salóne s dobrým koloristom, aby ste okamžite našli „svoju“ farbu.

Odporúčanie sa vzťahuje aj na tých, ktorí budú robiť tieň ľahší ako prírodný, pretože bude potrebovať objasnenie.

V budúcnosti, ak chcete pokračovať vo vyfarbení domu, nezabudnite sa opýtať kaderníka na značku a počet farieb, najlepšie aj analógy, pretože rovnaká možnosť môže byť volaná z "mráz" na "cappuccino"s mliekom “atď. V závislosti na fantázii výrobcu.

Tonizujúce výrobky

Rýchla a lenivá možnosť. Vhodné pre tých, ktorí sú stále v myslení, pretože má tendenciu umyť po niekoľkých dňoch bežným šampónom. K dispozícii vo forme tónovaných šampónov, balzamov, masiek.

A aj keď je účinok krátkodobý, vaše prsty, nechty a oblečenie môžu byť stále farebné, preto sa odporúča použitie rukavíc a dôkladné pranie na „čistú vodu“.

Henna a Basma

Najstaršia a užitočná (ak sa používa správne) metóda farbenia. Henna a Basma sa zriedia 3: 1 pridaním mletej kávy. Vľavo 2-3 hodiny. Po zákroku sa vyžaduje balzam /maska.

Recepty babičky

Staré - dobré spôsoby, ktoré nedávajú výrazný rozdiel so zdrojom, ale sú absolútne neškodné! Realizované na báze mletej kávy alebo čaju.

Jedna zložka (alebo obe zložky) sa zmieša s kakaom a vodou, varí sa 15 - 20 minút a nechá sa vylúhovať 2-3 hodiny. Potom sa zvyšná zmes aplikuje striedavo na každé vlákno. Vrch pokrytý potravinovým filmom a zostáva v ňomtúto formu na hodinu a pol.

Počas nasledujúcich dvoch dní sa neodporúča umývať hlavu - iba opláchnite studenou vodou (pigment sa musí fixovať).

Táto metóda je vhodná na miernu zmenu farby, ktorá poskytuje prirodzený odtieň „hĺbky“, ako aj na zachovanie existujúceho sfarbenia.

Ak sú vaše vlasy príliš suché, môžete pridať 1-2 lyžičky oleja (olivový, lopúch, argan), ale nič viac, pretožeakýkoľvek olej je schopný prepláchnuť pigment.

Čo je ešte potrebné pripomenúť

Ako už bolo uvedené, žiadna verzia tienidla cappuccino nezodpovedá deleným koncom.Veľmi rýchlo sa prejavujú bolestivým vzhľadom, najmä ak sa jedná o čpavkový amoniak.

Vyzerá najvýhodnejšie na mierne zvlnených, kučeravých vlasoch.

Ak dôjde k znečisteniu v kabíne, nebude to zbytočné.3D sfarbenie, tzn.pridanie niekoľkých podobných výsledkov.A ľahší a tmavší ako hlavný.

Tieto techniky poskytujú prirodzenosť a tiež maskujú nie príliš hrubú hlavu vlasov.To zahŕňa najobľúbenejšie techniky farbenia, ako je ombre, shatush, brondirovanie.

A fotografia cappuccino vlasov

153)