Elegantná manikúra v modernom štýle - 140 fotografií nových produktov podľa dizajnu

Dobre upravený vzhľad je daný človeku oblečením, účesom a manikúrou. Po prvé, sú odhadované ľuďmi okolo, každý z týchto prvkov vytvára štýlový obraz.

Elegantná manikúra je schopná dokončiť obraz a urobiť obraz dokonalým.

Čistá manikúra doma

\ t

Správna starostlivosť o nechty znamená ich priemernú dĺžku, ktorá im dáva rovnaký elegantný tvar a moderný dizajn. Krásna čistá manikúra závisí aj od stavu nechtov - či sú stratifikované, krehké alebo príliš hrubé.

Je možné robiť manikúru s odborníkmi, ale žena je neustále zaneprázdnená domácimi úlohami a jeden deň umývania a čistenia môže pokaziť všetko úsilie pána, jeho služby stoja peniaze a predĺženie nechtov je drahý postup, a nie všetky ženy majú čas od času príležitosť vykonať korekciu a liečbu rozšírených nechtov.

)

Starostlivosť o nechty je možné sa postarať aj doma, ak viete, ako robiť čistú manikúru pomocou špeciálnych nástrojov.

Naučte sa robiť elegantnú manikúru sami

Nie je vôbec ťažké starať sa o nechty. Budete potrebovať špeciálne nástroje pre starostlivosť - malé nožnice na nechty so zaoblenými koncami, kliešte na orezávanie kutikuly, plastovej alebo drevenej lopatky na odtlačenie kutikuly - ploché na jednej strane a špicaté s ostatnými, kefy na manikúruna čistenie priestoru pod klincami a brúsenie nechtových platní a obojstranného pilníka na nechty s veľkými a jemnými zrnami.

Postup činností

\ t

Zaćnite ośetrovai pribitím pożadovanej diżky a tvaru nožnicami alebo klieśami v závislosti od stavu a diżky nechtových platní. Potom sú nechty ošetrené pilníkom na nechty, aby bol tvar rovnaký a dokonalý.

Nehty musia byť opatrné, aby sa nezačali odlupovať. K tomu, nechty súbor zo strán, pohybujúce sa do stredu nechtovej dosky.

Rohy nemôžu byť príliš zaoblené, aby sa dosiahol oválny tvar, dnes v trende je obdĺžnikový tvar nechtov - vyzerá obzvlášť krásne na krátkych nechtoch.

Ďalej pristúpiť k liečbe kutikuly. Na zmäkčenie pokožky nechtov urobte špeciálny horúci kúpeľ - mydlo alebo pridaním špeciálnej soli. Nechty sa umiestnia do roztoku a udržiavajú sa približne 3 minúty.

Existujú špeciálne súbory na starostlivosť o kutikulu, ktoré zahŕňajú zmäkčovadlá a kroviny.

Hneď ako sú kutikuly dostatočne mäkké, opatrne a jemne sa premiestnia na dno nechta plochým koncom nechtovej vložky a narezú sa pomocou klieští alebo nožníc.

Ďalším krokom je umývanie nechtov teplou vodou a čistenie povrchu nechtových platničiek. To umožňuje nielen odstrániť zvyšky kutikuly, ale aj zlepšiť krvný obeh v špičkách prstov a posilňuje nechty a zvyšuje ich rast.

Po tom, utierajú si ruky do sucha a aplikujú živiny na každý prst - napríklad špeciálne oleje, ktoré posilňujú nechty, bohatý krém.

Po určitom čase, keď sa nástroj absorbuje čo najviac, jeho zvyšky sa odstránia papierovou vložkou.

Ak sa po spracovaní nechtov plánujú nalakovať lakom, potom by sa mali nechty pred aplikáciou ošetriť odmasťovacím prostriedkom - na trhu existujú špeciálne riešenia na odstraňovanie laku na nechty, nechajú sa pred lakovaním natrieť a odmastiť tak, že lak bude ležať naplocho a vydrží dlhšie.

Je užitočnejšie, ak odstraňovač na nechty nie je založený na acetóne.

Farba nechtov

V súčasnej dobe, ako pestrofarebné nechty a vzory sú v móde, a len jemne vyrobené manikúra gél leštenie. Na výber fotografií - možnosti pre elegantné manikúru pre všetky príležitosti.

Dobre upravený vzhľad dáva rukám čistú, prirodzenú francúzsku manikúru, keď je nechtová platňa pokrytá mäsovo sfarbeným lakom a špička nechta je biela.

Vo francúzskych súpravách na manikúru sú zvyčajne zahrnuté tri druhy lakov - telo, biela a transparentná - dokončenie manikúry transparentným lakom, jej umiestnenie na vrch tela a biele a dodanie hotového vzhľadu nechtom.

Výber farby laku závisí od vašej vlastnej chuti, lak musí byť v súlade so štýlom oblečenia a jeho farebnou schémou a musí byť vhodný pre túto príležitosť.Napríklad, jasná manikúra s obrázkom nezapadá do biznis oblečenia a je v pracovných dňoch irelevantná.

Dnes sú nechty hnedé, bordové, modré - táto farba vyzerá skvele na krátko orezaných nechtoch za predpokladu, že nechty sú krásne tvarované.

Úhľadne vyrobená manikúra je vizitkou každej dobre upravenej ženy.Každá žena s rešpektom musí určite dvakrát týždenne nájsť pol hodiny, aby si udržala ruky v poriadku a vyzerala slušne a krásne.

Fotografie nápadov a noviniek elegantnej manikúry

]

]

​​

188]

)

.223)