Diéta pre chudnutie brucha - základné tipy na výber jedál a cvičení + 59 fotografií

Ženské telo je navrhnuté takým spôsobom, že zbavenie sa tých extra kíl vytvorených v páse môže byť veľmi ťažké.Existuje mnoho možností pre diéty, ktoré môžu priniesť výsledky, ale najúčinnejšie z nich - diéta pre chudnutie brucha.

Podstatou diéty je úplne zmeniť stravu, ktorá prispeje k stimulácii metabolizmu zodpovedného za distribúciu energie.Zároveň sa upravujú práce čriev a ich divízií, čo tiež umožňuje najlepšiu absorpciu potravín a zabraňuje ukladaniu tuku.

V konečnom dôsledku bude možné dosiahnuť, ak nie úplne plochý žalúdok, potom aspoň odstrániť nadbytočnú hmotnosť.

Charakteristiky tejto stravy

Táto metóda úplne odstraňuje tuky a potraviny obsahujúce bielkoviny.Preto, diétne menu pre chudnutie brucha sa skladá zo zeleniny, ovocia a zeleného čaju.Tieto produkty sú najúčinnejšie pri odstraňovaní tuku na bruchu a stranách.

Samotný proces je rozdelený do troch fáz:

Najprv je potrebné pripraviť sa na diétu.Zbaviť telo obvyklých produktov nie je okamžite dopadnúť - to je stres, musíte si zvyknúť na takúto diétu, inak si môžete ublížiť.Príprava bude trvať týždeň, počas tejto doby je potrebné vylúčiť produkty obsahujúce veľké množstvo kalórií.

Štádium stravy.V tejto dobe prechádza hlavná strava, počas ktorej sa konzumujú iba odporúčané produkty.Kurz môže trvať až 3 týždne.Je tozávisí od počiatočnej hmotnosti u ľudí.

Napríklad ženy, ktoré vážia viac ako 80 kg, je najlepšie používať všetky 3 týždne, zatiaľ čo diéta by mala byť jemná, aby sa zabránilo negatívnym účinkom vo forme natiahnutej a ochabnutej kože, ako dôsledok príliš rýchleho úbytku hmotnosti.

Teraz musíme stanoviť výsledok. Hlavným cieľom stravy je udržanie hmotnosti. Je nemožné, aby sa za pár mesiacov vrátili libry. Táto fáza môže trvať niekoľko mesiacov.

Počas tohto obdobia musíte dodržiavať vyváženú stravu, to znamená, že musíte konečne zmeniť svoju stravu.

Takýto rýchly (ak trvá týždeň) diéta na chudnutie v bruchu je veľmi účinná. Jeho hlavnou zásadou je viesť hlavné štádium, nútiť sa jesť zdravé potraviny, ktoré nepoškodia telo.

Posledná etapa pomáha organizovať prácu orgánu, ktorý si musí zvyknúť na správny spôsob prevádzky a efektívne využívanie energie. To môže byť dosť ťažké, fyzicky aj emocionálne.

Ako dodatočná motiváciaMôžete si prezrieť fotografie z výsledkov diéty pre stratu brucha iných žien, ktoré už dosiahli úspech. To dá morálnu silu a pomôže udržať vás pod kontrolou.

Čo potrebujeme na 7 dní?

Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, musíte dodržiavať správnu výživu. To je jediný spôsob, ako spáliť nenávistné kilogramy. Tu sú príklady diétne recepty na chudnutie po dobu 7 dní, ktoré môžu byť použité alebo doplnené podľa vlastného uváženia.

Hlavnou dávkou by mali byť zeleninové šaláty, ryža a varené mäso. V dopoludňajších hodinách sa môžete hýčkať s tvarohom, ovsenými sušienkami a toastom. Veľa večer nejedzte veľa. Večera by sa mala uskutočniť aspoň 3 hodiny pred spaním, potom bude jedlo úplne strávené a dobre stráviteľné.

V noci môžete vypiť 1 pohár paradajok alebo jablkovej šťavy. Je tiež dôležité vylúčiť cukor a soľ, nehovoriac o múkach a ťažkých tukových jedlách. Spočiatku to bude ťažké a budete cítiť hlad, ale toto sa musí prekonať.

Takto vyzerá diéta na stratu brucha na týždeň. Môžete mierne zmeniť výrobky pre tie, ktoré obsahujú rovnaký počet kalórií. Medzi jedlami môžete jesť ovocie alebo zeleninu. Musíte vypiť aspoň 1,5 litra vody denne.

Táto diéta na chudnutie v bruchu je veľmi jednoduchá a jediným problémom môže byť len psychológia a túžba po jedle.

Pamätajte, že po jedle by mal byť mierny pocit hladu. To bude spôsobené tým, že telo je zvyknuté na skutočnosť, že žalúdok je plný.

Každá dobrá strava na chudnutie brucha by sa mala doplniť fyzickou námahou. Je to potrebné, aby naše telo spotrebovalo viac energie, než dostane, čo tiež urýchli metabolické procesy a zvýši spotrebu energie, a tým eliminuje ukladanie tuku.

Fotografie „pred“ a „po“ na strave na chudnutie brucha