Diéta Larisy Doliny - najlepšie výsledky a veľmi rýchle chudnutie + fotky

Larisa Dolina už dlho získala armádu fanúšikov v Rusku av okolitých krajinách.Spevák získal svoje srdcia s nezabudnuteľným hlasom a vonkajšou krásou.

Bol však moment, keď spevák získal veľa nadváhy.S týmto problémom sa dokázala vyrovnať zavedením vlastnej stravy.V dôsledku toho sa zbavila 25 kilogramov, pokazila jej vzhľad a zarobila si obraz.

Fotografie výsledkov diéty Larisa Dolina hovoria samy za seba.

Aké sú hlavné výhody a nevýhody?

Kefírová diéta Larisa Dolina sa vyznačuje najdôležitejšou výhodou, ktorá spočíva v rýchlej strate nadmernej hmotnosti.Preto sa vždy zobrazí požadovaný výsledok.Ukázalo sa, že je to veľmi dôležité pred dôležitými udalosťami, pretože pomáha rýchlo prijať potrebný formulár na ich účasť.

Na základe tejto techniky by sa malo často brať veľké množstvo potravy a to šetrí pred výskytom hladu a zažívacieho ústrojenstva.proces je rýchly.Pozdĺž cesty sa odporúča vykonávať klystír a uchýliť sa k pomoci preháňadiel, ktoré umožňujú čistenie upchatých čriev.

Samotný Kefir sa považuje za prirodzený a pomerne silný probiotický liek, ktorý uľahčuje strávenie.

Menu stravy Larisy Doliny je postavené na pomerne lacných potravinách, ktoré majú prijateľnú cenu.Môžu byť zakúpené cez pulty väčšiny obchodov.

Tento účinný systém má však vážne nevýhody

.

V procese uplatňovania stravy známeho speváka môžete v krátkom čase stratiť veľa kilogramov, tento proces však často reaguje na metabolické poruchy v tele.Kvôli tomu sa vytvára hladovanie, pretože telo začína pociťovať nedostatok potrebných minerálov, vitamínov, ktoré používa na zdravé fungovanie.

Imunita sa výrazne znižuje a stav kože, nechtových platničiek, vlasov sa zhoršuje.

Základné pravidlá diéty Larisa Dolina

Budeme sa musieť spoliehať najmä na produkt kyseliny mliečnej tvárou v tvár kefíru.Bude musieť brať denne.

Na začiatok by ste si mali vybrať kefír od ktoréhokoľvek výrobcu, ktorý sa uskutoční ochutnávkou rôznych značiek výrobku.Je to veľmi dôležité, pretože sa predpokladá použitie veľkého množstva rovnakého typu potravinárskeho výrobku.

Táto diéta je rozdelená na rôznepre všetky z nich sú však hlavné body:

  • Je potrebné používať odstredené typy kefíru buď na základe obsahu tuku 1%;
  • Ak sú hodiny už viac ako 18:00, potom akékoľvekpríjem potravy musí byť dokončený;
  • V dopoludňajších hodinách môžete používať iba jednu porciu čaju, kávy bez použitia cukru;
  • Výrobky by sa mali pripraviť bez použitia soli;
  • Vzhľadom na rýchlu stratu nadbytočnej hmotnosti sa môže objaviť mnoho strie, a preto sa odporúča pripraviť prostriedky na boj proti nim vo forme prostriedkov proti celulitíde;
  • Musia sa použiť vitamínové komplexy, pretože diéta znamená nedostatok prístupu k väčšine z nich.

Počas 7 dní

Ak sa všetko robí správne, motto je „Stravovanie Larisy Doliny v množstve 7 kg týždenne sa stane skutočnosťou.Táto diéta bude trvať len 7 dní.Budeme sa musieť pripraviť na jeho prísne dodržiavanie.Tu je veľká rýchlosť uzávierky.

Menu nie je ponúkané hodinou, ako je to bežné v iných systémoch, avšak príjem všetkých potravín by sa mal robiť na základe 4-6 rovnakých častí.Naposledy môžete jesť pred 18:00.

Na prvý deň je povolených 400 gramov varených zemiakov na základe varenia v šupke a bez použitia soli.K tomu sa pridá pol litra kefíru.

V priebehu druhého dňa sa použije 200 gramov kyslej smotany s nízkym obsahom tuku do 15%, pridá sa pol litra kefíru.

V treťom prípade sa používa 200 gramov netučného tvarohu, pričom sa pridáva pol litra kefíru.

Štvrtý bude musieť jesť kuracie filety v množstve nie vyššom ako 500 gramov, musí sa variť bez kože a pridávať soľ, pričom sa pridá pol litra kefíru.

Piaty bude označený príjmom až do kilogramu jabĺk, mrkvy v množstve 500 gramov. Je však dovolené nahradiť ho slivkami v množstve 300 gramov, pridá sa príjem pol litra kefíru.

V šiestom sa používa iba 1 liter nefatného kefíru.

Siedma sa považuje za čas vypúšťania na základe 1 litra minerálnej vody bez plynu.

Je však povolené používať približne pol litra vody. Súčasne bola vytvorená identická diéta s nahradením kefíru ako hlavnej zložky jogurtu.

Bez použitia plnidiel a minimálnej úrovne tuku. Povolené len 1% tuku. Potom môžete hovoriť slobodne - „Stratila som váhu na diéte Larisy Doliny“.

So 14 dňami a jasným rozdelením podľa hodín a pridaním klystýru

Trvá 14 dní. Predpokladá sa, že počas prvých 7 dní bude možné stratiť asi 5 kilogramov a druhé asi 3 kg.

Odborníci odporúčajú začať s pôstnym dňom.To môže byť malic alebo pomocou klystír pre črevá.Hoci klystír počas tejto diéty bude musieť byť používaný denne.

Aby sa zachovalo zdravie čreva, budú sa vyžadovať probiotiká.Použitie diéty Larisa Dolina po dobu 14 dní bude vyžadovať rozdelenie jej objemov na niekoľko častí.Musia byť použité rovnomerne každé dve hodiny.Prvá recepcia sa koná o 8.00 hod. A posledná recepcia o 18.00 hod

Pred všetkými štádiami jedenia by ste mali vypiť infúziu trávy v množstve 50 ml.Vzniká ráno.K tomu, aby bylina Hypericum, pridajte nechtík a harmanček.Kolekcia musí byť naplnená horúcou vodou, aby sa vytvoril objem 200 ml.

Prvý deň je povolených 400 gramov varených zemiakov na základe prípravy v šupke a bez použitia soli.K tomu sa pridá pol litra kefíru.

Druhým je použitý tvaroh v množstve 400 gramov, ktorý sa pridáva na príjem pol litra kefíru.

Tretím je použitie obľúbeného ovocia v množstve 400 gramov.Použitie banánov alebo hrozna nie je povolené, pridáva sa príjem pol litra kefíru.

Štvrtý bude musieť jesť kuracie filety v množstve nie väčšom ako 500 gramov, musí sa variť bez kože a pridávať soľ, pričom sa pridá pol litra kefíru.

Po piate, musíte použiť svoje obľúbené ovocie v množstve 400 gramov. Použitie banánov alebo hrozna nie je povolené, pridáva sa príjem pol litra kefíru.

Šiesty sa považuje za čas vypúšťania na základe 1,5 litra minerálnej vody bez plynu.

Po siedme, musíte použiť svoje obľúbené ovocie v množstve 400 gramov. Použitie banánov alebo hrozna nie je povolené, pridáva sa pol litra kefíru.

Po absolvovaní tejto fázy, tento týždeň môžete použiť akékoľvek jedlo z vlastnej vôle.

Odporúča sa však obmedziť používanie výrobkov z múky, korenených potravín, vyprážaných, sladkostí alebo tukových potravín.

Počas prechodného týždňa môže dôjsť k ďalšiemu kilogramu. Ale pred budúcim týždňom na základe kefíru a tento problém možno vyriešiť.

Na základe tohto striedania je možné žiť až do získania požadovanej hmotnosti.

Fotografie výsledkov chudnutia na diéte Larisa Dolina