Farba popolčeka - ako dosiahnuť fantastický efekt (66 fotografií + video)

Ženy milujú zmeniť, pridať hádanku do ich obrazu. Zatiaľ čo niektorí sa zbaviť šedivých vlasov všetkými známymi metódami, iní s rovnakým horlivosťom chcú kúpiť. V prírode, tam sú takmer žiadne také silné, svetlé farby, je možné získať od špecialistov na farbenie.

Pomôžeme vám vybrať si požadovaný odtieň popolových vlasov podľa chuti a povedzte, ako prebieha postup zmeny farby.

Čo potrebujete vedieť?

Prišla jar, nálada sa zmenila, chcem sa zmeniť? Samozrejme, pomôžte nám zmeniť obrázok. Farbenie vlasov radikálne mení vzhľad, niektoré neutrálne farby nám v tom nepomôžu, ale nádych popola je to, čo potrebujete !!!

Nerobte však rozhodnutie v zhone, existuje niekoľko faktorov, ktoré treba zvážiť.

Farba popola je studená. Ak si vyberiete napríklad svoj perlový odtieň, zmeníte sa na kráľovnú snehu, vezmite to do úvahy, keď sa rozhodnete farbiť, niektoré dámy túto farbu absolútne nemôžu nosiť.

Kompatibilita bude priamo závisieť od odtieňa pokožky. Zákerný popol vám môže spôsobiť nezdravú starú ženu.

Vyhľadajte požadovaný odtieň

Ideálny vzhľad pre popolavé odtiene sú ženy „letného typu“. Blond pramene, svetlošedá alebo akvamarín, bledá koža. Táto kombinácia zvýrazňuje vzhľad.

Nie je potrebné prefarbovať si vlasy vo výraznejšej farbe, ak je vaša pokožka ďalekoideálne (jazvy, make-up a pupienky, vekové škvrny).

Popolčekové vlasy zvýraznia nedostatky a zviditeľnia ich.

Ak vaše vlasy majú od narodenia gaštanovú farbu, zlato, nemali by ste sa snažiť farbiť vaše vlasy popolavou.Nezáleží na tom, ako veľmi sa pokúsite zafarbiť žltý pigment, stále to úplne nezmizne, čo nakoniec prinesie výsledok v blízkosti svetlohnedého tónu.

Vaše vlasy musia prejsť takýmito testami len vtedy, ak sú pre vás dôležité.Početné škvrny zabijú len lesk a príťažlivosť vašich vlasov, premýšľajte skôr, ako si vyfarbíte vlasy, "stojí za to sviečka."

Ako teda získať tú istú farbu?

Ak chcete farbiť vlasy v popolavej farbe, musíte poznať niekoľko základov.Ak je myšlienka spontánna, a to je prvá maľba, nie je potrebné bežať na priateľku, odporúčame obrátiť sa na dobrého kaderníka (nie všetci odborníci sú schopní maľovať v popole).Choďte k tomu, ktorému dôverujete, alebo ste to počuli.

je potrebné zosvetliť, a aby sa zabránilo vážnemu poškodeniu, vykonajte postup laminácie.

Svoje pokusy neukladajte na krásuIba osvedčené, vysoko kvalitné materiály. Zaručujú výsledok, farba sa nevymýva okamžite a vaše vlasy zostanú v pôvodnom stave, bez výrazného poškodenia konštrukcie. Konieckoncov, farba na vlasy ashen farby nie je šetrné riešenie.

Existujú prípady, keď farba nie je získaná tým, čo bolo prisľúbené, nazelenalé alebo žlté, závisí od pôvodného tónu vlasov.

Pamätajte, že starostlivosť o pramene po prechode do kaderníctva a zmena farby musí byť vhodná na udržanie hodvábnosti, hladkosti a elegantného vzhľadu. Výživné masky musia byť vykonané každých 7-9 dní, vlasy by nemali vyschnúť, inak sa nemôžete vyhnúť zlomeným, bez života.

Rôzne odtiene popola sú veľmi bohaté (farba tmavej popolavej srsti, svetlá farba popolavých vlasov, popol hnedá farba vlasov).

Zoberme si napríklad niekoľko odtieňov

Ash Brown

Nastal čas pre dievčatá, bábiky, trend je prirodzený, preto je bezpečné nazývať ho pop-blond. V našej krajine sú vlasy od narodenia väčšinou blonďaté, ale ženy milujú takú zmenu, že zabúdajú, čo boli pôvodne. Navyše, zvyčajná farba chce vždy poskytnúť viac jasu a sýtosti.

Priebeh činností závisí od farby, s ktorou je potrebné najprv pracovať, čím tmavšie sú prameňy, tým viac sa musí prať. Čierny pigment ide najhoršie.

Na boj proti tmavým farbám je potrebné použiť špeciálne pigmentované farby a do roztoku pridať mikróny.

Jedinou výhodou tejto farby je, že môžete skryť prírodné sivé vlasy.

Tmavý popol

Nemenej obľúbený odtieň, ohromuje svojimi variáciami, rozširuje sa len na tmavé odtiene.

Urobte ľahkú skúšku, aby ste zistili, či vám táto farba vyhovuje: vyberte si šaty z tmavomodrých alebo sivých odtieňov, postavte sa pred zrkadlo, zhodnotte svoj vzhľad.

Páči sa mi to? Takže toto je vaša farba. Voľba nebola podľa vášho vkusu? Opustiť myšlienku prekresliť v tomto tieni, nebude to fungovať pre vás.

Na zhrnutie

Na internete sa môžete vždy pozrieť na fotografie farby popolavých vlasov, diskutovať o tom, či ich chcete odhadnúť a či ich potrebujete.

Pamätajte, že každé farbenie poškodzuje vašu prirodzenú krásu vlasov. Náš článok odhalil všetky jemnosti tejto farby, urobil rozhodnutie po prečítaní.

Fotografie farby popolavých vlasov