Diéta na 3 dni - všetko, čo potrebujete vedieť o rýchlych metódach chudnutia (75 fotografií + video)

Rýchla diéta po dobu 3 dní ste si mysleli, že to bol mýtus? Ale nie je nič jednoduchšie! Je to naozaj existuje, a to naozaj vám pomôže stratiť extra kíl.

Každý z nás, bez ohľadu na vek, niekedy premýšľal o tom, že máme kilá a je čas sa ich zbaviť.

A niekedy o tom premýšľame príliš neskoro alebo pred nejakým rozhodujúcim momentom. Či už je to sviatok, narodeniny alebo svadba. V tomto období, keď si na poslednú chvíľu uvedomíme, že je čas. A trávime veľa času pri hľadaní stravy, ktorú potrebujeme, a týmto spôsobom môžeme pomôcť najúčinnejšej expresnej diéte len za 3 dni.

Vďaka tejto diéte môžete stratiť až 5 kg svojej váhy a byť príjemne prekvapený pri pohľade na váhy.

Preskúmajme niekoľko možností diéty na chudnutie len pár dní, ktoré vám pomôžu v núdzovej situácii a najkrajšiu vec na diétne menu počas 3 dní?

Nie je v ňom nič zložité ani fiktívne. Ona tiež nie je zaklopať na vaše financie a prinesie vaše telo ľahké čistenie a chudnutie. Súhlasím, nemôže, nie je šťastný.

Kefírová diéta na chudnutie počas 3 dní

Samozrejme, ide o vysoko účinný a ľahko použiteľný výživový program. Pretože ide o fermentovaný mliečny bakteriálny produkt, ktorý priaznivo pôsobí na vaše telo a tráviaci trakt.

Aj kefír odstraňuje z vášho tela toxíny a trosky. Čo sa vám nielen zbaviť prebytkuhmotnosť, ako aj priviesť vaše telo v plnom poradí.

Ľahkosť a jednoduchosť tejto stravy je, že nebudete tráviť veľa času a peňazí pri hľadaní produktov. Koniec koncov, všetko, čo potrebujete, sa predáva v každom obchode a dokonca aj v stánku za rohom. Všetko, čo potrebujete, je len 1,5-2 litrov kefíru denne.

Samozrejme, môžete si vybrať obsah tuku, ktorý sa vám najviac páči. Ale všimnite si, že čím nižší obsah tuku v produkte, tým účinnejšie bude táto strava pre vaše telo. Kefír nestojí za veľa peňazí, aby sa pokúsil vymaniť z vášho rozpočtu túto diétu.

Všetko, čo potrebujete, je len 5-6 krát denne piť 250-300 ml kefíru. Samozrejme, niekto povie, že je to príliš rigidná diéta a druhý deň už nechcete. Ale nemyslím si to, pretože ak sa cítite veľmi hladní, potom naozaj chcete niečo jesť, môžete pridať nízkokalorický produkt. Môže to byť uhorka, jablko, mrkva alebo reďkovka.

Hlavná vec, ktorú treba jesť kefír, je potrebná bez akýchkoľvek prídavných látok, ako sú bobule, džem, cukor alebo iné zložky. Po celý deň si môžete vychutnať minerálnu vodu bez plynu.

Diéta s banánmi na 3 dni

Podľa nášho názoru ide o najchutnejšiu a najzdravšiu stravu.Koniec koncov, banány sú bohaté na vitamíny a mikroelementy, fruktózu a prírodné vlákno, ktoré pomáha rýchlo odstrániť hlad a účtovať vám dobrú náladu a energiu na celý deň.

Vďaka tejto diéte môžete stratiť kilogram vašej hmotnosti denne.Áno, samozrejme, tam je malá mínus, po tejto diéte pravdepodobne nebudete môcť pozrieť na banán na dlhú dobu s rovnakou láskou, ktorú ste sledovali skôr.Koniec koncov, počas všetkých dní musíte jesť iba banány a piť minerálnu vodu.

Vaša strava pozostáva z 3 pohárov vody a 3 banánov počas celého dňa.Môžete to všetko premiešať, zamiešať alebo si pripraviť nejaké kokteily, alebo ich môžete použiť vo svojej prirodzenej forme oddelene.Diéta budete mať 3-4 krát denne.

V závislosti od možnosti alebo pocitu hladu si určujete rozvrh jedla sami.Musíte piť vodu a posledný deň znížiť príjem vody na jeden a pol litra.

Aj počas tejto diéty si môžete dovoliť používať zelený čaj, ale bez cukru,citrón alebo mlieko.

Diéta s pohánkou počas 3 dní

Niekto povie, že jesť 3 dni pohánky je bláznivé, šialené a mimoriadne ťažké. Každý, kto miluje tento produkt, povie, že je to jednoduché a jednoduché. Pýtate sa, aké užitočné mám z takejto diéty?

Pamätajte, že pohánka je pre váš organizmus užitočným produktom a energicky naplnená užitočnými látkami. Obsahuje vitamíny ako B1, B2, B6, PP, ako aj železo, vápnik, jód, fosfor, vlákninu, bielkoviny a mnoho ďalších zložiek.

Trojdňová strava nie je tak zložitá, ale pre vaše telo to vyzerá ako deň pôstu. Všetko, čo potrebujete, je vziať pohár pohánky vo večerných hodinách, zalejeme dve poháre horúcej prevarenej vody. Potom by ste mali obal zakryť a čakať na jeho prítomnosť v dopoludňajších hodinách.

Kaša na nočné razvaritsya a bude príjemná pre chuť.

Do kaše však nemožno pridať nič: ani maslo, ani soľ, ani cukor.

Môžete jesť toľko, koľko chcete, kým nepocítite nasýtenie tela a plnú sýtosť.

Aj pri tejto diéte musíte piť veľa čistej, nesýtenej minerálnej vody. Nie menej ako 2,5 litra za deň. Ak je to pre vás príliš ťažké, môžete k nemu pridať trochu nonfat kefíru, môžete použiť len 0,5 litra.

Všimli ste si, že všetky diéty sa zdajú byť veľmi náročné. Na tieto diéty 3 dni dostaneteminimálny počet kalórií, ktorý je presne taký a prispieva k strate hmotnosti a dosiahnutiu požadovanej hmotnosti.

Ak sa vám páči táto diéta a vy môžete zostať v tomto režime na dlhú dobu, môžete ju predĺžiť, ale nepreháňajte ju.

Fotografie výsledkov chudnutia na diéte počas 3 dní

\ t