Dizajn predĺžených nechtov - fotografie rôznych štýlov a tvarov pre oslnivú nádheru

Dobrá manikúra pomáha žene stať sa ženskejšou, cítiť sebavedomie. Dizajn manikúry má charakter: pokojný a zdržanlivý alebo jasný a vzdorný.

Dlhé nechty vždy priťahujú pozornosť, ale nie je potrebné čakať, kým rastú, pretože sa dajú zväčšiť.

Expandované nechty vyzerajú veľkolepé, zvolený tvar si dlhodobo zachovávajú.

Na rozdiel od novej módy pre krátke prírodné nechty sú predĺžené akrylové a gélové nechty stále populárne.

Novinky dizajnu pre predĺžené nechty neprestávajú udivovať.

Rôzne možnosti manikúry pomáhajú žene zdôrazniť jej individualitu, charakter, štýl. Pre tohto sprievodcu sa používajú rôzne typy vzorov, príslušenstva, výkresov.

Ponúkame vám pohľad na fotografiu dizajnu nahromadených nechtov, aby ste si vybrali svoj obľúbený.

Vzory na predĺžených nechtoch

Krásne obrazy a vzory na nechtoch priťahujú pozornosť druhých, dodávajú dievčaťu eleganciu a rafinovanosť. Kvetinové motívy, geometrické vzory a farebné výtlačky sa stali veľmi populárnymi.

Na manikúru s týmto obrazom použite lepiacu pásku a tenké kefy, ktoré sa nanášajú akrylovou farbou.

Aplikujte farebný gél na objemovú manikúru. Aplikuje sa hrubými ťahmi, často s použitím perličiek, kamienkov alebo polymérnej hliny.

Akvarijný dizajndlhé a ostré predĺženia nechtov vyzerajú obzvlášť nádherne.Ide o trojrozmerný nákres pokrytý vrstvou gélu.Na kreslenie používajte kvety, kamienky a iné veľké predmety.

Tento štýl je vhodný pre jarno-letnú sezónu.Výhodou dizajnu akvária je, že s včasnou korekciou trvá viac ako tri mesiace.

Čím dlhšie je nechtová platňa, tým krajší a väčší vzor bude vyzerať.

Nebojte sa experimentovať s tvarom klincov, nápisov a jasných farieb.

Zamerajte sa na vaše preferencie a chute.Móda nestojí na mieste, ale klasická manikúra nestráca popularitu.

Dizajn manikúry 2017 bude obsahovať trblietky, kamienky, zväčšené klince s 3D výkresmi.Mnohé ženy, ktoré robia každodennú manikúru, dávajú prednosť štýlu ombre alebo mesačnej bundy.

Mesačná bunda na predĺžených nechtoch vyzerá ešte veľkolepejšie, pretožeDôraz sa kladie na bazálny otvor nechtu. Diera je niekedy ponechaná bezfarebná, alebo maľovaná svetlými farbami, zdobená kamienkami.

Dovolenková manikúra

Pri každej oslave chcú všetky ženy vyzerať dokonale. Krásny dizajn predĺžených nechtov pomôže zdôrazniť ženskosť.

Majstri manikúry používajú na tieto prípady špeciálny dekor, trblietky a nátery. Potom ruky vyzerajú elegantnejšie a rafinovanejšie.

Flitre sa aplikujú na okraj nechta alebo bazálneho otvoru. Táto manikúra je ideálna pre novoročný večierok alebo do klubu.

Manikúra nevesty sa vyznačuje jemnosťou. Pre návrh sa používajú svetlé odtiene laku, odmerných ruží alebo kvetov. Tvar nechtov je zvyčajne oválny. Často pre maľovanie nechtov použiť klasickú bundu.

Štýl mládeže

Medzi mladými dievčatami je veľmi obľúbená manikúra s tŕňmi a kameňmi. Mnohí ľudia radi vytvárajú z gélu celé modely modelovania. Táto náročná manikúra rada kombinuje s razením.

Tvar nechtu je zvyčajne ponechaný oválny alebo štvorcový. Mladé dievčatá v trende hrajú farby.

Živé odtiene žltej, červenej a zelenej farby sú kombinované s fialovou, ružovou, modrou. Vzory a geometrické obrazce sú zdobené farebnými kameňmi alebo perlami.

Charakteristickým znakom takejto manikúry je pozitívna. Dievčatá radi maľujúnechty úsmevy, kreslené postavičky alebo zvieratá.

Kovové vyzerá krásne na dlhých nechtoch. On trblietky odtiene zafíru a smaragd.

Možnosti fotografie pre návrh rozšírených nechtov

Video