Diéta na pohánke - ako variť na dosiahnutie neuveriteľného výsledku + foto

Monodiets v modernej dobe sú účinné a populárne pre tých, ktorí chcú okamžite postaviť svoju postavu do poriadku.

Diéta s pohánkou získala veľké uznanie medzi spravodlivým sexom.To je vysvetlené tým, že pohánka nielen pomáha strácať nadváhu, ale aj dokonale čistí telo pred škodlivými látkami.

Užitočné vlastnosti pohánky

Pri výbere diéty na chudnutie by ste mali pamätať na jej bezpečnosť pre vaše telo,ako aj ďalšie výhody.Z tohto hľadiska je pohánková diéta tou najlepšou diétnou diétou.Pohanka má veľké množstvo užitočných látok, ako sú:

 • vitamíny skupiny A na zlepšenie zraku;
 • vitamíny skupiny B, ktoré majú priaznivý vplyv na činnosť mozgu a prácu všetkých vnútorných orgánov;
 • vitamíny skupiny E, ktoré pre náš organizmus vyčnievajú antioxidanty, čo výrazne predlžuje mladosť a spomaľuje proces starnutia;
 • železo, vápnik, draslík, jód atď., Ktoré sú užitočné pre rôzne systémy nášho tela;

Napriek skutočnosti, že pohánková kaša je obdarená značnými kalórmi, je to stále produkt na chudnutie.Sto gramov pohánky obsahuje až 300 kalórií.

Preto, ak ste na pohánkovej diéte, mali by ste variť krupicu bez použitia oleja a soli a používať ich bez akýchkoľvek omáčok alebo ďalších prísad.V opačnom prípade môže diéta pracovať v opačnom smere, to znamená, priberať na váhe.

Pravidlá a charakteristiky pohánkovej stravy

V rôznych prameňoch môžete nájsť fotografie výsledkov pohánkovej stravy,ale ak sa nebudete riadiť niektorými pravidlami, výsledok zanechá veľa.

 • Aby sa zabránilo pocitu hladu v pohánkovej strave, je potrebné rozdeliť stravu na 6 častí denne, z ktorých jedna porcia nie je väčšia ako 200 gramov pohánky;
 • Mnohí ľudia odmietajú takúto diétu kvôli nedostatku soli, ale v extrémnych prípadoch sa môžete uchýliť k sójovej omáčke, ale neodporúča sa ju používať;
 • Varenie kaše len na vode, bez pridania mlieka alebo iných prísad;
 • Strava môže byť sprevádzaná užívaním multivitamínov, pretože zmenená strava je nevyvážená a vitamíny pomôžu telu zvyknúť si na tieto zmeny;

Ak nie je dostatok vôle na jedenie iba nesolenej pohánky, potom sa pohánková strava dostane na záchranukefír.Mali by ste si vybrať kefír s najmenším obsahom tuku a použiť sklo s cereáliami.Skimmed kefír bude tiež vynikajúcou voľbou.

Ako nápoj môžete po užití jedla vziať zelený čaj bez cukru.Ak je takáto varianta pohánkovej stravy ťažká, potom môžete diétu zriediť sušeným ovocím, ale nie viac ako 5 kusov denne.

Strava na pohánke s kefírom počas jedného týždňa poskytuje takmer rovnaký výsledok ako u jednoduchej stravy pohánky.Skutočne stratíte ďalších 3-5 libier za sedem dní.

mnoho článkov v časopisoch a online zdrojoch rozšírilo ponuku pohánkovej stravy na týždeň.Neverte tomu, ale tým, že vezmete svoju silu do päste, a po týždni na pohánke môžete dosiahnuť dokonalý výsledok - mínus 5 kg nadváhy.

Ráno by sa časť pohánky mala umyť čerstvo vylisovanými šťavami zo zeleniny a ovocia, ale nesolená.Počas dňa sa odporúča uprednostniť bylinné dekorácie a zelený čaj ako nápoje.A večerná porcia je zvyčajne sprevádzaná čistou vodou alebo zeleným čajom.

V sociálnych sieťach môžete naraziť na fotografiu pred a po diéte pohánky.A môžete bezpečne argumentovať, že záleží len na vás, na vašich silách a túžbach.Niekto môže stratiť 5 kilogramov týždenne a niekto nie.Všetko závisí od sily vôle a vytrvalosti.Ak existuje túžba, potom určite príde pozitívny výsledok.

Menu s pohánkovou diétou umožňuje použitie iných nízkokalorických potravín, ale všetko závisí od osobnosti tela a od princípov stravy.

73]
 • )

  Nedávno existovala účinná diéta na pohánku a zeleninu na chudnutie.

  Vrcholom jeSprávne varenie pohánky, len keď správne uvarená pohánka dobre vstúpi do tela s čerstvou zeleninou. Vezmite na vedomie skutočnosť, že pohánka v strave nie je varené v ohni, ale varené pre pár.

  Ako zelenina si môžete vziať akékoľvek iné ako zemiaky a môžete použiť aj čerstvé zelené.

  Fotografie výsledkov chudnutia na pohánkovej diéte

  \ t